دوشنبه 01 آذر 1395 - 17:25:31

بهترین آرایشگاه عروس غرب تهران

آرایشگاه عروس بلوار فردوس
آرایشگاه عروس صادقیه

 

کارشناس ارشد مدیریت-EMBA
گزارشگرسالن زیبایی

این گزارش را یکی از عروس خانم های سایت رژلب برام ارسال کرده و تجربه شخصی خود من نیست. سمیرا جان که عروسی خودشان اسفند ماه هست برای آرایش عکس اسپرت و میکاپ فرمالیته  آرایشگاه عروس بانوشفیعی  را انتخاب کردند و از تجربه هاشون برای ما نوشتند.

برای سمیرا عزیز و همسرشان آرزوی خوشبختی داریم و امیدوارم تجربه ایشان بتواند کمک خوبی برای بقیه عروس خانم ها باشد.
دوستانی که تجربه انتخاب آرایشگاه عروسی را دارند لطفا تجربیاتتون را برای ما بنویسید تا راهنمایی باشه برای انتخاب آرایشگاه سایر دوستان

 


خیلی از خانم ها برای عروسیشون دنبال یه آرایشگاه و یک گریمور حرفه ای می گردند تا در مراسمشون خاص و جذاب تر از بقیه باشن.
من هم نزدیک به عروسیم بود و بخاطر استرس تو انتخاب آرایشگاه دچار تردید  بودم. روزی که رفته بودم مزون لباس عروس روی میز کار خانم خیاط عکس عروسی را دیدم که نظرم رو جلب کرد. سبک و کار گریم عروس خیلی متفاوت و عالی بود. از خانم خیاط در مورد گریمور و آرایشگاه عروس سئوال کردم و ایشون آرایشگاه عروس بانوشفیعی رو بهم معرفی کردند.
با منشی خانم بانوشفیعی صحبت کردم و یه وقت برای مشاوره و دیدن آلبوم عروس گرفتم. خیلی خوشحال بودم چون آدرس آرایشگاه غرب تهران بود که نزدیک سالن عروسی من میشد و یکی از مشکلات من که استرس ترافیک بود حل شده بود .

برای مشاوره به آرایشگاه بانوشفیعی رفتم. سالن آرایشگاه از چند اتاق مجزا تشکیل شده یود که هر گریمور در اتاق خودش مشغول به کار بود. روی میز کارشون لوازم آرایش های بسیار از برندهای معروف مثل مک و استیلودر و گریماس و... به چشم می خورد. مشاور خانم بانوشفیعی با حوصله تمام نمونه کارهای قبل و بعد عروس را نشان می دادند خیلی جالب بود دو تا از عکس عروس ها با دو آرایش و سبک متفاوت  طوری کار شده بود که نمی شد به راحتی تشخیص داد که هردو مدل عروس یک نفر هستند.و بهم پیشنهاد دادند که برای اینکه خیالم راحت تر بشه وقتی شو عروس دارن از نزدیک آرایش و میکاپ عروس ها را ببینم.روزی که شو عروس داشتن رفتم از نزدیک عروس ها رو دیدم روی پوست ها و میکاپ عروس ها خیلی تمیز کار شده بود. میکاپ و شینیون آنها کاملا با هم فرق داشت و مطابق به پوست و چهره هر فرد انجام شده بود. 

 

میکاپ عروس


وقتی با خانم بانوشفیعی که خانم مهربان و بسیار خونسردی بودن صحبت کردم ایشون  با آرامش و تسلط در مورد آرایش صورت مناسب من و کارهای طراحی ابرو و... کاملا توضیح دادن، که باعث شد خیالم راحت تر بشه و تو انتخاب آرایشگاه عروسی مصمم تر بشم.
در انتهای شو عروس برامون توضیح دادند که خدمات پکیج عروس ها شامل چه مواردیه

خدمات آرایش عروس

پکیچ اولشون شامل میکاپ، گریم، شنیون، کاشت مژه 48 ساعته، طراحی ابرو،  3D فوری، پاکسازی یک جلسه ای با مداد Murad ، فون و شاین بدن، ناخن مصنوعی با طراحی، اصلاح ابرو و رنگ ابرو
پکیج دوم: کلیه خدمات پکیج اول بعلاوه  میکاپ و گریم حنابندان، پاتختی یا اسپرت و مو
پکیج سوم: کلیه خدمات پکیج اول بعلاوه میکاپ فرمالیته عروس و شینیون

 

وقتی برای آرایش اسپرت و فرمالیته عروسی خودم اونجا رفتم دو سبک و آرایش اروپایی متفاوت داشتم و کاملا به موقع حاضر شدم. با اینکه برای عکسهای باغ و کلیپ از ساعت 10 صبح آماده بودم و مدت خیلی طولانی در هوای گرم و  آفتاب بودم اصلا آرایش صورتم  خراب نشد و تا آخر شب کاملا فیکس و عالی بود. طراحی ابرو هام عالی بود واقعا فکر نمی کردم ابرو اینقدر در زیبایی صورت تاثیر داشته باشه، مژه هام را  دونه ای کار کرده بودند و فرم خیلی زیبایی به چشم هام داده بود. جا داره از خانم بانوشفیعی تشکر ویژه بکنم چون خاطره خوشی از آرایشگاه عروس برام باقی گذاشتن و واقعا به تمام عروس ها پیشنهاد می کنم اگه به دنبال یک گریمور خوب عروس غرب تهران یا  بلوار فردوس میگردند کارهای آرایشگاه عروس بانوشفیعی رو ببینید.


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (14)

سه شنبه 07 دی 1395 - 11:20:10
من دو تا عروس از آشناها دیدم که گفتن کار میکاپ شون و مهتاب جون انجام داده فوق العاده بودن
چهارشنبه 10 آذر 1395 - 06:34:56
کار گریم و درست کردن عروس تون چقد طول میکشه حدودا
سه شنبه 09 آذر 1395 - 09:42:19
خانم توکلی خیلی کارتون عالیه من جزء خانومایی هستم که آرایش سنم و بالاتر نشون میده واسه همین خیلی استرس دارم ، مجبورم آرایش ملایم داشته باشم به نظرتون واسه عروس مناسبه؟
دوشنبه 08 آذر 1395 - 01:37:09
کرم برای زیرسازی پوست از چه برندی میشه بگین؟
شنبه 06 آذر 1395 - 11:41:41
من صورتم خیلی لاغره دنبال یه آرایشگاه عروس هستم که صورت مو خیلی خوب درست کنه میشه از عکس قبل و بعد عروس برام عکس بفرستی یا راهنمایی کنی جیکار کنم
مرسی مرجان عزیز
پنجشنبه 04 آذر 1395 - 12:14:39
سلام نغمه عزیز شما میتونید در قسمت اخبار آرایشی از تاریخ خبرها و همایش ها مطلع باشید.وارد سایت که شدید دسته مقالات آرایشی قسمت اخبار آرایشی
پنجشنبه 04 آذر 1395 - 12:12:00
سلام سارا عزیز جواب سوال شما از طریق ایمیل ارسال شد
میشه یه آرایشگاه عروس خوب در منطقه شهر ری معرفی کنید
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: