پنجشنبه 24 مرداد 1398 - 12:42:19

دکلره مو

جدیدترین مدل های رنگ مو

سالن تخصصی خدمات رنگ و مش

 
 

 

 
 

یکنواختی رنگ مو


 یکنواختی رنگ مورد نظر، در رنگ موهای بدون دکلره موضوع بسیار مهمی است که باید حتما به آن توجه شود. مثلا اگر ریشه شما تیره است و ساقه مو روشنتر، رنگ مد نظر را هم بدون دکلره میخواهید به دست آورید بایستی پایه رنگ مورد نظر رنگ متوسطی باشد، مثلا پایه 7 و در ضمن نوع رنگ ها را هم حتما در نظر بگیرید. ممکن است در قسمتی از موی شما قرمزی یا زردی باشد، در این صورت برای یکنواخت شدن کل رنگ بایستی حتما خنثی کننده ها و واریاسیون ها را در رنگ کردن بدون دکلره به کار ببرید.

هیچگاه در روش رنگ کردن موها بدون دکلره, موها را از پایه تیره به پایه روشن نرسانید زیرا یکی از اصول روشنتر کردن موها در آموزش روشن کردن موها بدون استفاده از دکلره , عملیات تکرار رنگ به طور صحیح است یعنی اگر موهای فعلی شما پایه 3 و 4 است و میخواهید موهایتان را بدون دکلره روشن کنید ابتدا موها را با رنگهای پایه متوسط یعنی 6 و 7 یک مرحله روشن کنید و بعد توسط رنگهای روشنتر موها را به پایه های بالاتر و روشنتر برسانید زیرا به یکباره روشن کردن و یا تیره کردن موها باعث شوکه شدن ,خشک شدن و آسیب جدی به موها میشود و به هیچ وجه توصیه نمیشود. برا یکنواختی موها و عملیات رنگ مو باید صبر کافی داشته باشید . هرچه سرعت را بالا ببرید و نتیجه سریعتر بخواهید موهایتان آسیب بیشتری خواهند دید.

 

خدمات تخصصی رنگ مو در آرایشگاه رنگ و مش اسطوره

 خدمات تخصصی رنگ مو، متد جدید رنگ و مش 2019- گرافیک مو- استرایپ میدل-  پیکسلیشن و.... تکنیک های متفاوت گرافیک مو، خلاقیت و نوآوری در سالن زیبایی اسطوره با مدیریت خانم شفیعی ارائه می شود 

 

آموزش رنگ مو در آموزشگاه آرایشگری اسطوره

 آموزش فوق تخصصی رنگ و مش  و ترکیب رنگ مو عسلی و روشن با متد 2019
آموزش انواع هایلایت – لولایت – سان لایت – سی لایت – دلایت – موی لایت- آمبره لایت
 سایر مش های فانتزی همراه با ترکیب رنگ مو تخصصی
آموزش رنگ و مش خصوصی 
آموزش رنگ و مش  0 تا 100
مدرس خانم انوشه شفیعی
 
تلفن آموزشگاه رنگ ومش اسطوره
09123209333

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: