پنجشنبه 05 مهر 1397 - 20:40:55

آموزشگاه رنگ و مش حرفه ای شرق تهران

آموزش رنگ و مش تخصصی شرق تهران

مدرس کاربامواد پیروزی

10786_1537673686_5ba73b0ecef77.jpg

 

نکاتی در مورد دکلره کردن مو

وقتی صحبت از دکلره کردن موها می شود نیز دقت به حجم و تراکم موها اهمیت دارد. در حالت عادی برای دکلره کردن موها از ولوم 10 یا 20 استفاده می شود، اما اگر کسی بخواهد موهای کم پشت و نازک را دکلره کند باید از اکسیدان با ولوم 10 استفاده کرده و زمان ماندن رنگ روی موها را کمتر در نظر گیرد. حتی در برخی موارد بهتر است از اکسیدان های با ولوم 5 استفاده شود.
روی موهای پرپشت و ضخیم تر می توان از اکسیدان 20 استفاده کرد. اما اگر موها در مقابل رنگ مو مقاومت می کنند، می توان از اکسیدان 30 هم استفاده کرد اما در تمام مراحل باید از نزدیک موها را بررسی کرد تا این اکسیدان قوی به آن ها آسیب نزند.

 

آموزشگاه رنگ و مش حرفه ای شرق تهران


آموزش تخصصی رنگ و مش و خدمات زیباترین رنگ و مش ها بدون کوچکترین آسیب به موهای شما با بهترین مواد به همراه اولاپلکس، در آموزشگاه رنگ و مش ویونا در شرق تهران انجام می پذیرد.

مجموعه زیبایی ویونا بهترین آموزشگاه رنگ و مش حرفه ای شرق تهران و ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی ، رنگ و مش تخصصی تخت نظر مدرس بین المللی برای رسیدن به رنگ موی دلخواهتان در خدمت شماست.

شما فقط کافیه رنگ مو مورد علاقه تان را انتخاب کنید و باقی کار را  به متخصصین کاربامواد مجموعه زیبایی ویونا بسپارید.

زیباترین رنگ و مش ها بدون کوچکترین آسیب به موهای شما به بهترین مواد به همراه اولاپلکس، در سالن زیبایی رنگ و مش ویونا انجام می پذیرد.

 

بهترین آموزشگاه رنگ و مش حرفه ای شرق تهران
٠٢١٧٧٤٣١٥٦٠


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: