دوشنبه 26 شهریور 1397 - 16:41:59

آموزش رنگ مو شیراز

آموزش فوق تخصصی رنگ و مش شیراز 

آموزشگاه و خدمات رنگ و مش شیراز

48949_1534773565_web_5b7b08856d576.png
 

آموزش رنگ مو

اکثر خانم ها از سفیدی و یکنواختی رنگ موهای خود ناراضی هستند. اغلب آرایشگران حرفه ای رنگ مویی را پیشنهاد می کنند که متناسب با رنگ چهره مشتری بوده و باعث جوانی در ظاهر شود. موها یکی از اولین فاکتورهای جلب توجه افراد محسوب میشود بنابراین طبیعی ست هر خانمی تمایل دارد زیبایی موهایش را بیشتر کند. یکی از روش هایی که برای زیبایی مو ها استفاده میشود رنگ مو ست که برای استفاده از آن باید اصول آن را دانست.
شاید تهیه ترکیبات متفاوت رنگ مو  به نظر راحت باشد اما هر عملی اصول و روند خود را دارد که با شرکت در کلاس های آموزش تخصصی رنگ و مش می توان با نحوه صحیح ترکیبات رنگ مو آشنا شد
 
 

کلاس آموزش رنگ مو شیراز

 رنگ مو تخصصی با جدیدترین تکینک های رنگ و مش، لایت های جدید بصورت حرفه ای در آموزشگاه رنگ و مش سونیا یزدانی در شیراز بیاموزید.

آموزش رنگ مو گروهی از 1مهر تا 7 مهر-  ظرفیت کلاس های آموزش رنگ مو 3 تا 6 نفر
 

در آموزشگاه آرایشگری سوینا یزدانی علاوه بر آموزش های فوق تخصصی خدمات گریم و آرایش عروس، شینیون و براشینگ حرفه ای، کوپ و هیرکات های ژورنالی، انواع بافت و اکستنشن مو، کاشت و اکستنشن مژه، میکرو بلیدینگ و پیگمنتیشن، رنگ و لایت های جدید و ژورنالی، نانو کراتین، کاشت ناخن، اپیلاسیون و کلیه خدمات زیبایی  با جدیدترین تکنیک های دنیا  در مکانی شیک و کاملا بهداشتی و پرسنل خوش اخلاق و فضایی دلنشین ارائه می گردد.

 

آدرس بهترین آموزشگاه رنگ مو شیراز

شیراز- ولیعصر- قصر الدشت- کوچه- 3 پلاک 53- آرایشگاه عروس سونیا یزدانی

 

 

تلفن مرکز آموزش رنگ مو شیراز

 09016070543


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

دوشنبه 26 شهریور 1397 - 16:54:07
عالی
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: