چهارشنبه 18 مهر 1397 - 16:45:20

با 24 رنگ موی ترکیبی پرطرفدار آشنا شوید

24 رنگ موی ترکیبی جدید

همانند یک آرایشگر حرفه ای موهای خود را رنگ کنید

رنگ موی ترکیبی

ممکن است شما نیز جزء آن دسته ­ای باشید که تا پیش از این برای رنگ­ کردن موهایتان تنها از یک رنگ موی خاص استفاده می­کرده­ اید. شاید این رنگ موی تازه دقیقاً آن رنگی نباشد که روی کاتالوگ محصول آنرا دیده­ اید. برای همین از رنگ­ کردن موهای خود حس خوشایندی ندارید. بگذارید چیزی را واضح به شما بگوییم، اصولاً رنگ ­کردن موها با یک رنگ خاص نتیجه­ مطلوبی در پی ندارد. برای همین طیف وسیعی از رنگ موهای ترکیبی به وجود آمده ­اند تا این مشکل را حل کنند. مقاله امروز سایت آرایشگری رژلب  درباره­ 24 رنگ موی جدید و پرطرفدار در سال 97 2018 است. با ترکیب این رنگ­ها، شما می ­توانید، همانند یک آرایشگر حرفه­ ای در منزل موهایتان را رنگ کنید.

 

رنگ موی ترکیبی اول:

 

رنگ موی یخی

ابتدا برای بدست آوردن رنگ موی یخی، پایه­ موها را به شماره­ 10 دکلره برسانید. سپس با استفاده از این فرمول، رنگ موها را با یکدیگر ترکیب کنید. یک چهارم از رنگ بلوند دودی خیلی روشن را با 2 سانتی­متر واریاسیون بنفش بیامیزید. در انتها 50 سی سی اکسیدان 3% به آن اضافه کنید.  

 

 رنگ موی ترکیبی دوم:

 

رنگ موی یخی نقره­ ای

ابتدا برای بدست آوردن رنگ موی یخی نقره­ای، پایه­ موها را به شماره­ 10 دکلره برسانید. سپس یک پنجم تیوپ 000 را با 2 سانتی­متر واریاسیون دودی رنگ و 50 سی سی اکسیدان 3% مخلوط کنید. حالا به همین راحتی شما رنگ موی یخی نقره­ای دارید.

 

رنگ موی ترکیبی سوم:

 

مش صورتی

ابتدا پایه­ موها را به شماره­ی­ 9 یا 10 دکلره برسانید. سپس طبق این فرمول عمل کنید. یک چهارم تیوپ از رنگ موی بلوند خیلی روشن پلاتینه را با 3 سانتی­متر از واریاسیون قرمز و اکسیدان 3% مخلوط کنید. حالا شما مش صورتی دارید.

 

رنگ موی ترکیبی چهارم:

 

مش کرم صدفی

در ابتدا موهایتان را تا پایه­ 9 الی 10 دکلره کنید. سپس یک چهارم تیوپ از رنگ موی بلوند خیلی روشن صدفی را با اکسیدان  3% ترکیب کنید تا مش کرم صدفی بدست آورید.

رنگ موی بلوند

 

 رنگ موی ترکیبی پنجم:

 

مش طلایی

برای بدست آوردن مش طلایی، موهای خود را تا پایه 7 الی 9 دکلره کنید. سپس یک چهارم تیوپ از رنگ موی بلوند طلایی روشن را با 2 سانتی­متر واریاسیون  زرد با  اکسیدان 3% مخلوط کنید.

 

رنگ موی ترکیبی ششم:

 

مش زیتونی

برای شروع کار موهای خود را تا پایه­ی 7 الی 9 دکلره کنید. سپس یک چهارم از تیوپ رنگ زیتونی را با 2 سانتی­متر از واریاسیون سبز ترکیب کنید. در آخر اکسیدان 3% را به آن اضافه کنید.

 

رنگ موی ترکیبی هفتم:

 

مش خاکستری

 برای بدست آوردن مش خاکستری ابتدا موهای خود را تا پایه­ 9 الی 10 دکلره کنید. سپس یک چهارم تیوپ رنگ موی خیلی روشن دودی را با 2 سانتی­متر از واریاسیون آبی ترکیب کنید. در آخر اکسیدان 3% را به آن بیفزایید.

 

رنگ موی ترکیبی هشتم:

 

مش نقره ­ای

 برای بدست آوردن مش نقره ­ای در ابتدا لازم که موها را تا پایه­ی 10 دکلره روشن کنید. سپس یک چهارم تیوپ رنگ موی خیلی روشن دودی را با 2 سانتی­متر  از واریاسیون نقره­ای ترکیب کنید. در انتها  اکسیدان 3% با مواد خود مخلوط کنید.

 

 رنگ موی ترکیبی نهم:

 

مش کرم کاهی

برای بدست آوردن مش کرم کاهی موهای خود را تا پایه­ 9 دکلره روشن کنید. سپس یک چهارم تیوپ رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن را با 5/0  سانتی­متر از واریاسیون نقره ­ای ترکیب کنید. در انتها  اکسیدان 3% با مواد خود مخلوط کنید.

 

 رنگ موی ترکیبی دهم:

 

مش کرم دودی

برای بدست آوردن مش کرم دودی، موهای خود را به پایه­ 9 دکلره برسانید. سپس یک هشتم تیوپ رنگ موی خیلی روشن مرواریدی را با یک هشتم رنگ موی بلوند خیلی روشن ترکیب کنید. در انتها  اکسیدان 3% به مواد خود بیفزایید.

 

رنگ موی ترکیبی یازدهم:

 

رنگ موی ماسه­ ای

برای شروع کار، ابتدا موهای خود را به پایه­ 9 دکلره برسانید. سپس یک چهارم از تیوپ رنگ موی بور چای را با 3/0 سانتی­متر واریاسیون بنفش ترکیب کنید. در انتها  اکسیدان 6% به مواد خود بیفزایید.

 

رنگ موی ترکیبی دوازدهم:

 

رنگ موی عسلی

موهای خود را تا پایه­ 8 دکلره روشن کنید. سپس یک چهارم از رنگ موی 7.77 بلوند شکلاتی  را با یک چهارم از رنگ موی 8.3 بلوند طلایی خیلی روشن ترکیب کنید و اکسیدان شماره 6% را با آن مخلوط کنید.

 

رنگ موی ترکیبی سیزدهم:

 

 رنگ موی زیتونی طلایی

موهای خود را تا پایه­ 7 دکلره روشن کنید. یک چهارم از رنگ موی 7.3 بلوند طلایی متوسط را با یک چهارم از رنگ موی 7.2 بلوند زیتونی متوسط ترکیب کنید. سپس اکسیدان شماره 6% را با آن مخلوط کنید.

 

رنگ موی ترکیبی چهاردهم:

 

رنگ موی دودی زیتونی متوسط

برای شروع موهای خود را تا پایه­ 7 دکلره روشن کنید. یک چهارم از رنگ موی 6.11 بلوند خاکستری تیره را با یک چهارم از رنگ موی 7.2 بلوند زیتونی متوسط ترکیب کنید. سپس اکسیدان شماره 6% را به آن بیفزایید.

 

رنگ موی ترکیبی پانزدهم:

 

رنگ موی شکلاتی خوشرنگ

برای بدست آوردن رنگ موی شکلاتی موهای خود را تا پایه­ 8 دکلره روشن کنید. یک چهارم از رنگ موی 7.77 بلوند شکلاتی متوسط را با مقدار کمی از رنگ موی 5.77 قهوه­ ای شکلاتی روشن ترکیب کنید. سپس اکسیدان شماره 6% را به آن بیفزایید.

 

 رنگ موی ترکیبی شانزدهم:

 

رنگ موی قهوه ­ای شکلاتی

برای بدست آوردن رنگ موی قهوه­ ای شکلاتی موهای خود را تا پایه­ 7 دکلره روشن کنید. یک سوم از رنگ موی 5.47 قهوه ­ای نسکافه ­ای روشن را با مقدار دو سوم از رنگ موی 5.7 قهوه­ ای شکلاتی روشن ترکیب کنید. سپس اکسیدان شماره 6% را به آن بیفزایید.

 

رنگ موی ترکیبی هفدهم:

 

رنگ موی کاپوچینوی تیره

برای بدست آوردن رنگ موی کاپوچینو، موهای خود را تا پایه­ 5 دکلره روشن کنید. رنگ موی قهوه ­ای روشن را با نصف تیوپ از رنگ موی 5.0 و  نصف تیوپ از رنگ موی 4.3 قهوه­ای طلایی ترکیب کنید. سپس اکسیدان شماره 6% را به آن بیفزایید.

 

 رنگ موی ترکیبی هجدهم:

 

رنگ موی کنفی

برای بدست آوردن رنگ موی کنفی، موهای خود را تا پایه­ 7 الی 8 دکلره روشن کنید. نصف تیوپ از رنگ موی 8.1 بلوند دودی روشن را با نصف تیوپ از رنگ موی 7.8 بلوند بژ متوسط ترکیب کنید. سپس اکسیدان شماره 6% را به آن بیفزایید.

 

رنگ موی ترکیبی نوزدهم:

 

رنگ موی قهوه­ای فندقی

ابتدا موهای خود را تا پایه­ 5 الی 6 دکلره روشن کنید. نصف تیوپ از رنگ موی 4.65 قهوه ­ای فندقی متوسط را با نصف تیوپ از رنگ موی 5.65 قهوه ­ای فندقی روشن ترکیب کنید. سپس اکسیدان شماره 6% را به آن بیفزایید.

 

رنگ موی ترکیبی بیستم:

 

 رنگ موی شکلاتی

ابتدا موهای خود را تا پایه­  8 دکلره روشن کنید. سپس رنگ موی 7.7 شکلاتی را با اکسیدان 6% ترکیب کنید.

 

 رنگ موی ترکیبی بیستم و یکم:

 

رنگ موی قهوه­ ای خاکستری

موهای خود را تا پایه­ 9 دکلره روشن کنید. سپس رنگ موی 6.11 بلوند خاکستری تیره را با 3سانتی متر از واریاسیون دودی 11E ترکیب کنید. در انتها اکسیدان 6% را به آن بیفزایید.

 

رنگ موی بیست و دوم:

 

 رنگ موی دودی متوسط

ابتدا موهای خود را تا پایه­ 8 دکلره روشن کنید. سپس رنگ موی 7.11 بلوند دودی متوسط را با 5سانتی متر از واریاسیون دودی 11E ترکیب کنید. در انتها اکسیدان 6% را به آن بیفزایید.

 

 رنگ موی ترکیبی بیست و سوم:

 

رنگ موی دودی روشن

موهای خود را تا پایه­ 9 دکلره روشن کنید. سپس رنگ موی 8.1 بلوند دودی خیلی روشن را با رنگ موی 9.11 بلوند خاکستری روشن ترکیب کنید. در انتها اکسیدان 6% را به آن اضافه کنید.

 

رنگ موی ترکیبی بیست و چهارم:

 

رنگ موی کاپوچینوی روشن

موهای خود را تا پایه­ 8 دکلره روشن کنید. سپس رنگ موی 6.67 بلوند دودی قهوه­ای کاپوچینویی را با اکسیدان 6% ترکیب کنید. برای بکارگیری هریک از این فرمول­ها لازم است از برندهای معتبر رنگ مو در بازار استفاده کنید تا رنگ موی دلخواه خود را بدست آورید. 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: