شنبه 18 آبان 1398 - 16:58:15

بهترین رنگ و مش کار در شمال تهران

 

خدمات فوق تخصصی رنگ مو در الهیه تهران

آموزش تکنیک های جدید رنگ و مش

 

معرفی رنگ و مش کار خوب در شمال تهران

 


از دیرباز تاکنون، خانم ها تمایل بسیاری به آراستن موهایشان داشته اند. استفاده از رنگ مو یکی از همین موارد است که طرفداران بسیاری در اقصی نقاط جهان دارد. امروزه رنگ کردن موها به چندین روش مختلف و تخصصی انجام می شود که نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد. اگر در این زمینه هیچ گونه تخصص و تجربه ای ندارید، پیشنهاد می کنیم حتما جهت رنگ کردن موهایتان نزد یک رنگ و مش کار حرفه ای مراجعه کنید. در غیر این صورت، با موهایی آسیب دیده و شکننده مواجه خواهید شد و احتمالا هزینه های مضاعفی باید بابت بهبود آن پرداخت نمایید.


اگر برای انجام خدمات تخصصی رنگ و مش یا آموزش این شاخه به دنبال یک رنگ و مش کار حرفه ای در شمال تهران هستید، پیشنهاد وب سایت رژلب به شما سرکار خانم شیما محمدزاده است. ایشان مدرس دانشگاه هنر تهران بوده و 6 سال به طور مداوم و حرفه ای به آموزش و انجام خدمات تخصصی رنگ مو مشغول هستند. به عقیده ایشان، فیلد رنگ مو یک دنیای پر رمز و راز بوده و هر مو یک چالش محسوب می شود؛ به همین دلیل وارد این حرفه شدند تا تجارت مختلفی کسب نمایند.

 

مرکز تخصصی رنگ مو الهیه


خانم محمدزاده مبتکر انتخاب و آموزش ترکیب رنگ از روی عکس و همچنین متخصص رنگ موهای فانتزی هستند و روش های خاص خود را برای این کار ارائه می دهند. هیچ گاه از کلاس رفتن و آپدیت شدن در این زمینه خسته نمی شوند و امیدوارند روزی بتوانند دید جامعه نسبت به کار در سالن های آرایشی را تغییر دهند. ایشان معتقدند که در هر کاری ابتدا سلامت موها مهم بوده و پس از آن، ترکیب رنگ صحیح حائز اهمیت است. نمونه کارهای خانم محمدزاده بارها در پیج کمپانی های بین المللی از جمله فانولا، کیون امریکا و مای لمینیشن به اشتراک گذاشته شده است.


در ادامه با افتخارات کسب شده سرکار خانم شیما محمدزاده بیشتر آشنا خواهید شد:

- مستر کمپانی qal در ایران با حق امضای رسمی
- منتورشیپ استاد الن در ایران با حق امضای رسمی
- دارای مدرک بین المللی از کمپانی های L’oreal ,CDC ,Keune
- داری مدرک منیر

 

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات رنگ مو خانم شیما محمدزاده می توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 


واتس اپ تماس با شیما محمد زاده

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: