ترفندهای سشوار کشیدن

پنجشنبه 25 شهریور 1395 - 16:01:51

روش صحیح سشوار کشیدن

موهای خوش حالت با سشوار درست

راههای سشوار کشیدن

موهای سالم

سشوار کشیدن

سشوار کشیدن

در بسیاری از موارد حتی پس از سشوار کشیدن موها به زیبایی حالت نگرفته و سالم و زیبا به نظر نمی رسند. در این حالت مشکل از نحوه سشوارکشیدن است. زیرا سشوار کشیدن صحیح می تواند تغییر زیادی در موها ایجاد کرده و آن ها را به زیبایی آراسته و یا سشوار کشیدن نادرست زیبایی آن ها را تحت الشعاع قرار دهد. در این مقاله به بررسی نکاتی که در سشوار کشیدن از اهمیت بیشتری برخوردارند، پرداخته شده و روش هایی که در هنگام سشوارکشیدن برای زیبایی بیشتر موها مورد نیاز است، معرفی شده است.
به طور کلی هدف از براشینگ و سشوار کشیدن این است که موها به زیبایی حالت گرفته و جذاب تر به نظر برسند. برای این کار علاوه بر تکنیک نیاز به سشوار و برس مناسب است تا بتوان با تنظیم درجه حرارت مناسب روی سشوار و با استفاده از برس مناسب ،موها را به زیبایی آراست.
البته باید دقت کرد که سشوار کشیدن بیش از اندازه موها و حرارت دادن بیش از حد موها، رطوبت روی آن ها را از بین برده و باعث آسیب رساندن به موها می شود. در این حالت موها خشک، دو شاخه و وز شده و حتی ممکن است پوست سر ملتهب شود.برای سشوار کشیدن ساده تر می توان ابتدا روی موها از اسپری ضد حرارت استفاده کرده و با این کار از آسیب دیدگی زیاد موها در برابر حرارت جلوگیری کرد
 

چند ترفند ساده برای سشوار کشیدن

در این جا 10 نکته برای سشوار کشیدن ارائه شده است تا موها به زیبایی هر چه تمام تر دیده شوند.
1. قبل از هز چیز لازم به ذکر است که در صورت امکان از حرارت خیلی بالا استفاده نکرده و برای حالت دادن موها از درجه حرارت های پایین تری استفاده کنید به گونه ای که اگر سشوار را روی پشت دست خود بگیرید حرارت آن شما را آزار ندهد.
2. فاصله سشوار و موها باید حدود 21 تا 24 سانت باشد.
3. در صورتی که مشتری موها کم پشت و شکننده ای داشته باشد، بهتر است حرارت سشوار را روی کمترین حالت ممکن قرار دهید تا به موها آسیب بیشتری وارد نشده و روی آن ها گره نیفتد.
4. همه تار موها را از ریشه تا انتهای آن سشوار بکشید. این کار لایه های بهتری روی موها به وجود آورده و موها را خوش حالت تر و پرپشت تر نشان می دهد.
5. سشوار را در یک نقطه ثابت نگه نداشته و در تمام حالات آن را حرکت دهید. این تکنیک باعث می شود که حرارت روی یک نقطه متمرکز نشده و موها آسیب نبینند. به علاوه توصیه می شود که موها را به دسته های متعددی تقسیم کرده و همه آن ها را با گیره ببندید تا در حین سشوار کشیدن هر بار از یکی از آن ها استفاده کنید. برای سشوار 
کشیدن هم از پایین و روی گردن شروع کرده و تا قسمت بالایی سر را سشوار بکشید.
6. بسیاری از افرد عجله داشته و می خواهند موها را خشک کرده و یا سریع تر حالت دهند. در این صورت تنظیمات سشوار را به گونه ای انجام دهید که سرعت بیشتر و هوای بیشتری از آن بیرون بیاید  اما حرارت آن بیشتر نشود.
7. همیشه از اسپری و محصولات ضد حرارت استفاده کنید تا هم حالت موها بهتر شود و هم میزان آسیب پذیری آن ها کمتر شود.
8. پس از شامپو کشیدن به سرعت موها را سشوار نکشیده و حداقل 15 دقیقه صبر کنید. پس از 15 دقیقه و گرفتن آب موها با حوله می توانید موها را سشوار بکشید. این کار زمان سشوار کشیدن را هم کمتر می کند.
9. از دیفیوزر سشوار استفاده کنید تا حرارت را به طور مساوی به همه قسمت های مو پخش کرده و به علاوه حرارت بیش از اندازه ای روی موها قرار نگیرد.
10. پس از سشوار کشیدن موها با دمای بالا از هوای سرد آن استفاده کرده و موها را خنک کنید تا علاوه بر حالت گیری بهتر، انعطاف پذیری بیشتری هم داشته باشند.

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژ لب مجاز می‌باشد
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم
 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: