مدل مو برای موهای کم پشت

چهارشنبه 08 دی 1395 - 14:10:06

 

مدل مو مخصوص موهای کم پشت

مدل مو ساده برای حجم دادن به موها

 

مدل مو

 متاسفانه به دلایل مختلفی مانند استرس، آلودگی و عوامل محیطی دیگر ریزش موها در بین خانم ها رواج پیدا کرده و بسیاری از خانم ها از کم پشت بودن موهای خود ناراضی هستند. این در حالی است که بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند موهای بلندی داشته باشند. در این صورت حالت دادن و شینیون موها کمی سخت شده و برای انجام این کار یا باید از اکستنشن استفاده کرد و یا این که از مدل موهایی که مخصوص موهای کم پشت باشند، کمک گرفت. در این مقاله به بررسی چند مدل مو و شینیونی که مخصوص موهای کم پشت است، پرداخته می شود.

 

مدل موهای مناسب برای موهای کم پشت 

 

 

موی لیر


 مدل موی لِیِر

این مدل مو برای کسانی که موهای نازک و بلندی دارند، بسیار مناسب بوده و نه تنها موهای آن ها را خوش حالت تر نشان می دهد بلکه به کمک این مدل موی زیبا موها پرتر هم دیده می شوند. به علاوه در این مدل مو می توان موهای کنار صورت را تا کناره های چانه کوتاه کرده و با این کار به صورت فرم بهتری بخشید.

 

مدل مو

 

مدل مو برای پرپشت نشان دادن جلوی سر

در صورتی که فردی موهای کم پشتی داشته باشد می تواند این کم پشتی را با پرپشت نشان دادن موهای جلوی سر به خوبی بپوشاند. برای این کار کافی است موها را در جلوی صورت به اندازه چانه و یا کمی بالا یا پایین تر از آن کوتاه کرده و حالت داد.

 

مدل مو

 

مدل مو با  چتری روی پیشانی

یک مدل موی اعجاب انگیز برای پوشاندن کم پشتی موها نیز استفاده از چتری است. زیرا چتری ها توجه را از بقیه موها به سمت خود جلب کرده و به همین دلیل موها پرپشت تر به نظر می رسند. به علاوه چتری هایی که روی پیشانی قرار گرفته باشند می توانند توجه همگان را بر انگیزند.

 

مدل مو

 

مدل مو به شکل با شینیون و چتری کنار صورت

گفته می شود که فر کردن موهای نازک و یا کم پشت کار سختی است و فر این موها دوام چندانی ندارد. این در حالی است که موهای فر می توانند این تصور را به وجود آورند که موها پرپشت تر هستند و حجم بیشتری دارند. به علاوه می توان با به وجود آوردن یک شینیون زیبا بر روی سر نیز حجم موها را بیشتر نشان داده و برای زیبایی بیشتر این مدل مو چتری هایی کنار صورت قرار داد.

 

مو فرانسوی

 

 

مدل مو شینیون فرانسوی

در این مدل مو، موها پشت سر به صورت پیچشی جمع شده و بسته می شوند. این مدل مو پف زیادی دارد و باعث می شود که خواه ناخواه حجم موها بیشتر به نظر برسند. به علاوه این مدل مو بسیار شیک و زیباست و در هر موقعیتی می توان از آن استفاده کرد.

 

براشینگ

 براشینگ مو

براشینگ صحیح موهای کم پشت هم می تواند آن ها را پرپشت تر نشان دهد. زیرا با کمک براشینگ می توان به موها حجم داده و به زیبایی آن ها را آراست.

 

شینیون بالای سر

 

مدل مو شینیون پامپادور

شینیون پامپادور به شینیونی گفته می شود که در آن موها در بالای سر جمع شده و حالت داده شوند. این مدل شینیون برای موهای نازک و کم پشت بسیار مناسب بوده و این تصور را به وجود می آورد که موها پرپشت و ضخیم هستند.

 

شینیون ساده

 

مدل مو با  شینیون کنار سر

بسیاری از کسانی که موهای بلند ولی کم پشتی دارند به دنبال مدل موهایی هستند که موهای آن ها را شیک تر و جذاب تر نشان دهد. یک روش مناسب برای این کار استفاده از بعد سازی و قرار دادن موها در کنار سر برای این منظور است. البته با کمک تزئینات مخصوص موها نیز می توان به جذابیت شینیون افزود.

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: