شنبه 12 آبان 1397 - 18:57:08

سالن زیبایی فرانک بهترین آرایشگاه در آجودانیه

بهترین آرایشگاه زنانه شمال شرق تهران

آرایشگاه خوب منطقه یک تهران

بهترین آرایشگاه زنانه منطقه یک تهران

 

 

 بهترین آرایشگاه در آجودانیه

امروزه، زیبایی از جمله مواردی است که خانم‌ها بیشتر از همیشه نسبت به آن حساس‌اند. از آن‌جایی‌که روش‌های به‌کار برده شده در آرایشگاه‌ باعث زیبایی بیشتر چهره و صورت می‌شود؛ یکی از کارهایی که خانم‌ها برای زیبا شدن انجام می‌دهند رفتن به آرایشگاه است.

سالن زیبایی فرانک بهترین آرایشگاه  در آجودانیه،با مدیریت خانم فرانک حسن نژاد، با سال‎‌ها سابقه در زمینه چهره‌آرایی و کلیه خدمات آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند. ارائه پکیج VIP تخصصی عروس، گریم، میکاپ صورت، شنیون، بافت مو، رنگ و مش، اصلاح صورت، وکس، میکروپیگمنتیشن ابرو و مو، کراتینه مو و اکستنشن، از جمله خدمات این سالن زیبایی به‌شمار می‌روند.

همچنین کوپ و براشینگ، پاکسازی پوست، میکرودرم، ویتامینه، اپیلاسیون معمولی و گیاهی کل بدن، کاشت ناخن معمولی، کاشت ناخن میکس، ترمیم ناخن، پدیکور، مانیکور، لاک ساده، فرنچ، دیزاین ناخن، کاور ناخن و ژل ناخن از دیگر خدمات سالن زیبایی فرانک محسوب می‌شوند.

 

سالن زیبایی شمال شرق تهران

آرایشگاه زنانه منطقه یک تهران

 

آموزشگاه آرایشگری فرانک در آجودانیه

آرایشگر باید با متدهای مختلف آرایشی آشنا باشد و متناسب با هر نوع آرایش آن‌ها را به‌کار ببرد. یادگیری مهارت‌های آرایشی علاوه بر تخصص و تبحر به آموزش نیاز دارد؛ طوری که داوطلبان باید برای کسب این مهارت‌ها در آموزشگاه‌های آرایشگری دوره بگذرانند. 

سالن زیبایی فرانک علاوه بر خدمات آرایشگری در زمینه آموزش تخصصی آرایشگری توسط مدرسین برتر آرایشی مشغول فعالیت میباشد. آموزش خودآرایی گریم، میکاپ، شنیون تخصصی عروس، هاشور ابرو، طراحی ابرو، میکروپیگمنتیشن ابرو، میکروبلدینگ ابرو، کوپ و کوتاهی مو، رنگ و مش، بالیاژ، آمبره، سامبره، کالرملتینگ، کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن ژلی، کاشت ناخن میکس، کاشت ناخن بیبی‌بومر، مانیکور و پدیکور، از جمله دوره‌های این آموزشگاه محسوب می‌شوند.

 

آدرس سالن زیبایی فرانک

تهران- آجودانیه- 12 شرقی- بن بست دوم- پلاک2- زنگ سوم

تلفن سالن زیبایی فرانک

09358048585
02122830916
02122830176 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: