پنجشنبه 01 مهر 1400 - 10:53:10

فیبروز در غرب تهران

 

تخصصی ترین آکادمی فیبروز درغرب تهران

همانطور که می دانید، نسل جدید تتوی جدید با نام تتوهای ایمن نام گرفته است؛ علت این نام به خاطر رعایت اصول بهداشتی و رعایت سلامت پوست و موی مراجعه کننده گان عزیز میباشد. برخی از دوستان سبکهای جدید را با ماندگاری تتوهای قدیم در کنار هم تقاضا میکنن این امر تقریبا ممکن نیست .

تتوهای قدیم در لایه درم پوست رنگ گذاری میشد لایه ای از پوست که عروق خونی، فولیکول مو و اعصاب پوست قرار دارد که تتو کار با نوک سوزن ممکن بود به این لایه آسیب بزند.  موی ابرو بعد از انجام کار از ببین میرفت، رنگ با عروق خونی ترکیب میشد و به رنگ طوسی و مشکی تغییر رنگ میداد و ممکن بود مراجعه کننده دچار حساسیت بشه و در نهایت ممکن بود به اعصاب پوست آسیب برسد، ولی امروزه پیگمنتر کارهای جدید تزریق رنگ در پوست را لایه سطحی درم انجام میدهند که این امر معایب گذشته را جبران کرده است.

خانم شقایق قنبری پیگمنتر آرتیست حرفه ای میکروپیگمنتیشن و عضو رسمی آکادمی فیبروز و pmu ، مدرس رسمی فنی حرفه ای با سالها سابقه حرفه ای موثر،  طراحی و اجرای هاشور بوسیله دستگاه میکروپیگمنتیشن ومیکروبلید به سبک فیبروز، شیدینک ابرو، چشم سایه پودری، قرینه سازی و برجسته سازی لب، آموزش بصورت خصوصی و دقیقا بر پایه اصول، مدیریت آکادمی فیبروز در غرب تهران را عهده دار میباشند.

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: