آموزش شینیون مو شیراز

سه شنبه 13 شهریور 1397 - 16:53:10

مدرس شینیون مو شیراز

بهترین آموزشگاه شینیون مو شیراز

48949_1535297273_web_5b830641a18c2.png

حجم و حالت دادن مو

چه کسانی که موهای صافی دارند و چه کسانی که موهای فری دارند، می توانند حجم موها را بیشتر نشان دهند. برای این کار نیز کافیست پس از شامپو کردن و کاندیشنر زدن به موها، به ریشه موها کمی ژل مو زده و آن را روی کف سر به خوبی پخش کرد. سپس باید با یک شانه دندانه درشت موها را شانه کرده و سر را برعکس کرد تا موها در هوا حجم بیشتری به دست آورند.
سپس می توان  از یک سشوار استفاده کرد و با کمی فاصله سشوار از مو، آن ها را خشک کرد. این خشک شدن باید از انتهای مو به ابتدای آن باشد و هنگامی که وسط ساقه مو با سشوار خشک  شد، سر را صاف کرده و بقیه موها را با سشوار خشک کرد. البته کسانی که موهای فر و یا وزی دارند، بهتر است قبل از سشوار از اسپری های آبرسان مو استفاده کنند تا وز موها در حین پروسه کاهش یابد.

 

سایر مباحث آموزشی آموزشگاه آرایشگری سونیا یزدانی

آموزش تخصصی شنیون های کلاسیک , شنیون عروس با تور , مو آرایی و انواع ذیزاین ها همراه با ابزار , بدون ابزار

آموزش تخصصی اکستنشن مو و مژه
آموزش تخصصی بافت های جدید + براشینگ (با رنگ و ابزار های مختلف)
آموزش تخصصی و فوق تخصصی کوپ  (کرنلی , آناناسی, کوتاه, پر , گرد, توپی, قارچی)
آموزش کراتینه مو آموزش صافی دائم مو ( با مواد, با المنت و ژاپنی )
و …

 

در آموزشگاه آرایشگری سوینا یزدانی علاوه بر آموزش های فوق تخصصی خدمات گریم و آرایش عروس، شینیون و براشینگ حرفه ای، کوپ و هیرکات های ژورنالی، انواع بافت و اکستنشن مو، کاشت و اکستنشن مژه، میکرو بلیدینگ و پیگمنتیشن، رنگ و لایت های جدید و ژورنالی، نانو کراتین، کاشت ناخن، اپیلاسیون و کلیه خدمات زیبایی  با جدیدترین تکنیک های دنیا  در مکانی شیک و کاملا بهداشتی و پرسنل خوش اخلاق و فضایی دلنشین ارائه می گردد.

 

آدرس بهترین آموزشگاه آرایشگری شیراز

شیراز- سی متری سینما سعدی- نبش کوچه  7- ساختمان کوثر- طبقه 4- واحد8- آرایشگاه عروس سونیا یزدانی

 

 

 

تلفن آموزشگاه آرایشگری سونیا یزدانی

تلفن آموزشگاه آرایشگری شیراز


فیلم های مرتبط
در این ویدئو از آموزشگاه ویونا شما میتوانید آموزش تصویری شینیون گره را ببینید.جهت ثبت نام کلاس های آرایشگری با شماره 02177431560-09356000743 تماس بگیرید.

آموزش شینیون عروس ایرانی

در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب خانم پروانه حبیبی از آرایشگاه چترگل نوعی شینیون خطی جدید را به شما آموزش می دهد. برای شرکت در کلاس های آموزشی می توانید با شماره 09122469081 تماس بگیرید

آموزش شینیون خطی

در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب خانم پروانه حبیبی از آرایشگاه چترگل نوعی شینیون جدید خطی را به شما آموزش می دهد. برای شرکت در کلاس های آموزشی می توانید با شماره 09122469081 تماس بگیرید

جدیدترین شینیون خطی

در این ویدئو مدرس آموزشگاه نقره نگار شینیون خطی را آموزش می دهند . برای دریافت خدمات و شرکت در کلاسهای آموزشی با شماره 09354860394 تماس بگیرید.

آموزش شینیون

در این ویدئو از آموزشگاه آرایشگری اسطوره آموزش شینیون باز جدید را مشاهده می کنید. برای شرکت در کلاس های آموزش شینیون و بافت مو با شماره 09123209333 تماس بگیرید

آموزش شینیون باز

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: