شنبه 13 بهمن 1397 - 18:42:18

کلاس آموزش شینیون

آموزش چند مدل شینیون ساده

آموزش شینیون حرفه ای توسط یکی از بهترین مدرس های تهران

 

آموزش شینیون ساده

کلاس شینیون مو مبتدی و حرفه ای

 

در این مقاله از وب سایت رژلب قصد داریم به آموزش چند مدل شینیون بپردازیم که برای مهمانی ها و دور همی ها گزینه مناسبی محسوب می شوند. در واقع شما پس از مطالعه این مطلب از رفتن به آرایشگاه ها بی نیاز شده و شینیون های خود را به زیبایی هر چه تمام تر در خانه انجام خواهید داد.


آموزش شینیون ساده با بافت


برای این که یک شینیون ساده با بافت داشته باشید، ابتدا یک فرق از وسط در جلوی موی خود باز کرده و یک تل روی آن قرار دهید. سپس جلوی موها را به گونه ای ببافید که تل در زیر آن مخفی شود. گوشه دیگر موهای جلوی سر را نیز به دور تل بپیچید و همه مو را در پشت سر قرار دهید. حال موهای پشت سر را نیز به دور تل پیچیده و آنقدر این عمل را تکرار کنید تا کل موها به حالت جمع در بیاید. به همین راحتی شینیون شما آماده است.


آموزش شینیون بسته در کنار سر


ابتدا موهای خود را به خوبی براشینگ کرده و سپس با استفاده از بابلیس، پایین آن را حالت دهید. موها را به کمک کش در کنار سر ببندید. حال ادامه دم اسبی را به آهستگی دور کش بچرخانید و برای فیکس کردن آن از سنجاق سر کمک بگیرید. در انتها کمی تافت روی شینیون ساده خود بزنید و به همین راحتی در محافل بدرخشید.


آموزش شینیون بافت بالای سر


برای شینیون بافت بالای سر به موهای بلند نیاز خواهید داشت. روش کار بدین صورت است که موهای خود را به دو دسته تقسیم کنید و هر یک را به صورت جداگانه ببافید. سپس موی بافته شده را از سمت راست به بالای سر آورده و به طرف دیگر سر ببرید. با استفاده از سنجاق، بافت را در بالای سر فیکس کنید و همین کار را برای طرف دیگر سر نیز انجام دهید. این مدل بافت یکی از بهترین گزینه ها برای کودکان و نوجوانان محسوب می شود.

 

آموزش شینیون تهرانپارس

کلاس آموزش شینیون مبتدی و حرفه ای


آموزش شینیون گوجه ای


شینیون گوجه ای روی موهای متوسط تا بلند قابل اجرا است. برای این کار کافیست ابتدا موهای خود را در مرکز سر جمع کرده و با کش ببندید. سپس از یک کش بزرگتر یا پروتز کمک گرفته و دم اسبی موها را به دور آن بپیچید. اگر موهای بلندی دارید، می توانید ادامه دم اسبی که پیچانده شده را گیس کنید و دور شینیون گوجه خود ببندید. در این صورت شینیون شما جلوه زیباتری پیدا کرده و کمی از حالت سادگی خارج می شود. اما اگر موهای بلندی ندارید اصلا نگران نباشید؛ شینیون گوجه به تنهایی نمای زیبایی دارد که همیشه هم مد است.


آموزش یک مدل شینیون ساده برای موهای کوتاه


افرادی که موهای کوتاهی دارند، دستشان در انتخاب مدل شینیون بسته تر خواهد بود. اما ما به شما یک مدل شینیون آموزش خواهیم داد که جلوه زیبایی به موهای کوتاه می دهد. برای این کار ابتدا موها را با دست در قسمت پشت سر جمع کنید اما با کش نبندید. سپس با دست دیگرتان کمی پوش به موهای بالای سر بدهید. در مرحله بعد، موهایی که با دست گرفته بودید را به دور خود بپیچید و به صورت عمودی قرار دهید. چند سنجاق برداشته و شینیون خود را فیکس کنید. می توانید ادامه موها را در داخل شینیون خود پنهان کنید تا نمای زیباتری داشته باشد. همچنین می توانید از انواع تزئینات مو مانند مروارید و سنجاق های شکیل برای زیبایی هر چه بیشتر شینیون ساده خود استفاده کنید.


آموزش شینیون مو برای موهای فر


تقسیم بندی موهای خود را از سمت بالای سر شروع کرده و بسته به حجم موها به چهار یا پنج بخش مساوی تقسیم کنید. حال هر قسمت جدا شده را در دست گرفته و آنقدر دور خود بپیچانید که کل مو به حالت پیچ خورده در بیاید. حال موهای پیچ خورده را به صورت گل به دور خود بپیچانید و با سنجاق فیکس کنید. قسمت های دیگر سر را نیز به همین روش عمل کنید. در نهایت خواهید دید که چهار یا پنج عدد گل زیبا و ساده روی سر شما نقش بسته اند. با استفاده از اسپری مو، شینیون خود را تثبیت کنید.

 

آموزش شینیون مو ساده و حرفه ای

کلاس آموزشی شینیون مو برای افراد مبتدی و حرفه ای


آموزش شینیون مو ساده و باز


برای شینیون مو باز ابتدا موهای خود را به خوبی براشینگ کنید. اگر تمایل داشتید موهایتان کمی حالت داشته باشد، می توانید از بابلیس استفاده کنید. در غیر این صورت، این نوع شینیون با موهای لخت و ساده نیز زیبا خواهد بود. حال دو دسته از موهای جلوی بغل سر جدا کرده و در قسمت پشت سر به هم گره بزنید. می توانید از انواع گل های طبیعی و مصنوعی و همچنین سایر تزئینات مو برای زیبایی هر چه بیشتر استفاده کنید.
مدل موهایی که آموزش آن ها را خدمت تان ارائه دادیم، بسیار ساده بودند و انجام آن در خانه میسر خواهد بود. چنانچه تمایل داشتید شینیون های پیچیده تری را تجربه کنید، باید جهت آموزش آن به آکادمی ها و سالن های آموزشی – آرایشی مراجعه نمایید. یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش انواع شینیون مو، خانم فرانک کاظمی ها هستند که جدیدترین تکنیک های شینیون روز دنیا را به خوبی آموزش می دهند. فرقی نمی کند در این حوزه مبتدی باشید یا حرفه ای، خانم کاظمی ها، آموزش های بسیار مفیدی را برای شما آماده کرده اند. در ادامه با سرکار خانم کاظمی ها بیشتر آشنا خواهید شد.


فرانک کاظمی ها با داشتن بیش از 18 سال سابقه تخصصی در حوزه شینیون مو دارای مدرک بین المللی پداگوژی یا مربیگری نیز هستند که علاوه بر انجام تکنیک های بروز شینیون مو، آموزش نیز انجام می دهند.از جمله تکنیک های شینیون مو که توسط خانم کاظمی ها آموزش داده می شوند، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

- آموزش شینیون خطی
- آموزش شینیون شیاری
- آموزش شینیون کاغذی
- آموزش شینیون مواج
- آموزش شینیون کلاسیک
- آموزش شینیون فشن
- آموزش شینیون با تور و بدون تور
- آموزش شینیون های سرعتی
- آموزش شینیون های حرارتی با پروتز برای موهای کوتاه و کم پشت

 

آموزش شینیون خانم فرانک کاظمی ها

آموزش شینیون در تهرانپارس توسط خانم فرانک کاظمی هاراه های ارتباطی با متخصص شینیون خانم فرانک کاظمی ها

 

جهت ارتباط با سالن آرایشی و آموزشی گلسرخ واقع در شرق تهران می توانید از طریق شماره تماس زیر نسبت به تعیین وقت مشاوره اقدام کنید.

شماره تماس: 09122986404

آدرس: تهران پارس – خیابان حسینی – پلاک 15 – واحد 1 – سالن گلسرخ

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

شنبه 08 تیر 1398 - 01:47:17
عالی
پنجشنبه 15 تیر 1396 - 10:39:26
سلام وقتتون بخیر به طور مجازی اموزش ندارین
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: