سه شنبه 24 اردیبهشت 1398 - 16:45:31

مدرک تاتو فنی و حرفه ای

نحوه اخذ مدرک تخصصی آرایش دائمی

معرفی بهترین مرکز تخصصی تاتو 

 

گرفتن مدرک تاتو

شرایط اخذ مدرک تاتو فنی حرفه ای


افرادی که تمایل به یادگیری و فعالیت در حوزه تاتو به روش های نوین را دارند، همیشه با این سوال مواجه هستند که آیا می توان مدرکی از این رشته دریافت کرد؟ یا شرای اخذ مدرک در رشته های میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و ... به چه صورت است؟ در این مقاله از وب سایت رژلب با ما همراه باشید تا به بررسی همه چیز درباره مدرک تاتو فنی و حرفه ای بپردازیم.


شرایط اخذ مدرک تاتو فنی و حرفه ای


گرفتن مدرک بین المللی تاتو از سازمان فنی حرفه ای در تهران، کرج و دیگر شهرستان ها مراحل ذیل را می طلبد:

- اخذ مدرک پیرایشگر ابرو از سازمان فنی و حرفه ای و ثبت نمره قبولی در پورتال فنی حرفه ای
- اخذ مدرک گریم و متعادل سازی چهره از سازمان فنی و حرفه ای و ثبت نمره قبولی در پورتال فنی حرفه ای
- گذراندن دوره های حرفه ای تاتو نزد اساتید مجرب
- داشتن دستگاه کارتریجی و تجهیزات بهداشتی لازم
- ثبت نام از طریق آموزشگاه های مراقبت زیبایی برای مدرک تاتو
- دادن آزمون کتبی
- دادن آزمون عملی روی مدل زنده


کلاس های آموزشی تاتو با مدرک در مرکز تخصصی ویونا


مرکز تخصصی ویونا واقع در شرق تهران منطقه پیروزی، آماده ارائه جامع ترین دوره های آموزشی حرفه ای تاتو ایمن به هنرجویان می باشد. آموزش هایی که در این مجموعه ارائه می شوند، به شرح ذیل است:

- شناخت پوست
- آسیب شناسی
- آشنایی با فیزیولوژی پوست
- معرفی انواع پوست و آموزش پاکسازی قبل از انجام کار برای ماندگاری تاتو و کاشت رنگ بهتر
- نحوه تشخیص پوست سرد از گرم
- رنگ شناسی
- آموزش چرخه رنگ
- آموزش نحوه ترکیب رنگ
- برند شناسی
- آموزش از بین بردن تاتو های قدیمی
- آموزش ملانین شناسی و نحوه ساخت ملانین
- شناخت انواع سوزن ها و دستگاه ها
- چهره شناسی
- نحوه صحیح قرینه سازی ابروها
- آموزش انواع تکنیک های آرایش دائم

از جمله تکنیک های آرایش دائم می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 

مرکز تاتو

معرفی مرکز تخصصی تاتو ویونا

 

آموزش میکروپیگمنتیشن در مرکز تخصصی ویونا


متقارن سازی ابروها، بهبود ظاهر پلک ها، بهبود خط لب، تقویت مژه برای مژه های کم پشت، ایجاد خط چشم دائمی، مخفی کردن قسمت های بی مو در بیماران دارای جای زخم و ... از جمله کاربردهایی هستند که در تاتو به روش میکروپیگمنتیشن انجام می شوند. هاشور ابرویکی از بیشترین کارایی هایی است که می توان به تکنیک میکروپیگمنتیشن ابرو نسبت داد و امروزه طرفداران بسیاری در سراسر کشور دارد. طراحی و قرینه سازی ابرو با تکنیک های مختلف مانند هاشور ابرو، سایه ابرو و ... از جمله خدماتی است که می توان به وسیله متد میکروپیگمنتیشن انجام داد.
روش کار میکروپیگمنتیشن مشابه با تاتو قدیمی است؛ با این تفاوت که رنگ را با استفاده از سوزن های نازکی مانند تارهای مو در جهت رویش موهای ابرو در پوست تزریق می کنند. به عبارت دیگر، در روش هاشور ابرو دیگر خبری از کادر پر رنگ ابرو نیست و فقط خطوطی طبیعی درست به مانند تارهای نازک ابرو کشیده می شوند. در این روش به دلیل آن که از سوزن های نازک برای طراحی ابرو استفاده می شود، بدون درد و خونریزی بوده و التهاب کمتری در افراد ایجاد می کند.
علاوه بر این، به دلیل استفاده از کارتریج های یکبار مصرف در متد میکروپیگمنتیشن، ایمنی و بهداشت کار بسیار بالا بوده و خطر انتقال بیماری ها بسیار کاهش می یابد.


آموزش میکروبلیدینگ در مرکز تخصصی ویونا


در هاشور زدن به روش میکروبلیدینگ از بلید یا تیغ برای برش پوست و انتقال رنگ به لایه های زیرین استفاده می شود. انجام این عمل به وسیله یک قلم غیر الکتریکی و به صورت دستی میسر می گردد. طی روش میکروبلیدینگ که آرایش نیمه دائمی نیز محسوب می شود از دو تکنیک هاشور کردن و شیدینگ برای جلوه بخشی هر چه طبیعی تر به ابروها به کار گرفته می شود.
عمل شیدینگ همان سایه زدن است که قابلیت پوشاندن نقاط خالی از مو و جای زخم را به خوبی دارا می باشد. به عبارتی، ترکیب هاشور و سایه با توجه به رنگ پوست، تاثیر به سزایی در زیباتر و شاداب تر نشان دادن چهره خواهد داشت.


آموزش هاشور ابرو در مرکز تاتو حرفه ای ویونا


پیش از آغاز هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیشن، ابتدا به وسیله مداد ابرو خطوطی را متناسب با سایر اجزای صورت طراحی می کنند. معمولا از قانون عدد P و نسبت های طلایی چهره که پیش از این درباره آن ها مقاله نوشته بویدم، برای طراحی ابرو استفاده می شود. سپس با استفاده از اپلیکیشن فیبروز می توان نسبت به درستی طراحی و قرینه سازی آن اقدام کرد. بعد از این مرحله نوبت به میکروپیگمنتیشن یا هاشور ابرو می رسد که بهتر است از رنگ های باکیفیت و فاقد هر گونه فلزات مضر مانند سرب استفاده شود. این رنگ ها که معمولا با برند آمیا در بازار موجود هستند، معمولا به دلیل عدم استفاده از سرب دارای ماندگاری کمتری هستند اما باعث بروز حساسیت نمی شوند.
در میکروپیگمنتیشن بر خلاف تاتو قدیمی، از دستگاه های الکتریکی استفاده نمی شود. روش کار دستگاه مخصوص هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن بدین صورت است که مقداری رنگ وارد سوزن شده و نواحی مورد نظر که از قبل طراحی شده اند، پر می شوند. از آن جایی که سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن در عمق سطحی پوست وارد می شود، درد و خونریزی زیادی را به همراه نخواهد داشت. توجه داشته باشید که طراحی ابرو بعد از اتمام جلسه کمی پررنگ تر به نظر می رسد؛ اما به مرور زمان به رنگ طبیعی خود باز خواهد گشت. رنگ نهایی به نوع پوست افراد بستگی دارد و معمولا 20 تا 80 درصد روشن تر خواهد شد. به همین دلیل 3 هفته بعد باید دوباره برای ترمیم باید مراجعه کرد.

 

مرکز تاتو

انواع خدمات مرکز تخصصی تاتو و آرایش دائمی ویونا

 

آموزش تاتو بن مژه


آموزش میکروپیگمنتیشن بن مژه، خدمت دیگری از مرکز تخصصی تاتو ویونا می باشد. در  تکنیک میکروپیگمنتیشن مژه، رنگ دانه ها بین ریشه مژه ها در امتداد خط مژه گذاشته میشود تا پرتر و ضخیم تر به نظر برسند. میکروپیگمنتیشن بن مژه به کسانی پیشنهاد می‎شود که نمی ‎خواهند خط چشم واضح و قابل توجهی داشته باشند ودر عین حال تمایل دارند مژه هایشان پرتر به نظر برسد و به چشم‎های خود حالت داده و از بی رنگی مطلق خارج کنند. محدوه انجام بن مژه بسیار حساس است؛ اما به دلیل این که این روش دارای درد و التهاب بسیار کمتری نسبت به تتو های سنتی می باشد، در میان متقاضیان از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

 

آموزش تاتو خط لب و رژلب


میکروپیگمنتیشن لب، تاتو رژلب یا هاشور لب، تکنیکی است که جهت قرینه سازی لب یا حجیم سازی آن بکار می رود. تاتو خط لب گاهی، برای از بین بردن سفیدی بیش از حد لب ها استفاده می شود. انجام این کار جذابیت ها و مزایای زیادی دارد. همچنین، تاتو خط لب روشی درمانی، برای رفع نقص افرادی است که به دلایل مادرزادی یا اکتسابی "خط لب" خویش را از دست داده اند. به طور مثال در افراد "لب شکری" پس از درمان نقص اصلی، می توان از تاتو کردن برای ترمیم "خط لب" بهره برد.

 

آموزش میکرواسکالپ در مرکز تخصصی ویونا

 

به ناحیه کف سر اصطلاحا اسکالپ گفته می شود. واژه میکرو نیز به معنای هاشور زدن است که جمعا معنی هاشور زدن کف سر را تداعی می کنند. این روش جهت رفع طاسی سر و ترمیم کم پشتی موی سر در آقایان و بانوان صورت می گیرد. روش میکرواسکالپ سر برای آقایان به صورت نقطه ای انجام می شود و چنانچه به ناحیه ای ختم شود که دارای مو باشد، از هاشور استفاده می شود. در اسکالپ سر خانم ها اما، از تکنیک شبیه سازی مو در قسمت های کم پشت بهره گرفته می شود.

 

مرکز تاتو

بهترین مرکز تخصصی تاتو و بلیدینگ در شرق تهران

 

شماره تماس با آموزشگاه و مرکز تخصصی آرایش دائم ویونابرای کسب اطلاع بیشتر و یا شرکت در کلاس های آموزشی ویونا، می‎توانید با شماره ٠٢١٧٧٤٣١٥٦٠ تماس حاصل فرمایید.آدرس سالن آرایشی و آموزشی ویونابهترین مسیر برای رسیدن به آرایشگاه ویونا حرکت از طریق مترو است، شما باید برای رسیدن به آموزشگاه آرایشگری ویونا در ایستگاه مترو نبرد پیاده شوید و به سمت چهار راه کوکا بروید.

آدرس دقیق آموزشگاه آرایشگری ویونا: پیروزی، چهار راه کوکا کولا، انتهای خیابان 21 متری دهقان، کوچه رضا علی، پ 86


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: