چه رنگی برای تاتو رژلب و تاتو خط لب مناسب است؟

چهارشنبه 04 مهر 1397 - 14:01:37

رنگ مناسب برای تاتو رژلب چیست؟
چگونه رنگ تاتو خط لب را انتخاب کنیم؟

رنگ مناسب هاشور لب

 

رنگ مناسب تاتو لب

 

معمولا خانم هایی که اقدام به تاتو رژلب می کنند به دنبال یک زیبایی دایم هستند و نمی خواهند در طول روز درگیر تمدید کردن رنگ رژلب خو باشند. وقتی صحبت از تاتو و آرایش دایم به میان می آید باید توجه کنیم که هر رنگ و مدلی را انتخاب کنیم در یک بازه زمانی طولانی این رنگ با ما خواهد بود و پشیمان شدن و تغییر دادن رنگ تاتو رژلب یا تغییر طرح تاتو خط لب کاری بسیار سخت می شود پس اگر قصد دارید تاتو رژلب بزنید بهتر است با سایت آرایشی رژلب همراه باشد تا متوجه شوید چه رنگی برای تاتو رژلب و تاتو خط لب مناسب است؟

معمولا افرادی که تاتو رژلب انجام می دهند از رنگ لب های خود ناراضی هستند و ممکن است افرادی باشند که در لبهایی کبود یا بیش از اندازه سفید و رنگ پریده دارند و با تاتو رژلب می توانند سرخی از دست رفته لبهای خود را برگردانند. افرادی که از مدل و فرم لب های خود راضی نیستند معمولا تاتو خط لب انجام میدهند تا لبهای خود را قرینه کنند یا با تاتو خط لب لبها را بزرگتر نشان دهند. هدف از تاتو کردن لب هر چه باشد انتخاب رنگ تاتو لب یکی از مهمترین چالش ها برای تاتو کار خواهد بود.


 

انواع رنگ تاتو رژلب و خط لب

برندهای مختلف تولید کننده محصولات تاتو رنگهای تاتو لب متفاوتی را به بازار ارایه کرده اند. برخی رنگ های تاتو به تنهایی کاربرد دارند و برخی دیگر از رنگهای تاتو در ترکیب کردن با سایر رنگهای تاتو مناسب برای استفاده می شوند. یک تاتو کار حرفه ای باید به خوبی رنگ تاتو را بشناسد و بتواند با هم ترکیب کند تا بتواند متناسب با هر لب رنگ مورد نظر را ارایه کند مثلا اگر خانمی که دچار کبودی لب است بخواهد رنگ تاتو لب کالباسی داشته باشد قطعا ترکیب رنگ تاتو متفاوتی را باید بسازیم به نسبت فردی که رنگ تاتو لب کالباسی می خواهد ولب های سفید و رنگ پریده دارد.
 

انواع رنگ تاتو رژلب

انتخاب رنگ تاتو لب


 

Old Rose: این رنگ تاتو صورتی متوسط کمرنگ با ته رنگ بنفش  و مناسب برای افرادی است که لب های رنگ پریده و سفید دارند. رنگ تاتو رز برای تاتو رژلب بسیار زیبا و طبیعی است.
 

Black Berry: رنگ تاتو بنفش مات با تناژ قهوه ای مناسب برای  تاتو خط لب  وترمیم  تتو خط لب است و البته برای تیره کردن ترکیب رنگ تاتو رژلب کاربرد دارد.

Rasp Berry: رنگ توت فرنگی رنگ تاتو مناسب برای خط لب و سایه لب جهت رفع کبودی لب ها میتوان ان ها را بارنگ تاتو mandarin ترکیب کرد.

Fuchsia: صورتی پررنگ مناسب برای سایه زدن و خط لب برای افرادی که دوست دارند تاتو رژلب پر رنگی داشته باشند مناسب است.

Bright Terracotta: رنگ تاتو گرم روشن با تناژ قهوه ای مناسب برای افرادی که مایل به داشتن تاتو رژلب  با رنگ طبیعی میباشند.

Precious Red: رنگ قرمز درخشان و شفاف مناسب برای خط لب و سایه لب و البته خانم هایی که اعتیاد به داشتن رژلب دارند می توانند بدون نگرانی از پاک شدن رنگ رژلب خود همیشه رژلب قرمز داشته باشند.

Caramel: رنگ  تاتو کارمل رنگی است کرم روشن مناسب برای افراد با پوست تیره و افرادی که مایل هستن لب هایی با رنگ طبیعی داشته باشند

Rose Wood: رنگ مات با سایه خنثی برای افرادی که مایل هستند تاتو رژلب با رنگ طبیعی متمایل به صورتی داشته باشند

Litchi: رنگ خنثی و رنگ طبیعی لب است این رنگ تاتو برای خط لب با تناژ قرمزی روشن مناسب است.

Brick Red: این رنگ تاتو برای افرادی تاتو لب افرادی که لبهای کبود دارند مناسب است.

Ruby Red: رنگ قرمز گرم درخشان با تناژ نارنجی مناسب برای  تاتو خط لب و تاتو رژلب

Coral: رنگ گرم درخشان با روشنایی بسیار بالا مناسب برای ترکیب با دیگر رنگ های تاتو جهت رفع کبودی واز بین بردن تناژ خاکستری رنگ لب

Henna: رنگ کرم با تناژ قهوه ای مناسب برای تاتو رژلب افرادی که رنگ لبهایشان تیره است.

Lip Mask: این ماده در پایان کار برای روشن کردن ظاهر تیره رنگ تاتو بر روی موضع استعمال میشود تا رنگ تاتو لب طبیعی به نظر برسند.
 

در نهایت باید اشاره بکنم که یک تاتوکار حرفه ای با توجه به پیگمنت های موجود در لب و رنگ مورد نظر ما با ترکیب رنگ های تاتو مختلف می تواند رنگ مورد نظر ما را ایجاد کند. اما این موضوع که چه رنگی برای تاتو رژلب یا تاتو خط لب مناسب است؟ موضوعی کاملا سلیقه ای است. هدف و توقع بعضی از افراد از تاتو رژلب برگردادندن سرخی از دست رفته رنگ لب طبیعی که بیشتر در کودکان دیده می شود است اما توقع افراد دیگر نمایش کامل یک رنگ رژلب دایم است و بهتر است برای انتخاب رنگ تاتو رژلب و خط لب کاملا فکر شده و با مشورت تاتو کار خود تصمیم بگیرید.
 

 

 

مطالب مرتبط با تاتولب

فیلم آموزشی تاتو لب

مراقبت قبل و بعد از تاتو

تاتو رژ لب

تاتو لب

 


جمع آوری و ترجمه شده توسط رژ لب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم


فیلم های مرتبط
در این فیلم آموزش پاک کردن تاتو را آموزش می دهند.عزیزانی که علاقه مند به شرکت در کلاس های    
09122268648آموزشی پاک کردن تاتوهستند

آموزش پاک کردن تاتو

اگر ابروی شما احتیاج به پاک کردن دارد و نمیدانید از کدام روش پاک کردن تاتو استفاده کنید خانم دینا تقوی در این ویدئو شما را با انواع روشهای پاک کردن و مزایا و معایب آن آشنا میکنند.برای شرکت در کلاسهای ایشان که در دو شعبه تهران و   بوشهر هستند با شماره 09195256779 تماس بگیرید.

پاک کردن تاتو به روش ارگانیک

آموزش تاتو خط چشم

مکروپیگمنتیشن خط چشم

خانم دینا تقوی در این ویدئو در مورد حساسیت تاتو لب، مزایا و معایب ریمو کردن تاتو لب و انجام آن توسط پیگمنتر متخصص صحبت میکنند. برای آموزش و خدمات  در دو شعبه تهران و بوشهر هستند با شماره 09195256779 تماس بگیرید

پاک کردن تاتو با مواد گیاهی

در این ویدئو شما  با مرکز ریمو فوق تخصصی خانم دینا تقوی آشنا خواهید شد.برای شرکت در کلاس های آموزشی و خدمات تخصصی میکروپیگمنتیشن، پاک کردن تاتو  در دو شعبه تهران و بوشهر  با شماره 09195256779 تماس بگیرید.

مرکز تخصصی پاک کردن تاتو و خالکوبی

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: