کاربرد انواع سوهان برقی ناخن

سه شنبه 15 اسفند 1396 - 15:36:39

انواع سر سوهان برقی ناخن

کاربرد سر سوهان برقی ناخن

 

انواع سوهان برقی

انواع مختلف سر سوهان برقی

 

 

انتخاب سر سوهان

 

انتخاب سر سوهان در بسیاری از موارد گیج کننده بوده و تصمیم گیری در مورد آن سخت است. شاید علت آن تنوع زیاد این ابزار یا کابردهای مختلف آن باشد. البته سه نوع سرسوهان اصلی برای هر دستگاه وجود دارد که بیس کار با سوهان های برقی بوده و شامل سوهان معمولی نقره ای، سوهان تمیز کننده زیر ناخن و سوهان معمولی 10 می شود. علاوه بر این ها، سرسوهان های بسیار دیگری نیز وجود دارند. در این مقاله از سایت آرایشی رژلب، به معرفی 10 نوع سر سوهان برقی پرداخته شد است.

 

انواع سر سوهان

 

 

 

کاربرد انواع سر سوهان برقی

3 مدل سر سوهان برقی

 

 

1- سر سوهان ناخن طبیعیاین سوهان باریک با سر پلاستیکی کمی بلندتر از سرهای قدیمی با سر صاف است. این سری باید بعد از هر بار استفاده تیز شود. سری مذکور مخصوص ناخن های طبیعی و از بین بردن کوتیکل های مرده اطراف ناخن است.

 

2- سر سوهان UNCUNCمخفف Under the Nail Cleaner به معنی تمیز کننده زیر ناخن است و دقیقا برای همین منظور به کار می رود. این سری نوک باریکی داشته و برای مرتب کردن کناره های ناخن مناسب است.

 

3- سر سوهان مخروطیاین سوهان باریک و بلند برای زیر ناخن ها، کناره های ناخن و کوتیکل های آن به کار می رود. سر مخروطی آن نیز برای نوک ناخن مناسب بوده و به خصوص برای ناخن های پا کاربرد مناسبی دارد. البته بهتر است از این سری روی سطح ناخن استفاده نشود.

 

 

 

سر سوهان برقی خوب

مدل مختلف سر سوهان برقی

 

 

4- سر سوهان مخروطی غلطکیاین سر مخروطی سطح نسبتا صاف تری داشته و برای زیر ناخن و سطح روی آن مناسب است. البته معمولا توصیه می شود این سری برای کوتیکول ها به کار گرفته نشود.

 

 

5- سر سوهان VP


 


این سر غلطکی به صورت دایروی گرد بوده و برای استفاده روی کوتیکل ها مناسب است. به علاوه از این محصول روی سطح ناخن های طبیعی می توان استفاده کرد و یا ناخن های مصنوعی را با کمک آن حالت داد. همچنین برای کار روی ناخن های کوچک تر این سری انتخاب بسیار مناسبی است.

 

6- سر سوهان غلطکی کوچک و بزرگ
از این سرهای غلطکی برای حالت دادن سطح ناخن، کوتاه کردن ناخن و حالت دادن ناخن استفاده می شود. اندازه های مختلف آن برای سلیقه و راحتی هر ناخن کار طراحی شده است.

 

 

 

 

مذلهای متنوع سر سوهان برقی

کار با سوهان برقی

 

 

7- سر سوهان نواری


این سری سوهان به صورت سیم خاردار و نواری هستند که گویی روی آن ها سنباده کشیده شده است. برای حالت دادن سطح روی ناخن و پدیکور بهتر است از این سری سوهان استفاده شود. البته سنباده سر سوهان باید بعد از هر بار مصرف عوض شود تا احتمال عفونت های پوستی و قارچ روی ناخن کاهش یابد.

 

8- سر سوهان مخصوص پدیکوردر ساخت این سری سوهان از الماس مصنوعی استفاده شده و به همین دلیل نیز این سری سوهان بسیار محکم و مقاوم بوده و برای کار با جزئیات به کار می رود. به علاوه این سری سوهان در اندازه های مختلف وجود دارد. برای به کارگیری آن باید تنها سری سوهان را در یک جهت حرکت داد و پوسته های مرده پوست را از بین برده و یا سطح ناخن را حالت داد. این سرسوهان با کیفیت، سر گرد داشته و استفاده از آن در اطراف ناخن که انحنای بیشتری وجود دارد، مشکل تر است.

 

9- سرسوهان آماده کنندهاین سری باریک و بلند که سطح نسبتا صافی دارد برای ناخن های طبیعی به کار می رود. البته باید دقت کرد تا ناخن نشکسته یا ترک نخورد.

 

 

 

سر سوهان

سر سوهان خوب

 

10- سر سوهان پشت ناخن

 

این سری های کوچک سه نوع دارند:


نوع اول سر سوهان پشت ناخن:

 

بر روی ناخن هایی که دو هفته است رشد کرده اند، به کار می روند.نوع دوم سر سوهان پشت ناخن: 

 

برای ناخن هایی که به مدت 4 هفته رشد کرده اند، کاربرد داشته و کمی بزرگ تر از نوع قبلی هستند.


نوع سوم سر سوهان پشت ناخن: 

 

زاویه بیشتری داشته و کمی بزرگ تر از دو نوع قبلی است و برای کوتاه کردن سر ناخن و یا برداشتن نوک آن به کار می رود.

 

مطالب مرتبط با سوهان ناخن:

9 مدل سوهان برقی ناخن

ابزار کاشت ناخن

ابزار کاشت و دیزاین ناخن

 

فیلم آموزش کاشت ناخن

سوهان کردن ناخن

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک  سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: