سه شنبه 21 اسفند 1397 - 16:16:14

بهترین آرایشگاه در شهرک ولیعصر

بهترین آرایشگاه عروس یافت آباد
آرایشگاه عروس قیمت مناسب

 

آرایشگاه عروس در یافت آباد
 

 کاربرد  کانسیلر در  آرایش  

 کانسیلر برای پوشاندن لکه ها و تیرگی های زیر چشم به کار رفته و پوست این قسمت ها را روشن تر نشان می دهد. برای استفاده از کانسیلر، با کمک براش کانسیلر یا انگشتان، کمی از کانسیلر را به صورت مثلثی زیر چشم زده و به خوبی آن را روی پوست بمالید.  در صورتی که می خواهید لکه های روی پوست خود را بپوشانید، می توانید کانسیلر را روی آن لکه زده و پخش کنید.
 

بهترین آرایشگاه عروس در شهرک ولیعصر

 بعد از توجه به کیفیت کار آرایشگاه عروس یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب آرایشگاه بعد مسافت و نزدیکی آرایشگاه به تالار عروسی است. به عروس خانم هایی که جشن عروسی خود را در جنوب غربی تهران و در محله هایی نزدیک به یافت آباد می گیرند پیشنهاد می کنم حتما سری به آرایشگاه چهره آرایان بزنند و کارهای خانم هنرمند را از نزدیک ببینند. بی شک خانم هنرمند با تجربه طولانی در مبحث گریم و میکاپ عروس می تواند شبی بیاد ماندنی را برای شما رقم بزند.

بعد از در نظر گرفتن کیفیت کار آرایشگاه و آدرس آرایشگاه قطعا برای زوج های جوان قیمت آرایش عروس هم مهم است. باید به شما عروس خانمها مژده بدم که :

قیمت آرایش عروس آرایشگاه چهره آرایان باور نکردنی ست. آرایشگاه عروس چهره آرایان یکی از ارزان قیمت ترین پکیج های میکاپ و آرایش عروس را با کیفیت مناسب ارائه میدهد

 در آکادمی تخصصی  چهره آرایان آموزش و خدمات فوق تخصصی  گریم و  شینیون،  رنگ و مش،  میکروپیگمنتیشن و میکروبلدینگ،   کوتاهی مو،  کاشت ناخن،  اکستنشن مو و مژه و سایر خدمات زیبایی انجام میشود 
آموزش تخصصی کلیه رشته های  آرایشگری با  مدرک در آکادمی زیبایی  چهره آرایان با مدیریت خانم  هنرمند

 

 

تلفن آرایشگاه عروس چهره آرایان در یافت آباد
09124496291
02166303520

02166303451 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: