سه شنبه 15 مرداد 1398 - 11:37:47

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

مرکز هاشور ابرو پیروزی

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن و هاشور فیبروز


 

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز چقدر ماندگاری دارد؟


ماندگاری این روش تا حد زیادی به جنس پوست و سبک زندگی دارد. برخی پوست ها رنگ پذیری سختی دارند.و کاشت باید عمیق ترانجام شود.مثلا در کشور آمریکا کاشت عمیق تر انجام میشود تا کشور اتریش.جنس پوست و سبک زندگی عامل مهمی برای ماندگاری رنگ است.اما با فرض اینکه پوست یک رنگ پذیری تقریبی بین همه دارد میکروبلیدینگ ابرو بین 2 تا 3 سال ماندگاری دارد. در صورت ماندگاری بیشتر باید آن را ترمیم کرد.

 

بهترین هاشورکار ابرو در تهران

با استفاده از یک سری روش ها می توان بهترین هاشور کار ابرو در تهران را شناسایی کرد، به کسی که هاشور ابرو انجام می دهد پیگمنتر می گویند، یک پیگمنتر حرفه ای باید کارت بهداشت و مدرک آرایشی از سازمان فنی حرفه ای داشته باشد. پیگمنتر حرفه ای باید دارای خصوصیاتی نظیر حرفه ای بودن و با تجربه بودن همچنین دارای تخصص در شیوه صحیح کشش سطح پوست، قرار دادن سوزن، فشار مناسب دست، زاویه دستگاه و … را بلد باشد. استفاده از مواد با کیفیت و استاندارد در زمینه هاشور و تاتو ابرو نیز یکی دیگر از خصوصیات یک هاشور کار ابرو خوب می باشد.

 

مرکز هاشور ابرو مریم صدوق در شرق تهران آماده ارائه کلیه خدمات هاشور ابرو ، میکروپیگمنتیشن ابرو ، میکروبلیدینگ ابرو و … با بهترین کیفیت و قیمت های مناسب برای شما عزیزان می باشد.

 

مرکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن مریم 

 آکادمی مریم صدوق با 12سال سابقه کاری در لاین آرایش نیمه دائم صورت (تاتو) با ارائه تخصصی ترین متُد روز دنیا و پیشرفته ترین ابزار و دستگاهها در محیطی ایمن و کاملا بهداشتی آماده ارائه خدمات میکروپیگمنتیشن &میکروبلیدینگ به روش فیبروز برای شما عزیزان میباشد .

  آموزش صفر تاصد برای علاقه مندان به این رشته با آموزش مدرس فنی وحرفه ای و بین المللی دارای مدرک از آکادمی فی اروپا و pmu ،ارائه مدرک به هنرجویان عزیز وپشتیبانی بصورت آن لاین ...
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

خدمات تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ زیر نظر متخصص و  دوره دیده و عضو رسمی اکادمی فیبروز اروپا در مرکز تاتو حرفه ای مریم

خدمات میکروپیگمنتیشن با قیمت های استثنایی  با مرکز میکروپیگمنتیشن مریم تماس بگیرید.

 

جهت ثبت نام ورکشاپ های آموزشی و خدمات لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید
شعبه 1 : پیروزی، بلوارابوذر
شعبه 2: بلوارمرزداران

 

 مشاوره و رزرو وقت با مرکز هاشورابرو مریم

09122441371

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: