روش استفاده از رنگ موی فانتزی

جمعه 20 مهر 1397 - 00:59:43

 آموزش رنگ موی فانتزی یا هفت رنگ

رنگ کردن موها بصورت فانتزی

رنگ موی هفت رنگ


آموزش رنگ کردن موها به شیوه فانتزی یا هفت رنگ

از مدل موی پیتزایی تا مدل موی سوشی... به نظر میرسد که هرچیزی که ما انجام میدهیم و میخوریم میتوانیم روی ظاهرمان نیز انجام دهیم. امروز قصد آموزش روش استفاده از رنگ موی فانتزی، رنگ موی بستنی یا هفت رنگ را داریم. در این مقاله  از سایت آموزشی رژلب، با روش استفاده از رنگ موی فانتزی بخوبی آشنا میشوید.

 

روش استفاده از رنگ موی فانتزی مرحله به مرحله

 

موهایتان را آماده رنگ کنید.

داشتن یک رنگ موی فانتزی و مصنوعی خیلی سخت تر و دشوار تر از یک رنگ ساده و معمولی است. این رنگ خیلی چالش برانگیزتر روی سر خواهد بود. برای این رنگ ما نیاز داریم موهایمان را به درجه روشنی برسانیم.
 

رنگ موی فانتزی یا هفت رنگ

رنگ موی بستنی


 آسیب هایی که به موهایتان وارد میشود را در نظر بگیرید

بستگی دارد که موی اصلی تان چقدر روشن یا تیره است و بدانیم که چقدر باید از رنگ اصلی موهایمان دور شویم. موها تا 7 درجه  بیشتر از رنگ خودشان میتوانند روشن شوند اگر لازم به روشن شدن بیشتر باشد موهایتان آسیب میبیند و شکننده میشود. برای این رنگ مو ما به یک زمینه سفید یخی نیاز داریم در نتیجه اینکار روی موهای تیره بسیار سخت تر است.
 

 با توجه به راهنمای رنگی این کار را انجام دهید

برای اینکه رنگ موها را به یک رنگ موی فانتزی یا پاستلی تبدیل کنیم باید 4 مرحله را حتما انجام دهیم. مرحله اول بالیاژ کردن موها به مدت 50 دقیقه است. سپس برای 20 دقیقه موها را تونر کنید و رنگ را به وسط سر ریشه و تا وسط ساقه ی مو بزنید، در آخرین مرحله  پس از گذشت 10 دقیقه سر خود را بشویید.
 

 زیبایی موهایتان را دو چندان کنید

در این مدل رنگ مو ما قصد داریم از چندین رنگ موی فانتزی مثل رنگ های رنگین کمان برای موها استفاده کنیم. سعی کنید از رنگ های هم خانواده و تناژ مشترک استفاده کنیم مثل زرد و نارنجی. از رنگ های متضاد مثل سبز و زرد اجتناب کنید.
 

نگهداری رنگ مو

 نگهداری رنگ موی فانتزی بسیار مهم است. این کار یک نیاز به زمان و همچنین هزینه های مالی دارد با توجه  به رشد روزمره ریشه ها باید از تقویت کننده های قوی جهت تقویت ریشه ها و موها استفاده کنیم. رنگ موی فانتزی و پاستلی خیلی به سرعت کمرنگ میشوند و هر یک یا دو ماه یکبار تجدید بشوند.

برای شستشو رنگ موی فانتزی یا پاستلی از آب داغ استفاده نکنید و از شامپوهای مخصوص رنگ استفاده کنید. مانند یک ماشین بستنی سازی همانطور که به مواد برای ساخت ان نیاز داریم نیاز به توجه و نگهداری هم داریم.

 

 

سایر مطالب مرتبط با رنگ موی فانتزی

ترکیب رنگ موی فانتزی صورتی

ترکیب رنگ موی فانتزی بنفش

ترکیب رنگ موی فانتزی آبی نقره ای

انواع رنگ موی فانتزی

آموزش رنگ موی فانتزی و پاستلی

فیلم آموزش رنگ موی فانتزی دخترانه

فیلم آموزش رنگ موی فانتزی در خانه

 

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط سایت آرایشگری رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک  سایت آرایشی رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم

 


فیلم های مرتبط
در این فیلم آموزشی، با نحوه رنگ کردن مو فانتزی در خانه آشنا میشوید.rojelabcom@

آموزش رنگ مو فانتزی در خانه

در این ویدئو میتوانید با یکی از جدیدترین کوپ های فانتزی از مرکز به سیما آشنا شوید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 44017715--77801219 تماس حاصل فرمائید

کوتاهی مو فانتزی

در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب یک نوع کوتاهی مصری فانتزی را مشاهده خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا شرکت در کلاس های آموزشی ویونا می توانید با شماره های 77439936 تماس حاصل فرمایید

مدل موی مصری فانتزی جدید

در این فیلم آموزشی از سایت رژلب میتوانید رنگ مو فانتزی که بسیار شیک و جذاب است را به صورت مرحله مرحله آموزش ببینید

رنگ موی فانتزی دخترانه

در این آیتم آموزشی از خانم شفیعی تکنیک پارت لایت را با رنگهای فانتزی وال وار آموزش میدهند. جهت آموزش با شماره تلفن 09375145783 و جهت خرید محصول با شماره تلفن 02188850226 تماس بگیرید.

آموزش رنگ و مش حرفه ای

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
شب یلدا آغاز چه فصلی از سال است؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: