شنبه 27 بهمن 1397 - 11:13:14

آموزش دکوپاژ مو

آموزش فوق تخصصی رنگ و مش

 آموزشگاه رنگ و مش در شرق تهران

11208_1550192831_5c6641f798026.jpg

 

 

 

 

آموزش دکوپاژ رنگ مو


برای انجام دکوپاژ از پودر دکلره و یک برابر و نیم اکسیدان بریزید مقداری هم آب باید در ترکیب استفاده کنیم تا رنگ رقیق تری داشته باشیم و برخلاف دکلره که باید تا پایه 9 و 10 باز شود برای انجام دکوپاژ تا پایه 7 و 8 کافی میباشد. اگر موهای نازکی داشتیم که تا زمان رنگ زدن کل موها موهای پشت سر  باز کردن نیازی به مکث کردن نیست .
نکته قابل توجه این است که اگر پایه طبیعی موها 3 یا 4 بود از همان ابتدا از اکسیدان 2(9%) بزنیم و برای شارژ از اکسیدان 3 استفاده می کنیم که ما توصیه می کنیم حتی الامکان از اکسیدان 3 استفاده نکنید تا آسیب کمتری به موهای مشتری وارد شود.
از پشت سر در لایه های نازک و با فاصله یک سانت از ریشه موها را شروع به رنگ کردن می کنیم. مواد دکوپاژ را روی موها قرار میدهیم بعد از اینکه کل موها را تمام کردیم بسته به جنس مو(مقاومت و ضخیم بودن) به مدت 10 دقیقه مکث می کنیم. بعد از آن باز هم از پشت سر ریشه گیری می کنیم.
زمانیکه موها کاملا تمام شد و به مدت 20 دقیقه مکث دادیم زمانیکه ساقه و ریشه یکدست شد و موها به پایه 8 رسید(بستر زردی خیلی روشن) موها را با آب ولرم میشوریم تا کامل مواد دکوپاژ ار موها خارج شودو بعد یک ماسک کراتینه می زنیم و به مدت پنج دقیقه روی موها ماساژ داده و دوباره شستشو  و کاملا خشک می کنیم.
بعد از رنگهای 1/6 و 1/7 هر کدام به اندازه نصف تیوپ واکسیدان شماره 1 استفاده کرده و از جلوی سر بصورت یکدست موها را رنگ میکنیم به مدت 25 دقیقه مکث میدهیم موها را شسته و برای عملیات هایلایت و لولایت آماده میکنیم .
زمانیکه موها دکلره میشوند و یا دکوپاژ رنگدانه های قرمز و نارنجی را از مو گرفتیم برای اینکه هنگام هایلایت یا لولایت کردن موها بعد از رنگساژ مو های مشتری به سبزی نزند باید تاحدی رنگدانه های قرمز و نارنجی به مو برگردانده شود .
به همین منظور در ترکیب رنگساژ باید از رنگهای قرمز – مسی و یا شرابی استفاده کرد تا هایلایت کردن خوب شود.

 

 

خدمات تخصصی رنگ مو در آرایشگاه رنگ و مش اسطوره

 خدمات تخصصی رنگ مو، متد جدید رنگ و مش 2019- گرافیک مو- استرایپ میدل-  پیکسلیشن و.... تکنیک های متفاوت گرافیک مو، خلاقیت و نوآوری در سالن زیبایی اسطوره با مدیریت خانم شفیعی ارائه می شود 

 

آموزش رنگ مو در آموزشگاه آرایشگری اسطوره

 آموزش فوق تخصصی رنگ و مش  و ترکیب رنگ مو عسلی و روشن با متد 2019
آموزش انواع هایلایت – لولایت – سان لایت – سی لایت – دلایت – موی لایت- آمبره لایت
 سایر مش های فانتزی همراه با ترکیب رنگ مو تخصصی
آموزش رنگ و مش خصوصی 
آموزش رنگ و مش  0 تا 100
مدرس خانم انوشه شفیعی
 
تلفن آموزشگاه رنگ ومش اسطوره
09123209333

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: