دوشنبه 15 اردیبهشت 1399 - 16:15:25

رنگ موی بلوند کنفی

 

آموزش ترکیب رنگ مو کنفی سرد و گرم

مدل رنگ مو کنفی

 

فرمول ترکیب رنگ مو کنفی

 

 

داشتن موهای بلوند بدون زردی و درخشان، آرزوی هر خانمی است. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که خدمات رنگ و مش ارائه می دهید، قطعا واژه های کرم، شنی، ماسه ای، رنگ مو بدون زردی را بارها شنیده اید. رنگ مو کنفی به اسامی مختلفی در بین بانوان نام گذاری می شود که از جمله آن ها می توان به کنفی، شنی، ماسه ای و گاها بیسکوییتی اشاره کرد. مهم این است که رنگ مو کنفی یادآور رنگی بدون زردی و نزدیک به رنگ کرم می باشد.


اما چطور می توان به این بلوند دست یافت؟ راز و رمز ترکیب رنگ مو کنفی چیست؟ با ادامه این مطلب از سایت رژلب همراه باشید تا خانم شیما محمدزاده همه چیز در مورد رنگ مو کنفی را برای شما بازگو کنند.

 

تناژ رنگ مو کنفی

 


رنگ مو کنفی از جمله رنگ های بلوند محسوب می شود. برای به دست آوردن رنگ کنفی نیاز به پایه 8 یا 9 داریم. پس قطعا کنفی نیاز به دکلره دارد و روی موی طبیعی با پایه تیره به دست نخواهد آمد. بعد از به پایه رسیدن موی مشتری (با در نظر گرفتن کلیه نکات دکلره که در مقاله های قبلی توضیح دادیم) به سراغ ترکیب رنگ مو می رویم.
حالا به سراغ موی مشتری می رویم. کنفی می تواند ترکیب سرد یا گرم داشته باشد. بعد از مشاوره با مشتری و در نظر گرفتن رنگ سرد یکی از فرمول های زیر را به کار می بریم.


ترکیب رنگ 9 دودی + رنگ 9 طلایی برای کنفی سرد

ترکیب رنگ 9 طلایی + مقداری بنفش برای کنفی گرم با ته رنگ کرم


رنگ کنفی را با واژه های Sandy، Cream، Hemp و  Peanut می توانید جستجو کنید. همانطور که مشاهده می کنید، کنف و رنگ کنفی ماهیت روشن و بلوند دارند. پس حتما به موی سالم و روشن نیاز داریم. رنگ مو کنفی در پایه های پایین قابل اجرا نخواهد بود. از آنجایی که دانستن چرخه رنگ الزامی است، می دانیم که رنگ کنفی در جایی از محدوده زرد و بنفش قرار دارد. پس می توان نتیجه گرفت که رنگ مو کنفی ماهیت خنثی دارد؛ مگر این که به سلیقه مشتری آن را سرد و گرم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: