شنبه 21 مرداد 1396 - 21:48:50

میکروبلیدینگ ابرو شرق تهران

میکروپیگمنتیشن ابرو پیروزی

میکروبلیدینگ ابرو نبرد

27728_1502494724_598e7f4cea920.jpg

 

 

میکربلیدینگ چیست؟


میکروبلیدینگ یک روش انجام آرایش دائمی است که  زیر مجموعه تاتو به حساب می آید . در میکروبلیدینگ جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام میکروبلیدینگ نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.
میکروبلیدینگ ابرو یا تاچ یا فیبروز ابرو شیوه ای نوین است که امروزه رواج بسیاری در کشورهای اروپایی و امریکا یافته و توجه همگان را به خود جلب نموده است.

 

تفاوت میان میکروبلیدینگ ابرو با میکروپیگمنتیشن ابرو در ظرافت و مدت زمان دوام رنگ میباشد، که در میکروبلیدینگ ظرافت بیشتر اما دوام حداکثر تا 4 ماه اما در میکروپیگمنتیشن ماندگاری رنگ تاتو از 8 ماه تا 1.5 سال بسته به نوع پوست فرد میباشد .

 

در مرکز میکروبلیدینگ مریم زیبایی تان را جاودانه کنید.

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن پیروزی 

فواید میکروپیگمنتیشن

 

09122441371
 

 

 


فیلم های آرایشی
آگهی ها
آکادمی مژه مرجان قاسمیورکشاپ فیبروز چهره آرایانمرکز میکروپیگمنتیشن نسترن خورشیدیورکشاپ تخصصی شینیون و میکاپآکادمی اسکالپ نرگس علیپورمدرس شنیون مورمیسا میرزائیمرکز پوست و میکروپیگمنتیشن شقایق قنبریمرکز کراتینه بهرامیورکشاپ تخصصی کار با مواد پرنیاسالن زیبایی لی لیسالن زیبایی کیمیاسالن زیبایی صورتیآکادمی فیبروز در سعادت آبادبهترین رنگ و مش کار در شمال تهران شیما محمد زاده

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

شنبه 21 مرداد 1396 - 22:23:37
خیلی طبیعی و زیباس
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: