شنبه 16 دی 1396 - 15:41:24

لوسیون بدن هیدرودرم

لوسیون بدن

بهترین مارک لوسیون بدن

لوسیون بدن هیدرودرم

 

 

کاربرد لوسیون بدن هیدرودرم 

به علت کمبود ترشح چربی، کمبود آب و انجام فیزیولوژی ناقص، پوست لطافت و نرمی خود را از دست می دهد. عواملی نظیر قرار گرفتن در معرض پرتوهای ماوراء بنفش نور خورشید، استفاده مکرر از شوینده ها و صابون ها، عوامل نامطلوب جوی، رژیم های غذایی نادرست و اختلال در عملکرد غدد درون ریز که در دوران بارداری و تا مدتی پس از تولد نوزاد معمولا وجود دارند سبب بروز ظاهری خشن، خشک، ملتهب و در مواقعی فلس مانند در پوست می گردند.

لوسیون بدن هیدرودرم با قابلیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی قوی، رطوبت پوست را افزایش داده و با استحکـام سد چربـی پوسـت و در نتیجــه کــاهش دفع آب سبب حفظ رطوبت پوست بدن به مدت طولانی می گردد. مواد موثر موجود لوسیون بدن هیدرودرم،  الاستیسیته و انعطاف پذیری پوست را تقویت می نمایند و با رفع خشکی و خارش سبب افزایش نرمی و لطافت پوست بدن می گردند


 

 سایر ویژگی های لوسیون بدن هیدرودرم 

لوسیون بدن هیدرودرم فاقد اسانس و مواد آلرژی زا بوده و جهت رفع خشکی، خارش و دهیدراتاسیون پوستی و همچنین تأمین رطوبت مورد نیاز پوست بدن در طی دوران بارداری توصیه می گردد.

حاوی کمپلکس مرطوب کننده، در لوسیون بدن هیدرودرم از کمپلکس مرطوب کننده حاوی گلیسرین، لاکتات سدیم و اوره بهره گرفته شده است. اجزای این کمپلکس با تنظیم توازن چربی و آب در پوست سبب حفظ رطوبت و الاستیسیته آن می گردند.

اوره: موجود در این کمپلکس علاوه بر حفظ رطوبت سبب کاهش ضخامت لایه شاخی پوست شده و ظاهری شاداب و لطیف به پوست می بخشد.

اسید هیالورونیک: نیز با کمک به حفظ رطوبت پوست موجب نرمی و بهبود انعطاف پذیری آن می گردد.
پروتئین ابریشم : این پروتئین طبیعی که از پیله کرم ابریشم بدست می آید با توجه به وزن مولکولی مناسب و ترکیب خاص خود با ایجاد یک لایه پوششی بر روی پوست سبب حفظ ساختارطبیعی و رطوبت پوست می گردد.
محتوی روغن بادام: روغن بادام شیرین دارای خواص نرم کنندگی، التیام دهندگی و قدرت نفوذ بالا در پوست می باشد و با جلوگیری از دفع آب پوست سبب حفظ رطوبت آن می گردد.
حاوی روغن آووکادو: این روغن سرشار از ویتامبن ها ی A ،E و D و مواد معدنی می باشد روغن آووکادو از جذب پوستی بسیار خوبی برخوردار بودهو اسید پالمیتولئیک موجود در آن علاوه بر جلوگیری از ایجاد اثرات مخرب اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز نور آفتاب سبب حفظ رطوبت پوست می شود
محتوی روغن جوانه گندم: این روغن منبعی سرشار از ویتامین های A و E بوده که علاوه بر از بین بردن رادیکال های آزاد به عنوان یکی از عوامل تخریب سلول های پوست سبب سنتز کلاژن و الاستین شده وبه حفظ طراوت و شادابی پوست کمک شایانی می نماید
حاوی اسکالن: اسکالن که از روغن زیتون بدست می آید ترکیبی شبیه به چربی غدد سباسه پوست داشته و به عنوان یک نرم کننده خوب سبب افزایش رطوبت و انعطاف پذیری پوست می گردد.
حاوی ویتامین های E و دکسپانتنول: از ویتامین E جهت مقابله با تشکیل و خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد که سبب ایجاد چین و چروک های سطحی در پوست می شوند در لوسیون بدن هیدرودرم استفاده شده است. دکسپانتنول نیز پیش ساز ویتامین B5 بوده که سبب حفظ رطوبت، بهبود الاستیسیته، افزایش پوسته ریزی طبیعی پوست و ترمیم انواع متعددی از جراحات و التهابات پوستی می گردد.

 

روش مصرف لوسیون بدن هیدرودرم

شبها پس از استحمام به مقدار کافی از لوسیون بدن هیدرودرم بر روی نواحی خشک، زبر و خشن بدن مالیده وبه آرامی ماساژ دهید.
نکته مهم: در طی دوران شیردهی از مصرف لوسیون بدن بر روی سینه ها خودداری فرمائید. استفاده از کرم شقاق سینه هیدرودرم به عنوان محصول جایگزین قابل استفاده بر روی سینه در طی دوران شیردهی توصیه می گردد.

 

 

تلفن فروش محصولات هیدرودرم

تلفن فروش محصولات هیدرودرم


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

شنبه 16 دی 1396 - 19:12:29
قیمتش چنده؟
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: