پنجشنبه 10 اسفند 1396 - 10:12:56

3 روش پاک کردن رنگ حنا از مو

چگونه حنا را از مو پاک کنیم؟

روش پاک کردن حنا از مو

 

 

از بین بردن رنگ حنا از مو

از بین بردن رنگ حنا از روی مو

 

 

 

رنگ مو با حنا

 

یکی از روش های محبوب رنگ کردن مو، رنگ کردن موها با حناست. زیرا با استفاده از آن موها به صورت کاملا طبیعی رنگ شده و بدون استفاده از مواد شیمیایی و بدون از بین رفتن سلامتشان، به رنگ های زیبایی در می آیند. اما مشکل این نوع رنگ کردن مو، پاک کردن دشوار رنگ حنا از روی مو است. در این مقاله از سایت آرایشگری رژلب، 3 روش پاک کردن رنگ حنا از مو توضیح اده میشود.

 

 

 

از ین بردن رنگ حنا از روی مو

عکس مرحله 1 تا 4 پاک کردن رنگ حنا

 

 

روش اول پاک کردن رنگ حنا از مو:

 

پاک کردن رنگ حنا با روغن در 8 مرحله

 

مرحله اول پاک کردن رنگ حنا با روغن:یک بطری روغن بزرگ خریداری کنید. لازم به ذکر است که از هر روغنی در این مرحله می توانید استفاده کنید. حتی می توانید خودتان روغن نارگیل، روغن آرگان و روغن زیتون را ترکیب کرده و از این ترکیب استفاده کنید.

 

مرحله دوم پاک کردن رنگ حنا با روغن:روغن را از ریشه موها تا نوک آن ها به خوبی روی موها مالیده و ماساژ دهید. پس از این که همه موها را پوشاندید، دستان خود را هم روغنی کرده و مقدار بیشتری از آن را روی موها بمالید.
دقت داشته باشید که روغن باید از موها بچکد و اگر این اتفاق نمی افتد، به این معنی است که به اندازه کافی از آن روی موها نزده اید.

 

مرحله سوم پاک کردن رنگ حنا با روغن:در این مرحله با یک کلاه حمام و یا پلاستیک روی موهای خود را پوشانده و بگذارید روغن به خوبی روی موهایتان اثر کند.

 

مرحله چهارم پاک کردن رنگ حنا با روغن:در صورت تمایل می توانید روی موهای روغن مالی شده خود، سشوار گرفته و آن ها را گرم کنید تا روغن بهتر اثر کند.

 

 

 

رنگ حنا

عکس مرحله 5 تا 8 پاک کردن رنگ حنا از مو

 

 

 

مرحله پنجم پاک کردن رنگ حنا با روغن:دقت داشته باشید که هر چه زمان ماندن روغن روی موهایتان بیشتر باشد، تاثیر آن بیشتر خواهد بود. بنابراین حداقل 2 تا 3 ساعت آن را روی موها نگه دارید.
برای گرفتن نتیجه بهتر می توانید از شب تا صبح روغن را روی موها نگه دارید. زیرا ماندن 12 ساعته روغن نتیجه بهتری می دهد.

 

مرحله ششم پاک کردن رنگ حنا با روغن:پس از مدت زمان ذکر شده، موها را با یک شامپوی پاک کننده قوی شسته و این کار را چند بار تکرار کنید تا تمام روغن روی موها پاک شود. برای نتیجه بهتر از آب بسیار داغ استفاده کنید و موها را به خوبی آبکشی کنید.

 

مرحله هفتم پاک کردن رنگ حنا با روغن:در صورتی که نتیجه دلخواه خود را نگرفته بودید، این پروسه را از اول تکرار کرده و روی موهای خود روغن بزنید.

 

مرحله هشتم پاک کردن رنگ حنا با روغن:در صورتی که نتیجه دلخواه خود را نمی گیرید، می توانید از روغن هسته انگور و خمیردندان سفید کننده استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

ریموو کردن رنگ حنا از مو

عکس مرحله 1 تا 4 از بین بردن رنگ حنا از مو 
 

 

 

روش دوم پاک کردن رنگ حنا از مو:

 

 

 پاک کردن کامل رنگ حنا با مواد طبیعی و هیدروژن پراکسید در 4 مرحله

 

مرحله اول پاک کردن رنگ حنا از مواین روش را می توان به سرعت پس از پروسه پاک کردن رنگ حنا با روغن انجام داد تا روغن بهتر جذب شده و تاثیر محو شدن رنگ حنا بهتر باشد.

 

مرحله دوم پاک کردن رنگ حنا از مومی توانید آب لیمو ترش را روی موهای خود زده و زیر آفتاب بروید. سپس صبر کنید تا آب لیمو روی موها خشک شود و سپس آن را با آب و شامپو بشویید.

 

مرحله سوم پاک کردن رنگ حنا از موروی موهای خود را با عسل بپوشانید. عسل ماده ای است که حنا را بدون آسیب وارد کردن به موها پاک می کند. پس از زدن عسل روی موها نیز می توانید 3 ساعت صبر کرده و سپس موها را با شامپوی پاک کننده بشویید.

 

مرحله چهارم پاک کردن رنگ حنا از مو

 


در صورتی که حنا از روی موهایتان پاک نمی شود، می توانید به عنوان راه حل آخر از هیدروژن پراکسید استفاده کنید. آن را به مدت 1 ساعت روی موها قرار داده و روی آن را حرارت سشوار قرار دهید. سپس موها را با شامپوی پاک کننده بشویید.

 

 

 

 

 

اموزش مرحله به مرحله پاک کردن رنگ حنا از روی مو

عکس مرحله 1 تا 4 ریموو رنگ حنا از مو
 

 

 

روش سوم پاک کردن رنگ حنا از مو:

 

 راه حل های دیگر برای پاک کردن رنگ حنا 

 

پیشنهاد اول پاک کردن رنگ حنا برای پوشاندن رنگ حنا می توانید از رنگ موهایی که حاوی پراکسید نیستند، استفاده کنید. دقت داشته باشید که از رنگ موهای قدیمی استفاده نکنید زیرا این رنگ موها، باعث آبی شدن موها می شوند.

 

پیشنهاد دوم پاک کردن رنگ حنا همچنین می توانید مدت زمان طولانی صبر کنید تا حنا رشد کرده و خود به آرامی از بین برود.

 

پیشنهاد سوم پاک کردن رنگ حنا می توانید موهایتان را کوتاه کرده و حنای موجود بر روی آن را تا جای ممکن از بین ببرید.

 

پیشنهاد چهارم پاک کردن رنگ حنا 


در نهایت برای پوشاندن رنگ حنا می توانید از یک کلاه گیس استفاده کرده و موها را بپوشانید.


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (3)

دوشنبه 08 بهمن 1397 - 01:57:25
ممنون کامل بود
شنبه 16 تیر 1397 - 23:46:20
ما فقطص با دکلره کردن مو جواب گرفتیم اونم به سختی
چهارشنبه 16 اسفند 1396 - 00:57:24
مفیدبود ممنون
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: