یکشنبه 30 تیر 1398 - 12:52:59

رنگ و مش با کلاه

رنگ و مش 

بهترین آرایشگاه رنگ مو فلکه سوم تهرانپارس

11208_1563409015_5d2ff9bf60bb9.jpg

 

 

رنگ و مش با کلاه

ابتدا مو‌ها را به خوبی شانه کنید تا اگر گره‌ای هست باز شود، مو‌های گره خورده از سوراخ کلاه بیرون نمی‌آید و دردناک خواهد بود.

- موهایتان هرگز نباید خیس یا نم دار باشند حتما موهایتان را کاملا خشک کنید، زیرا مو‌های خیس به سختی از سوراخ کلاه بیرون می‌آید مخصوصا اگر مو‌های بلندی دارید بهتر است آن‌ها را کمی کوتاه کنید.

- هنگام بیرون کشیدن مو‌ها با قلاب لازم نیست خیلی محکم قلاب را به داخل فرو ببرید، زیرا این کار باعث میشود قلاب به پوست سر برخورد کند و ایجاد زخم کند.

- حالا مو‌ها را به اندازه دلخواه از کلاه خارج کنید و شروع کنید به آماده کردن مواد مش، پودر مش را با اکسیدان 12 درصد یا همان نمره 3 مخلوط میکنیم تا مواد ما یه حالت ماست مانند پیدا کند مواد نه باید زیاد سفت باشه نه شل.

- حالا زمان آن رسیده است که مواد را کاملا با دقت به مو‌ها بزنیم سپس باید روی مو‌ها رو با کلاه نایلونی بپوشانید یک حوله لازم دارید تا روی مو‌ها بگذارید، این کار باعث میشود مو‌ها گرم بماند و به پایه برسد.

- بعد از اینکه مو به پایه رسید ان‌ها را میشوریم البته نباید نرم کننده بزنید و بعد از گرفتن آب اضافی مو‌ها رنگساژ مورد نظر را میزنیم.

- بعد از گذشت مدت زمان حدودا یک ربع رنگساژ را از روی مو‌ها میشوریم و یک کاندیشنر به مو‌ها میزنیم سپس کلاه رو بیرون میاوریم و مو‌ها را خشک میکنیم.

 

آموزش رنگ و مش فلکه اول تهرانپارس

 

 آموزش فوق تخصصی رنگ و مش  و ترکیب رنگ مو عسلی و روشن با متد 2018

آموزش انواع هایلایت – لولایت – سان لایت – سی لایت – دلایت – موی لایت- آمبره لایت
✅  سایر مش های فانتزی همراه با ترکیب رنگ مو تخصصی
آموزش رنگ و مش خصوصی 
آموزش رنگ و مش  0 تا 100
 مدرس خانم انوشه شفیعی
 
تلفن آموزشگاه رنگ ومش اسطوره
09123209333
 

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: