چهارشنبه 04 دی 1398 - 15:37:15

مدرس شینیون بافت

 

بهترین مدرس شینیون مو به پیشنهاد رژلب

معرفی مدرس شینیون و کار با مواد

 

مدرس شینیون مو

معرفی مدرس شینیون مو خانم مریم ابراهیم پور

 


بافت مو در دنیای مد و زیبایی بسیار پرطرفدار است و خانم های زیادی از این مدل مو برای آراستن خود در مجالس و مهمانی ها استفاده می کنند. بافت مو از زمان های قدیم تاکنون مرسوم بوده است و طی گذشت سالیان سال، دچار تغییراتی نیز شده است. امروزه مدل های جدید و بسیار زیبایی از بافت مو وجود دارد که برای هر رده سنی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع بافت ها که در بین خانم ها بسیار محبوب می باشد، شینیون بافت است. اگر شما هم تمایل دارید مدل موهایتان را خاص و زیبا جلوه دهید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب از سایت رژلب را از دست ندهید. ما در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین شینیون کارهای کشور آشنا کنیم.


انواع بافت مو


ده ها مدل بافت مو وجود دارد که هر یک را می توان متناسب با نوع آرایش، نوع یقه لباس، نوع چهره و ... انتخاب کرد. در ادامه با انواع مدل های بافت مو آشنا می شوید.

 

شینیون بافت

مدل شینیون بافت پشت سر

 

 

بافت مو کلاسیک

اکثر خانم ها برای یک بار هم که شده، بافت مو کلاسیک را روی موهای خود امتحان کرده اند. این بافت مو به حدی آسان است که خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید. کافیست موها را خوب شانه زده و به سه دسته مساوی تقسیم نمایید. سپس لایه سمت راست را به صورت ضربدر روی لایه وسطی موها قرار داده و لایه چپ را نیز روی لایه سمت راست که حالا در قسمت وسط قرار دارد، بگذارید. این کار را تا انتهای موها ادامه دهید و بافت مو کلاسیک را با یک عدد کش سر ببندید. برای تلفیق این مدل بافت مو با شینیون، فقط کافیست موهای بلندی داشته باشید. به روشی که در بالا گفتیم، موها را ببافید و سپس مانند گوجه در مرکز سر جمع کنید. این مدل شینیون بافت را می توانید هم در بالای سر، هم پایین سر و هم به صورت کج درست کنید.

بافت مو جلوی سر

یکی دیگر از مدل های بافت مو که تلفیق آن با شینیون جلوه بسیار زیبایی دارد، بافت مو جلوی سر است. شما می توانید موهای جلوی سر خود را مانند تل ببافید و موهای پشت سر را به هر روشی که تمایل داشتید، شینیون کنید.

بافت مو مدل شینیون پشت سر

این مدل شینیون بسیار ساده است و اگر موهای بی حالت دارید، باید بگوییم که این مدل شینیون بافت روی سر شما فوق العاده زیبا خواهد شد. مدل های زیادی برای شینیون پشت سر وجود دارند که می توانید از آن ها الهام بگیرید.

بافت مو آبشاری

اگر تمایل به باز گذاشتن موهایتان دارید، می توانید از این مدل بافت مو استفاده کنید. بافت مو آبشاری به این صورت است که موهای جلوی سر تا قسمت مرکزی پشت سر بافته و باقی موها به صورت باز رها می شود.

 

بافت مو

بافت مو جلوی سر

 

 

بافت مو تیغ ماهی

بافت مو تیغ ماهی یک مدل بافت نیمه باز است که از آن می توان در مراسم های مختلف استفاده کرد. روش کار بسیار ساده است؛ کافیست موها را شانه کرده و به صورت دم اسبی ببندید. توصیه ما به شما این است که موها را به یک کش ساده ببندید؛ چرا که در آخر کار باید آن را قیچی کنید و دور بیندازید. حال موها را به دو دسته تقسیم نمایید. یک قسمت از دسته اول جدا کرده و از روی کل دسته اول رد کنید. سپس با دسته دوم ترکیب نمایید. همین کار را برای دسته دوم نیز انجام دهید و آنقدر این کار را ادامه دهید تا به انتهای موها برسید. سعی کنید موها را سفت بگیرید و محکم ببافید. این کار باعث می شود بافت موی شما در نهایت بسیار مرتب باشد. بعد از اتمام بافت مو، انتهای آن را با کش ببندید. در نهایت کش سری که با آن موهایتان را دم اسبی بسته بودید را قیچی کنید. می توانید از اسپری حالت دهنده برای افزایش ماندگاری بافت موی تیغ ماهی خود استفاده کنید.


اگر برای شینیون بافت به دنبال یک متخصص حرفه ای هستید، پیشنهاد سایت رژلب به شما سرکار خانم مریم ابراهیم پور است. خانم مریم ابراهیم پور، مدرس و کارشناس حرفه ای شینیون، رنگ و مش، کوتاهی مو و کلیه خدمات مرتبط با مو هستند که با خیال راحت می توانید موهای زیبای خود را در اختیار ایشان قرار دهید.

 

شینیون مو

 

 

 


تماس با آرایشگاه پرنیا مرزداران
تماس با آرایشگاه پرنیا مرزداران
فیلم های آرایشی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: