ساده ترین روش برای تشخیص رنگ موی مناسب با چهره کدام است؟

6 روز پیش - 17:32:27

تشخیص رنگ موی مناسب با چهره

 کدام رنگ مو مناسب ظاهر شماست؟

رنگ موی مناسب پوست

 

انتخاب رنگ موی متناسب پوست


یکی از بهترین روش­ها برای تغییر ظاهر، رنگ ­کردن موها است. رنگ­ کردن موها، علاوه بر اینکه کار بسیار ساده و بی­ دردسری است؛ در صورت انتخاب رنگ موی مناسب با پوست، می­تواند به ظاهر شما جلوه­ ویژه­ ای بدهد. گاهی انتخاب رنگ موی نامناسب آنچنان می­تواند تأثیرگذار باشد که چهره­ شما را بی ­رمق یا بی روح نشان دهد؛ در مقابل انتخاب درست رنگ مو، می­تواند صورت شما را جذابتر و سرزنده ­تر از سابق نشان ­دهند. رنگ موهای جدید و متنوع ترکیبی که به تازگی عرضه می­شوند؛ آنقدر وسوسه­ انگیز هستند که در میان خانم­ها طرفداران بسیاری پیدا کرده­ اند.  مقاله امروز سایت آرایشگری رژلب درباره انتخاب رنگ موی مناسب برای پوست نوشته شده است؛ با ما همراه باشید.

 

رنگ موی متناسب با پوست

رنگ موی مناسب با صورت

 

حال چطور می ­توانیم بفهمیم کدام رنگ مو برای پوست ما مناسب است؟

برای تشخیص رنگ پوست­تان زیر نور آفتاب یا نور طبیعی قرار بگیرید؛ چرا که نور مصنوعی می­تواند، تغییرات ظاهری پوست شما را با توجه به انواع مختلف لامپ­ها تغییر دهد. برای تشخیص سریعتر توصیه می­کنیم، کف دست خود را بالا ببرید و نگاهی به رگ­های دست و مچ دست خود بیاندازید. اگر رگهای شما یک رنگ آبی یا بنفش داشته باشند، پس شما رنگ پوستی سرد دارید و اگر رگ­های سبز داشته باشید، شما دارای پوست گرم هستیداگر باز هم نمی ­توانید تشخیص دهید که رگ­های دستتان آبی یا سبز هستند، احتمالاً شما دارای پوستی خنثی هستید. در این صورت، باید به شما تبریک بگوییم، زیرا تمامی رنگ­های مو برای پوست شما مناسب هستند.

 

رنگ موی مناسب پوست­های سفید و سرد

اگر شما پوستی سفید و خنک با رگ­های آبی داشته باشید با انتخاب رنگ موی طلایی، کاراملی، عسلی زیباتر خواهید شد. رنگ موی بلوند عسلی یا کاراملی، همچنین انتخاب خوبی برای کسانی هستند که پوست­های زیتونی و خنثی دارند.

 

رنگ موی مناسب برای پوست­های سبزه و گرم

سایه ­های قهوه­ای سرد مانند بلوطی، موچا، شکلات تیره و ابریشمی تیره برای کسانی که دارای پوست با زیر دست­های گرم یعنی سبزه هستند بسیار عالی است. اگر دارای پوست متوسط با زیردست­های گرم هستید یک رنگ موی قهوه­ ای گرم مانند رنگ موی قهوه ای طلایی یا عسلی را انتخاب کنید.

 

رنگ موی مناسب پوست گندمی و خنثی

اگر پوستی خنثی یا همان گندمی دارید، پس رنگ موی قرمز گرم، نسکافه­ای، دودی و رنگ موهای فانتزی مانند صورتی برای شما مناسب ­اند.

البته با وجودی که رنگ­ کردن موها برای خانم­ها یا حتی آقایان عملی بسیار جذاب تلقی می­شود؛ منتها نباید بصورت مکرر مورد استفاده قرار گیرد؛ زیرا به مرور زمان باعث سوختن موها شده و به پیاز مو آسیب می­ رسانند. البته این اتفاق در صورت مصرف رنگ­های بی کیفیت نیز می­تواند رخ دهد. برای همین به شما توصیه می­کنیم، حتماً برای خرید رنگ موی مناسب به مقاله­ " رنگ موی خوب چی بخرم مراجعه کنید؟"

 

سایر مطالب مرتبط رنگ مو

ترکیب رنگ مو بلوند وانیلی

ترکیب رنگ مو بژ

ترکیب رنگ مو بنفش فانتزی

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک  سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم


فیلم های مرتبط
در این فیلم علائم و نشانه های پوست چرب و روش مراقبت از پوست چرب آموزش داده می شود

نحوه مراقبت از پوست چرب

در این ویدئو،  سرکار خانم صفایی کارشناس و مدرس آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو، پاکسازی پوست چرب و جوش دار را مرحله به مرحله آموزش می دهند.
 برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

پاکسازی پوست چرب و جوش دار

در این ویدئو، سرکار خانم صفایی کارشناس و مدرس آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو، پاکسازی  و درمان منافذ باز پوست چرب را  آموزش می دهند. برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

درمان منافذ باز پوست چرب

در این ویدئو، از آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو، آموزش لیفتینگ پوست و درمان خط خنده  را مشاهده خواهید کرد برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ  و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

آموزش لیفتینگ صورت

در این ویدئو، سرکار خانم صفایی کارشناس و مدرس 
آموزشگاه مراقبت و زیبایی پوست و مو،  هیدروتاسیون (آبرسانی) پوست خشک را آموزش می دهند. برای شرکت در کلاس های آموزش پاکسازی پوست و لیفتینگ و خدمات تخصصی پوست با قیمت بسیار مناسب با شماره 09914841235 تماس بگیرید

پاکسازی و آبرسانی پوست

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: