یکشنبه 07 آبان 1396 - 13:34:16

بن مژه

تاتو خط چشم

هاشور چشم

27728_1509254201_59f59571a2dd6.jpg

 

بن مژه

به وسیله میکروپیگمنتیشن بن مژه می توان مژه ها را پر پشت تر نشان داد. همچنین می تواند با توجه به سلیقه فرد، این خط بن مژه را تا خط چشم ادامه داد و یک زیبایی مطابق با سلیقه فرد را ایجاد نمود. میکروپیگمنتیشن بن مژه به کسانی پیشنهاد می‎شود که نمی‎خواهند خط چشم واضح و قابل توجهی داشته باشند و در عین حال تمایل دارند به چشم‎های خود حالت داده و از بی رنگی مطلق خارج نمایند.
محدوه انجام بن مژه بسیار حساس است اما به دلیل این که این روش دارای درد و التهاب بسیار کمتری نسبت به تتو های سنتی دارد، در میان متقاضیان از محبوبیت بیشتری برخوردار است.
پس از انجام میکروپیگمنتیشن بن مژه توصیه می‎شود تا چند روز پلک ها شستشو داده نشود. نکات قابل ذکر دیگری هم در رابطه با پیش و پس از فرایند میکروپیگمنتیشن وجود دارد که هنگام مراجعه به مرکز میکروپیگمنتیشن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

بُن مژه بسیار ظریف و نچرال میباشد و باعث میشود چشمانی گیرا تر با مُژگانی مشکی تر داشته باشید. مخصوص بانوان شاغل و ورزشکار که فرصت کافی برای آرایش ندارند.
 

مرکز میکروپیگمنتیشن مریم 

 

اجرای تاتوی چشم بدون هیچگونه درد وخونریزی و ورم با بهترین مواد و بیحسی های آمریکایی، بدون تغییر رنگ مشکی در مرکز تاتو مریم 

 

مرکز میکروپیگمنتیشن پیروزی

بهترین هاشور زن شرق تهران

مزایا و معایب میکروپیگمنتیشن

 

جهت رزرو با مرکز تاتو مریم تماس بگیرید

09122441371


فیلم های آرایشی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: