دوشنبه 31 تیر 1398 - 14:17:39

زیرسازی آرایش عروس

سالن زیبایی ویونا با کادری مجرب
بهترین آرایشگاه زنانه در پیروزی

 
10786_1562462603_5d2188d387b16.jpg

 

نکات آرایش عروس

 

اگر قرار است در فصل زمستان مراسم ازدواج خود را برگزار کنید، باید سرمای هوا را در نظر گرفته و با توجه به تاثیر هوای سرد روی پوست خود آرایش تان را انتخاب کنید. چرا که همان طور که می دانید فصل زمستان باعث خشکی پوست شده و درخشش و طراوت آن را از بین می برد. با توجه به این عوامل باید مراقب آرایش خود باشید. این کار سخت نبوده و لزومی به نگرانی ندارد. کافی است از نکات آرایش عروس زیر پیروی کرده و با رعایت این نکات به زیبایی پوست و آرایش خود کمک کنید.

نکات آرایشی عروس مخصوص عروس های زمستانی

اگرچه یک آرایش عروس زیبا باعث زیبایی شما در مهم ترین روز زندگی تان می شود ولی توجه به پوست و مراقبت از قبل از آرایش از هر چیز دیگری اهمیت بیشتری دارد. به همین دلیل از چند روز قبل از عروسی از پوست لب ها، دست ها و پوست لطیف دور چشم خود نگه داری بیشتری انجام داده ورطوبت کافی به آن ها برسانید. برای این کار می توانید از روغن نارگیل، روغن زیتون، روغن آووکادو و بسیاری از روغن های مرطوب کننده قوی دیگر استفاده کنید تا پوست تان رطوبت و درخشش کافی را به دست آورد. فراموش نکنید که همراه با روغن هاپوست خود را ماساژ دهید. این کار باعث می شود که در روز عروسی پوست زیبا و درخشانی داشته و تنها نگران زیرسازی صورت خود باشید.

زیرسازی مناسب آرایش عروس

در فصل زمستان پوست خشک و کدر شده و درخشش و زیبایی خود را از بین می برد. برای از بین بردن تمام این تاثیرات بد باید قبل از هرچیز زیرسازی مناسبی انتخاب کنید که علاوه بر بی نقص کردن توناژ پوست، به نرمی پوست هم کمک کند. روی زیرسازی هم از پنکک یا پودر مناسب استفاده کنید. فراموش نکنید که قبل از زیرسازی با استفاده از مرطوب کننده مناسب پوست خود را نرم کنید.

پرایمر آب رسان

پرایمری که استفاده می کنید باید آبرسان بوده و رطوبت کافی را به پوست برساند. این نوع پرایمر باعث می شود که در طول مراسم پوست درخشش و نرمی خود را حفظ کرده و تحت تاثیر سردی هوا زیبایی خود را از دست ندهد.

 

مجموعه زیبایی ویونا بهترین سالن زیبایی در پیروزی


در آرایشگاه عروس ویونا ، گریم عروس توسط گریمور حرفه ای با  قیمت پکیج عروس باورنکردنی فوق العاده تخصصی و با بهترین مواد گریم انجام میشود.
عروس سرای ویونا در منطقه شرق تهران با سالنی مجلل و پرسنل کار آزموده وامکانات ویژه کلیه خدمات میکاپ و شینیون حرفه ای را به مناسبت سال جدید با تخفیف ویژه ارائه می نماید.


 

خدمات فوق تخصصی آرایش در سالن زیبایی ویونا

اجرای گریم و میکاپ تخصصی با تکنیک 2019 توسط گریمور حرفه ای
کوتاهی و کوپ های ژورنالی و براشینگ مو
انواع شنیون و بافت مو های فانتزی و 2019
طراحی و قرینه سازی ابرو
میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، سایه ابرو، خط چشم و بن مژه کاملا تخصصی توسط پیگمنت آرتیست حرفه ای
طراحی حنا و ویتامینه مو


تلفن سالن زیبایی ویونا

02177753642


02177431560


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: