پنجشنبه 15 شهریور 1397 - 12:14:19

گریمور حرفه ای عروس در شمال تهران

گریم عروس حرفه ای
گریمور عروس خوب در تهران
سارا عسگری گریمور عروس سالن زیبایی شیمر

گریم عروس زیبا


گریم عروس


در گریم عروس رعایت چندین نکته بسیار اهمیت دارد که از مهمترین آنها حفظ چهره طبیعی فرد با تمرکز بر ویژگی های مثبت و زیبایی های صورت خود عروس است و در گریم تلاش می شود عیوب صورت با متعادل سازی به چشم نیاید. در سال های اخیر از سال 2016 تا 2018 معمولا  از تکنیک کانتورینگ و استروبینگ برای متعادل سازی و زیباسازی صورت عروس استفاده میشود. نکته مهم دوم در گریم عروس ماندگاری گریم است که معمولا به زیرساز صحیح پوست عروس برمی گردد برای اینکه گریمور عروس بتواند میزان ماندگاری گریم عروس را بالا ببرد علاوه بر استفاده از تکنیک های مختلف باید از مواد و محصولات صحیح گریم استفاده کند و لازمه  انتخاب محصول مناسب گریم به شناخت پوست عروس بر می گردد معمولا برای عروس هایی با پوست چرب برای بالا بردن دوام گریم باید از تکنیک های خشک استفاده کرد.
سومین نکته ای که باید در گریم عروس رعایت شود انتخاب سبک گریم مناسب هم برای عکس و فیلم و هم گریم مناسب برای حضور در فضای طبیعی است.
دنیای گریم و میکاپ بسیار گسترده و پیچیده است و متناسب با هر چهره و هر نوع پوست گریمور باید تلفیقی از تکنیک های مختلف را اجرا کند که مستلزم تجربه و تحصیلات تخصصی در رشته گریم است. اگر دوست دارید در شب عروسیتان یک گریم حرفه ای را تجربه کنید بهتر است به سالن زیبایی شیمر در شمال تهران سری بزنید و با گریمور حرفه ای این سالن زیبایی خانم سارا عسگری آشنا شوید. با دیدن آلبوم های عکس عروس این گریمور حرفه ای و تفاوت اعجاز برانگیز قبل و بعد چهره عروس ها بی شک به تجربه و سلیقه این گریمور پی خواهید برد.

 

تلفن گریمور حرفه ای عروس

آرایشگاه زنانه شمال تهران


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "زیبا" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

پنجشنبه 15 شهریور 1397 - 18:15:49
محشره
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: