آموزش میکروپیگمنتیشن

یکشنبه 26 دی 1395 - 13:33:16

نکات مهم در یادگیری میکروپیگمنتیشن

آموزش آرایش دائم

مدرک میکروپیگمنتیشن

آموزشگاه معتبر میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن

 

 

تمایل انسانها به زیبایی و تنوع طلبی باعث شده که هرروز متدهای جدیدی وارد عرصه آرایشگری شود. حدود سال 1970 میلادی انسانها با خالکوبی و یا تاتو اثر زیبایی را بر روی بدن خود خلق می کردند که ماندگاری طولانی داشت اما حدود سال 1990 میلادی بود که اولین ترقی در فنون و دستگاههای این رشته ایجاد شد و بعد از آن هم میکروپیگمنتیشن وارد حرفه زیبایی شد.


در این مقاله از سایت آرایشی رژ لب قصد دارم اطلاعاتی را در اختیار عزیزانی که تمایل به آموزش میکروپیگمنتیشن دارند، قرار دهم.هدف اصلی هر کس از فراگیری یک حرفه و هنر، ایجاد درآمد خوب وپیدا کردن بازار کار مناسب است پس با توجه به برخی اصول در فراگیری رشته میکروپیگمنتیشن آینده شغلی  خود را تضمین کنید و این نکات را مد نظر قراردهید.

 

 

برای آموزش میکروپیگمنتیشن به کجا برویم؟

 

آموزشگاههای معتبر و دارای مجوز:

در این آموزشگاهها ، آموزش رشته میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم طبق سرفصل های فنی حرفه ای و ساعات تعیین شده از طرف سازمان به شکل تئوری و عملی ارائه می گرددو درپایان از طریق آموزشگاه برای دادن آزمون به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوید.

 

آرایشگاه یا افرادی که دارای مدرک مربیگری میکروپیگمنتیشن هستند:
این افراد، خود دارای مدرک مربیگری میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم هستند ولی صاحب آموزشگاه نیستند.که آموزش های لازم را ارائه می دهند ولی برای دریافت مدرک، شما را به آموزشگاه دیگری معرفی می کنند تا در در آنجا معرفی به آزمون شوید و ممکن است که در برخی موارد هزینه مدرک هم جداگانه محاسبه شود.

 

افرادی که دوره میکروپیگمنتیشن را گذرانده ولی مدرک مربیگریاین رشته را ندارند:
چنین افرادی از طرف ما پیشنهاد نمی گردد زیرادر گرفتن مدرک میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم دچار مشکل می شوید.

 

نکته مهم: از آنجا که رشته میکروپیگمنیشن یا آرایش دائم رابطه مستقیم با سلامتی افراد دارد،داشتن مجوز و مدرک رسمی این رشته را در اولویت کار خود قرار دهید .

 

 

مدرک آرایش دائم

مدرک فنی حرفه ای

مدرک میکروپیگمنتیشن

 


مدت زمان دوره آموزش میکروپیگمنتیشن چند ساعت است؟

رشته آرایش دائم دردو بخش تئوری و عملی آموزش داده می شود که مدت زمان کلاس با توجه به نوع کلاس که عمومی یا خصوصی باشد،تعیین می شود.نکته حائز اهمییت این است که هنرجویان خودشان روی مدل زنده کار عملی انجام دهند. درصورتیکه هنرجویان فقط بیننده کار عملی باشند و یا فقط روی پوست مصنوعی کار کنند حتما در حین کار دچار مشکل می شوند. زیرا در رشته میکروپیگمنتیشن علاوه بر دانستن مباحث تئوری،میزان فشار دست وشناسایی لایه های پوست هم اهمییت بسیاری دارد که این تجربه فقط با کار عملی حاصل می شود.

 

برای آموزش میکروپیگمنتیشن چه پیش نیازهایی لازم است؟

تا سال پیش داشتن پیش نیاز برای گرفتن مدرک آرایش دائم اجباری نبود ولی حدود یک سال است که از طرف سازمان فنی حرفه ای برای اخذ مدرک آرایش دائم ، داشتن  دو مدرک متعادل سازی چهره و پیرایشگر ابرو اجباری شده است.

نکته مهم: اگر کارآموزان در آموزشگاه آرایشگری ثبت نام کنند می توانند این دورشته پیش نیاز را هم در همان آموزشگاه فراگیرند.

 


موارد آموزشی رشته میکروپیگمنتیشن چیست؟

آموزش بهداشت فردی

آموزش و شناخت ویروسها ، بیماری ها در رابطه با منعیت انجام میکروپیگمنتیشن

شناخت آناتومی چهره جهت متعادل سازی

شناخت انواع پوست در هنگام کار،با دستگاه کارتریج

معرفی دستگاههای دارای مجوز بهداشت ومعرفی بهترین رنگ های تاتو وکاربری  دستگاه میکروپیگمنتیشن

پوست شناسی و مراقبت های پوستی

رنگ شناسی و کاربرد صحیح ابزار ها

آموزش انواع طراحی ها و قرینه سازی ابرو

آموزش انواع خط چشم ساده ،رنگی و چند رنگ

آموزش انواع تکنیک های هاشور، سایه ، سه بعدی، کرکی یا تارمویی،تیغ ماهی و فلت

آمورش رژلب،خط لب ، رژ لب سه بعدی، برجسته کردن و حجیم کردن لب

آموزش انواع روش های پاک کردن تاتو و خالکوبی قدیمی و هاشور جدید

میکروبلیدینگ

مراقبت های قبل و بعد از تاتو

 

 

دوره های تکمیلی رشته میکروپیگمنتیشن چیست؟

در دوره های پیشرفته، عزیزانی که تمایل دارند علاوه بر حوزه زیبایی ،بحث درمانی این رشته را فراگیرند می توانند موارد زیر را آموزش دیده و زیر نظر پزشک، خدمات  زیر را هم به مشتریان خود ارائه دهند.

مزوتراپی و جوانسازی پوست
برطرف کردن جای زخم و بخیه و اسکار
اسکالپ سر یا هاشور کف سر
ترمیم هاله دور سینه (برای کسانی که دچار سرطان بودند)

 

 

هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن بر اساس جایی که آموزش میبینید متفاوت است.یعنی نرخ آموزشگاهها با افراد خصوصی فرق دارد و نکته دیگر تعداد افراد شرکت کننده در کلاس هستند و موارد و سرفصل های آموزشی ارائه شده در کلاس نیز باید در نظر گرفته شود .

 

 

وضعیت اشتغال و بازار کار میکروپیگمنتیشن چگونه است؟

قطعا هر کسی که قصد یادگیری رشته میکروپیگمنتیشن را دارد در وهله اول به این فکر می افتد که پس از گذراندن دوره و هزینه هایی که صرف می کند، قراراست چه نتیجه ای بگیرد و در کجا می تواند کسب درآمد کند.


کسانی که رشته میکروپیگمنتیشن را گذرانده و مدرک رسمی دریافت کنند می توانند در آرایشگاهها یا مراکز میکروپیگمنتیشن بعنوان پیگمنتر مشغول به کار شوند و اگر بخواهند بحث درمانی این رشته را نیز به فعالیت خود اضافه کنند می توانند زیر نظر یک پزشک پوست کارهای درمانی مربوط به این رشته را نیز انجام دهند.


علاوه بر خدمات میکروپیگمنتیشن ، دوستانی که مدرک مربیگری این رشته رادریافت کنند نیز می توانند به عنوان مربی آرایش دائم هم فعالیت داشته باشند.


درآمد حاصله از خدمات میکروپیگمنتیشن نیز با توجه به نوع کار ، مکان و شهر شما تعیین می شود که در تهران از 300 تا 800 هزار تومان ودر شهرستانها بین 200 تا 500 هزار تومان برآورد می شود.

 

آموزش مجازی میکروپیگمنتیشن

آموزش مجازی آرایش دائم

فیلم آموزش میکروپیگمنتیشن

 


چگونه در  رشته میکروپیگمنتیشن به روز باشیم؟

قطعا بعد از گذراندن دوره های آرایش دائم و پس از گذشتن مدتی نیاز دارید که به روز شوید و یا مشکلاتی که در حین کار با آن روبه رو می شوید را برطرف کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از آموزش های مجازی سایت رژ لب استفاده کرده و همواره در کار خود بهترین باشید.


استفاده از کتاب و مقالات میکروپیگمنتیشن که حاصل تجربه استادان این رشته است


فیلم های آموزشی میکروپیگمنتیشن سایت رژ لب


اگر هم قصد دارید که مرکز معتبری برای آموزش یا خدمات میکروپیگمنتیشن انتخاب کنید می توانید از قسمت مراکز معتبر میکروپیگمنتیشن سایت رژ لب کمک گرفته و با توجه به سابقه کار و نمونه کارها مرکز مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

کلاس آموزش هاشور

جمع آوری و ترجمه شده توسط رژ لب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می باشد.

لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

 


 


فیلم های مرتبط
در این فیلم آموزشی خانم نجابت مدرس میکروپیگمنتیشن مراحل انجام هاشور ابرو را روی پوست مصنوعی آموزش می دهند.شماره تلفن مرکز میکروپیگمنتیشن آناهید در کرج
09197396892- 02636520792

مراحل هاشور ابرو

در این ویدئو سرکار خانم شایگان به شما نحوه صحیح زدن میکروپیگمنتیشن لب یا تاتو لب را آموزش خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09391794999تماس حاصل فرمائید

میکروپیگمنتیشن لب

در این ویدئو، آموزش هاشور ابرو به روش بلیدینگ توسط خانم نسترن خورشیدی، مدرس و پیگمنتر متخصص با سابقه کار و دارای چندین مدرک بین المللی میکرو از کشورهای آمریکا- استرالیا و انگلیس را مشاهده می کنید.
جهت دریافت خدمات و آموزش در مرکز میکروپیگمنتیشن خورشیدی با شماره 09196184716 تماس بگیرید

آموزش هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

اگر به دنبال یادگیری میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم هستید و مراحل ثبت و نام و پیش نیازهای مربوط به این دوره را نمی دانید توصیه میکنم مصاحبه خانم اکبری از آموزشگاه ویونا را بشنوید و جهت ثبت نام با شماره های 02177431560-09356000743 تماس حاصل فرمائید

مدرک میکروپیگمنتیشن

در این فیلم خانم شایگان مدرس رشته میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو به روش فیبروز را آموزش می دهند. فیبروز روش بسیار طبیعی برای طراحی مو و پرپشت کردن ابرو میباشد . برای ثبت نام کلاسها با شماره 09391794999 در تماس باشید یا در تلگرام پیغام بگذارید

هاشور ابرو

نرم افزار آرایشگاهی
آگهی ها

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

یکشنبه 26 دی 1395 - 19:06:59
بسیار عااااالی
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: