چهارشنبه 09 مرداد 1398 - 23:52:24

آموزش شینیون

بهترین آموزشگاه شینیون

آموزش شینیون مو با مدرک فنی حرفه ای

10786_1562910091_5d285cd3ad206.jpg

 

 

 

آموزش شینیون زیبا و سریع در منزل

گاهی پیش می‌آید که به مهمانی دعوت هستید اما زمان کافی برای آرایش موهای خود ندارید. فرصت رفتن به آرایشگاه را پیدا نمی‌کنید یا نمی‌خواهید برای یک مهمانی ساده آرایش متناسب با یک مراسم عروسی را داشته باشید. در این پست و مطالب بعدی شینیون‌های ساده‌ای را می‌آموزید که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه‌های شما می‌شود و به شما ظاهری زیبا نیز می‌بخشد.

 

1. ابتدا موهای تمیز و نم‌دار خود را با روغن‌های گیاهی و یا کاندیشنرهای بعد از استحمام مالش دهید. برای داشتن موهای براق سعی کنید روغن را به مقدار مناسب به همه جای مو برسانید و آنها را به آرامی به سمت پایین شانه بزنید.

 

2. از یک کش همرنگ موهایتان استفاده کنید. این کش باید ساده باشد زیرا قرار است زیر موهای شما قرار گیرد. موها را در پایین سر جمع کنید و از درون کش یکبار رد کنید اما نه بطور کامل.

 

3. پس از رد کردن موها از کش حلقه‌ای کوچک از موهایتان ایجاد نمایید و آن را قدری با دستان خود باز کنید. انتهای موها را از کش رد نکنید و آنرا به صورت دلخواهتان دور کش مو بپیچانید و با استفاده از یک سنجاق موها را روی سرتان محکم کنید.

 

 آموزش شینیون مو، در مجموعه زیبایی ویونا بصورت تخصصی و توس مدرس شینیون مو حرفه ای،  پس از آزمون کتبی و عملی به کارآموزان گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

تلفن آموزشگاه آرایشگری ویونا

٠٢١٧٧٤٣١٥٦٠
٠٢١٧٧٧٥٣٦٤٢


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: