از چه شماره اکسیدان و به چه نسبتی در ترکیب رنگ مو استفاده کنیم

چهارشنبه 21 شهریور 1397 - 14:28:42

نسبت اکسیدان به رنگ مو

تفاوت شماره اکسیدان ها در چیست؟

اکسیدان
 

اکسیدان یا هیدروژن پراکسید چیست؟

 
تصویر عامی که از رنگ کردن موها وجود دارد این است که در یک ظرف رنگ مو و یک ماده سفید رنگ ریخته شده و پس از این که این ترکیب با یک فرچه روی موها زده شد، موها تغییر رنگ می دهند. این ماده سفید رنگ ذکر شده هیدروژن پراکسید نام دارد که برای به دست آوردن یک رنگ موی زیبا نیاز است.
همانطور که می دانیم اکسیدانها فعال کنندگان رنگ هستند و هرچه درصد آنها بیشتر باشد میزان روشن کنندگی آنها بیشتر می شود و هرچه درصد آنها پایین تر باشد، میزان روشن کنندگی آنها کمتر میشود.
 
 

انواع اکسیدان

 
 اکسیدان گیاهی
 اکسیدان ضد قرمزی
 اکسیدان ضد قرمزی : که  دارای رنگ آبی ست و برای گرفتن رفله های نارنجی، قرمز و زرد استفاده میشود، هنگامی که  با پودر آبی ترکیب شود  برای از بین بردن رنگ نارنجی و زردی مو در دکلره نتیجه بهتری دهد.
 اکسیدان گیاهی سبز رنگ : این اکسیدان از چند عصاره گیاهی که با هم ترکیب شده تهیه شده و برای موهایی که  به اکسیدان 9% نیاز دارد استفاده میشود. اگر موی مشتری دارای مقاومت پایین است از اکسیدان سبز استفاده می کنیم تا مقاومت مو را تا جایی که ممکن است حفظ شود.
 
 

چه قدر رنگ مو چه قدر اکسیدان؟

 
مقدار استفاده از اکسیدان به مارک رنگ مو شما بر می گردد. روی جعبه بعضی از رنگ موها گزینه 1+1 نوشته شده که به این معنی است که معادل میزان رنگ مو استفاده شده باید اکسیدان بریزید اما روی بعضی دیگر از رنگ موها 1.5+1 نوشته شده یعنی شما یک و نیم برابر رنگ مو باید از اکسیدان استفاده کنید.
 
 

چه شماره اکسیدانی را انتخاب کنیم؟یا چه حجم اکسیدان را در ترکیب رنگ مو بریزیم؟

 
شماره اکسیدان یا ولوم اکسیدان یا حجم اکسیدان/همه به درجه و قدرت روشن کنندگی اکسیدان اشاره دارند.با توجه به هدف ما از رنگ کردن موها در موقعیت های مختلف از شماره اکسیدان های مختلف استفاده می کنیم.
 
1. اکسیدان 3% شماره 0.5 با حجم 10
2. اکسیدان 6% شماره 1 با حجم 20
3. اکسیدان 9% شماره 2 با حجم 30
4. اکسیدان 12% شماره 3
 
 
 
ترکیب اکسیدان با رنگ مو
 

چه وقت از چه شماره اکسیدان استفاده کنیم؟

 

هرچه درصد اکسیدان  بیشتر باشد میزان روشن کنندگی آنها بیشتر می شود و هرچه درصد آنها پایین تر باشد، میزان روشن کنندگی آنها کمتر میشود.
 

 اکسیدان 3%

 
اکسیدان 3% برای تونینگ، تیره کردن موها و یا هر کار دیگری که در آن به مقدار زیادی نیاز به روشن کردن رنگ موها نباشد، به کار برده می شود. مثلا برای رنگ کردن ابروها استفاده از اکسیدان 3%  توصیه می شود.یا برای ترکیب با رنگ موهای های تیره مثل رنگ مو مشکی یا رنگ مو  قهوه ای تیره که نمی خواهند رنگ آنها عوض شود یا بعد از مدتی روشن شود.
 

 اکسیدان 6%

 
اکسیدان 6% برای مصارف متنوع تری به کار برده می شود. ولی هدف اصلی در استفاده از این اکسیدان هنگامی است که موها باید به اندازه 1 تا 2 پایه روشن شوند. ایناکسیدان معمولا روی موهایی که به راحتی تیره نمی شوند به کار برده می شوند تا موهای روشن تر یا سفید، تیره شوند.برای پوشاندن تارهای سفید مو زمانیکه ما نمی خواهیم از رنگ های خیلی تیره استفاده کنیم و میخواهیمد از رنگ موهای متوسط استفاده کنیم بهتر است از اکسیدان 6% مصرف شود و همینطور برای دکلره کردن موهای ضعیف و موهایی که قبلا دکلره شده ولی در پایه های 6 یا 7 قبلا رنگ شده اند روی آنها می توان با اکسیدان 6درصد مش یا هایلایت نمود.
 

 اکسیدان 9%

 
اکسیدان 9% برای سه نوع روشن کردن موها به کار برده می شود و برای تونینگ و روشن کردن موها نباید به کار رود. زیرا این اکسیدان قوی تر از دو اکسیدان قبلی است و به کار بردن آن روی موهای سفید و یا موهای آسیب دیده باعث می شود که صدمات جبران ناپذیری به موها وارد شود.در واقع اکسیدان 9%  برای روشن کردن مو با رنگ مو و یا دکلره می باشد و همینطور برای شامپو شیمیایی نیز مناسب است.
 

 اکسیدان 12% 

 
اکسیدان 12%  قویترین اکسیدان موجود برای رنگ کردن موهاست و استفاده از آن محدودیت دارد. این اکسیدان با هر برند رنگ مویی هم به کار نرفته و بسیاری از برندهای رنگ مو ترکیب این اکسیدان بسیار قوی با رنگ موی خود را توصیه نمی کنند.
همچنین این اکسیدان را نباید برای دکلره کردن موها به کار برده و در به کار بردن آن دقت داشت تا موها و  کف سر آسیب نبینند. این اکسیدان می تواند 3 تا 5 پایه رنگ موها را تغییر دهد و با وجود آسیب های احتمالی گفته می شود که استفاده از آن  از دکلره کردن موها بهتر است.درواقع اکسیدان 12%  را برای رنگ موهای دو مرحله ای و روشن کردن مو بدون دکلره می توان استفاده کرد و یا زمانی که می خواهیم مویی را با رنگ مو  هایلایت کنیم می توانیم از اکسیدان 12%  استفاده کنیم .کاربرد دیگر اکسیدان 12%  زمانی است که می خواهیم موهای تیره را دکاپاژ کنیم.
 
اکسیدان رنگ مو وال وار در دوسایز 750 میل و 150 میل برای مصرف سالن های زیبایی و مصرف خانگی عرضه شده است.
با اکسیدان  رنگ مو وال وار بعد از رنگ کردن موها سلامت و لطافت را احساس خواهید کرد.
 
 

 

تلفن رنگ مو وال وار

02188850226

 

 

 

فیلم های مرتبط
در این فیلم آموزشی، خانم شفیعی در مورد ترمیم دکلره مو و مشخصات پودر دکلره خوب و همچنین اکسیدان برای شما صحبت میکنند. جهت شرکت در کلاسهای آموزشی با تلفن09375145783 و جهت سفارش محصول باشماره تلفن 02188850226 تماس بگیرید.

روش انجام دکلره مو

در این فیلم هایلایت  روی موی بافته شده را آموزش میبینید وهمچنین نحوه استفاده از چند شماره اکسیدان  بر روی یک سر .برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09354860394 تماس بگیرید.

آموزش تصویری رنگ مو

فیلم آموزش رنگ مو آمبره با استفاده از دیسک و ابزار
به وسیله ابزار دیسک میتوانیم به راحتی تکنیک 
های آمبره ،سامبره...را انجام دهیم و مطمئن  باشیم مشتریان از دیدن این روش و سبک نوین جذب شده و سالن های زیبایی مملو از مشتری خواهد شد.
تکنیک جدیدی برای رنگ مو آمبره در کشورهای دیگر ابداع شده که باید مشتری سر را از گردن خم کرده و موها از پشت گردن روی میز قرار میگیرد ورنگ مو آمبره انجام میگردد. ولی معایبی را در بر دارد زیرا ممکن است همزمان چند مشتری خواهان رنگ مو آمبره باشند و این روش به تعداد زیادی میز نیاز دارد خصوصا  اینکه گردن مشتری مدت زیادی به عقب خم بوده و بسیار سخت رنگ مو انجام میشود.
موارد آموزشی در کلاس کار با مواد :
آموزش رنگ مو آمبره با تکنیک های متفاوت و آموزش جدیدترین تکنیک رنگ موآمبره و سامبره توسط دیسک
آموزش انواع صافی مو
المنت ریباندینگ ژاپنی
رنگ مو فانتزی کهکشانی
جدیدترین تکنیک ترمیم ریشه مو بدون آسیب دیدگی حتی با اکسیدان سه
رنگ مو بالیاژ ورنگ مو بلیاژ
کراتین مو و بوتاکس مو
برای تماس با گروه هنری اسطوره و شرکت در کلاس ها با شماره 09123209333 تماس بگیرید.

آمبره,سامبره,بلیاژ

در این ویدیو با انواع محصولات تخصصی مو وال وار آشنا میشوید. جهت سفارش محصولات وال وار با شماره تلفن 02188850226 تماس بگیرید.

رنگ مو اسپانیایی وال وار

در این ویدئو از سایت آموزشی رژلب ، مدرس حرفه ای 
 رنگ و مش خانم انوشه شفیعی در مورد بهترین مارک 
 رنگ مو توضیح میدهند
جهت سفارش محصولات رنگ موی وال وار با شماره تلفن 02188850226 و برای آموزش با شماره تلفن 09375145783 تماس بگیرید

بهترین مارک رنگ مو

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
محل تولد عطار نیشابوری کدام شهر بود؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: