شنبه 04 اسفند 1397 - 15:26:54

لیفت ابرو چیست و چگونه انجام میشود؟

ماندگاری لیفت ابرو

بهترین مرکز لیفت ابرو در بوشهر

25345_1550646295_5c6d2d4f7ee56.jpg


لیفت ابروچیست؟

چشم ها بیشترین سهم در جذابیت و زیبایی را دارند و اولین عضوی هست که توجه افراد در هنگام صحبت کردن با فرد دیگر به آن جذب می شود ، داشتن چشم های باز و درشت قطعا باعث زیبایی و جذابیت دو چندان می شود . از طرفی ابروهای بالا و کشیده باعث باز شدن و درشت به نظر رسیدن چشم ها می شود . بالا بودن ابروها حس اعتماد به نفس و جوانی را به همراه دارد ، در بانوان شکل نرمال ابروها بدین صورت است ، که ابتدا و انتهای آن ها در یک سطح ، و وسط ابروها بالاتر باشد.
لیفت ابرو بخصوص در شرایطی که ابروها حالت افتادگی دارند و روی پلک بالای چشم می افتند،  باعث می شود ابروها در جایی قرار بگیرند که چهره جوانتر به نظر برسد.
به مرور زمان که سن اشخاص بالا می رود چروک هایی در پیشانی نمایان می شوند و خطوط اخم باعث می شود چهره، اخمو و بیش از حد جدی به نظر برسد. افرادی که با چنین مشکلاتی مواجه هستند می توانند گزینه ی بالابردن ابرو را در نظر داشته باشند. با بالابردن ابروها چهره بشاش و شاداب به نظر می آید. ماندگاری لیفت ابرو بالاست.

 

 

سایر خدمات فوق تخصصی لیفت ابرو و مژه در مرکز زیبایی دینا تقوی

میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ ابرو، چشم ولب به صورت کاملا تخصصی، ریمو فوق تخصصی با مواد ارگانیک، اکستنشن مژه با مواد طبیعی بدون سنگینی و ریزش مژه، با تقویت کننده های قبل و بعد از کار با مواد گیاهی
 

برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 09175623507 بوشهر
 09195256779 تهران

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: