بررسی درد تاتو در نواحی مختلف بدن

پنجشنبه 21 تیر 1397 - 10:14:49

خالکوبی چه نقاطی در بدن بیشترین درد را خواهد داشت؟

درد تتو در کدام نقاط بدن بیشتر است

درد تتو

 

بهتر است قبل از اینکه سراغ تاتو کردن بدن بروید نکاتی را مد نظر داشته باشید یک از مهمترین این نکات درد تاتو کردن است. درد تاتو غیر قابل اجتناب است. در این مقاله از سایت آرایشگری رژلب به درد ناشی از تاتو و نقاطی که انجام تاتو رو ی آن ها بیشتری درد را خواهد داشت میپردازیم.

 

 

دستگاه های جدید تاتو تا حد زیاید درد ناشی از تاتو کردن را کاهش داده اند و به علت تعداد زیاید سری سوزن سرعت عمل را بالا میبرند و بنابراین پروسه دردناک تاتو سریعتر تمام میشود. با دستگاه های جدید تقریبا در هر ثانیه 150 سورن حاوی جوهر وارد لایه اولیه پوست میشود و ناحیه مد نظر بعد از مدت کوتاهی تقریبا سر میشود. با این وجو تاتو روی برخی نقاط بدن دردناک تر از سایر نقاط است. و البته درد همیشه با عامل دیگری یعنی آستانه تحمل درد افراد ارتباط  دارد.

 

درد تاتوی پهلو ها

تاتو روی پهلو به ویژه نزدیک قفسه سینه درد نسبتا زیادی دارد. پوست نازک پهلو و کنار سینه باعث میشود انجام تاتو روی این قسمت بدن چالش برانگیز و دردناک باشد. توصیه ما این است که اگر مایل هستید که طرح بزرگی در این قسمت استفاده کنید به مرور و طی چند جلسه تتو را انجام دهید.

 

درد تاتو پشت گوش

پوست این ناحیه به شدت نازک است و رشته های عصبی  به پوست نزدیک است بنابر این تاتوی این ناحیه درد نسبتا زیادی بسته به آستانه تحمل افراد به همراه دارد. بهتر است که حتما قبل از تاتوی این قسمت روی آن کرم بی حس کننده بزنید.

 

درد خالکوبی روی بدن

درد تاتو

درد تاتو روی پا

تاو روی قوزک پا بسیار دردناک است و بسیاری از تاتو کارها به علت ناهموار بودن اصلا تاتو روی این قسمت را قبول نمیکنند. اطراف قوزک پا و روی پا چربی بسیار کمی دارد و به استخوان نزدیک است به همین علت درد آن تقریبا زیاد و برای برخی غیر قابل تحمل است. اگر میخواهید روی این نقطه پا تاتو کنید علاوه بر استفاده از کرم بی حس کننده قبل از انجام تاتو قرص مسکن بخورید.

 

تاتو روی سینه

بسیار از خانم ها و آقایان مایلند که روی سینه خود تاتو داشته باشند. اصولا تاتوی سینه دردناک است مگر اینکه در این ناحیه چربی یا عضلات زیادی داشته باشید و این لایه بین اعصاب و پوست حفاظی ایجاد کند. اگر اندام شما استخوانی و باریک است بهتر است که در این ناحیه به تاتو های کوچک قناعت کنید.

 

به خاطر داشته باشید که بعد از انجام تاتو حتما مراقبت هایی که متخصص تاتو به آن اشاره میکند را انجام دهید.

 

مطالب مرتبط با تاتو:

انواع تاتو

کاربرد تاتو

پرسش و پاسخ درباره تاتو

تاتو بدن

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک  سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم


فیلم های مرتبط
در این ویدئو شما  با مرکز ریمو فوق تخصصی خانم دینا تقوی آشنا خواهید شد.برای شرکت در کلاس های آموزشی و خدمات تخصصی میکروپیگمنتیشن، پاک کردن تاتو  در دو شعبه تهران و بوشهر  با شماره 09195256779 تماس بگیرید.

مرکز تخصصی پاک کردن تاتو و خالکوبی

آموزش تاتو خط چشم

مکروپیگمنتیشن خط چشم

اگر ابروی شما احتیاج به پاک کردن دارد و نمیدانید از کدام روش پاک کردن تاتو استفاده کنید خانم دینا تقوی در این ویدئو شما را با انواع روشهای پاک کردن و مزایا و معایب آن آشنا میکنند.برای شرکت در کلاسهای ایشان که در دو شعبه تهران و   بوشهر هستند با شماره 09195256779 تماس بگیرید.

پاک کردن تاتو به روش ارگانیک

در این فیلم آموزش پاک کردن تاتو را آموزش می دهند.عزیزانی که علاقه مند به شرکت در کلاس های    
09122268648آموزشی پاک کردن تاتوهستند

آموزش پاک کردن تاتو

در این ویدئو خانم سحرهدایتی روش های مختلف قرینه سازی ابرو را آموزش می دهند.
جهت آموزش و خدمات میکروپیگمنتیشن وهاشور در مرکز تخصصی میکرواسکالپ سحر هدایتی با تلفنهای 09120341241 و 09122253122 مرکز زیبایی سحر تماس بگیرید.

قرینه سازی ابرو به چند روش مختلف

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: