دوشنبه 25 شهریور 1398 - 16:33:25

مدرس رنگ مو

آموزش رنگ مو 

کلاس آموزش رنگ و مش

 

آموزش رنگ مو

مدرس رنگ مو در شرق تهران

 


رنگ کردن موها نیاز به تبحر بالایی دارد و نمی توان در مورد آن بی گدار به آب زد. امروزه تکنیک های رنگ مو بسیاری روانه بازار شده که انجام آن مستلزم مراجعه نزد رنگ و مش کار است. از طرفی، با وجود تنوع متدهای مختلف رنگ مو، افراد بسیاری نسبت به آموزش این لاین آرایشی اقدام می کنند که این کار هم بهتر است حساب شده انجام شود. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که قصد فراگیری متدهای رنگ مو یا ارتقاء معلومات خود دارید، پیشنهاد وب سایت رژلب به شما خانم انوشه شفیعی می باشد.

خانم انوشه شفیعی مدرس یکی از برترین مدرسان رنگ و مش و کار با مواد هستند که مدیریت گروه هنری اسطوره را به عهده دارند. در طی مدت فعالیت خود در زمینه آرایشگری افتخارات زیادی کسب کرده و هنرجویان بسیاری را تربیت کرده اند و هم اکنون در مجموعه اسطوره به تربیت و آموزش هنرجویان در رشته ای مختلف آرایشی مشغول هستند. ایشان بیش از 27 سال است که در زمینه آرایشگری فعالیت دارند و حدود 6 سال متوالی می باشد که به صورت جدی و تخصصی در زمینه آموزش و ارائه خدمات رنگ و مش کار میکنند.

 

آموزش رنگ و مش

مدرس رنگ و مش خانم انوشه شفیعی

 

خانم شفیعی همواره در حال برگزاری دوره های آموزش رنگ مو در اقصی نقاط کشور هستند که جهت هماهنگی و شرکت در آن ها می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

آرایشگاه اسطوره

 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: