بهترین مرکز اکستنشن مو الهیه

چهارشنبه 07 آذر 1397 - 15:07:20

بهترین مرکزاکستنشن مو شمال تهران

خدمات تخصصی اکستنشن مو

مرکز تخصصی اکستنشن مو الهیه

 

 

 

 انواع روش های نصب اکستنشن مو 

 
روش‌های متعددی برای نصب اکستنشن وجود دارد که شامل موارد زیر می باشد:
نصب مو با رینگ که یکی از قدیمی ترین روش های نصب مو می باشد.
دوخت مو که با استفاده از نخ و سوزن مو به پوست سر دوخته می شود.
اکستنشن مو با چسب کراتین
نصب مو با استفاده از دستگاه لیزر
اکستنشن مو با استفاده از بافت های ریزی که در بین مو انجام می شود.

 

 بهترین مدرس اکستنشن مو خیابان فرشته

شبنم حضرتی در سالن با شکوه و مجلل ستاره محبی در کوئین سنتر واقع در الهیه تهران، مشغول به فعالیت است. شبنم حضرتی علاوه بر اکستنشن خدماتی چون: کراتینه و احیاء مو نیز انجام می دهند. کراتینه مو در سالن ستاره محبی، بدلیل استفاده از محصولات  LUXLISS و برند BRASILCACA با دوام و ماندگاری بسیار بالایی همراه است. این دو برند جزء بهترین مواد برای کراتینه مو هستند.
برند ایتالیایی she شی، برترین تولید کننده اکستنشن موی طبیعی است که خانم شبنم حضرتی از جمله اساتید با سابقه در زمینه کار با این برند از اکستنشن موی طبیعی است. شبنم حضرتی دارای گواهینامه بین المللی در زمینه اکستنشن مو هستند. 


برای کسب اطلاع از کلاس های آموزش اکستنشن شبنم حضرتی یا استفاده از خدمات سالن زیبایی ستاره محبی می توانید با شماره های  09308650016 , 09122577121 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 


فیلم های مرتبط
مرکز تخصصی اکستنشن و کراتینه مو توسط خانم شبنم حضرتی  در الهیه با استفاده از محصولات  LUXLISS و برند BRASILCACA با دوام کراتینه مو 
و برند ایتالیایی شیshe   برای اکستنشن مو از برند ایتالیایی 

برای کسب اطلاع از کلاس های آموزش اکستنشن شبنم حضرتی یا استفاده از خدمات سالن زیبایی ستاره محبی می توانید با شماره های  09308650016 , 09122577121 تماس حاصل فرمایید.

مرکز تخصصی اکستنشن مو در الهیه

خانم شادی همایونی در این ویدئو توضیحاتی راجع به انواع اکستنشن مو- نحوه نگهداری اکستنشن وانواع مو اکستنشن به شما ارائه میدهند .جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09192039642-09127233699 تماس حاصل فرمائید.

فیلم اکستنشن مو

خانم شادی همایونی در این ویدئو توضیحاتی راجع به انواع اکستنشن مو- نحوه نگهداری اکستنشن وانواع مو اکستنشن به شما ارائه میدهند .جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09192039642-09127233699 تماس حاصل فرمائید.

آموزش اکستنشن

در این فیلم آموزش روش جدید اکستنشن مو را به شما معرفی میکنیم به نام اکستنشن استیکری که نوع جدیدی از اکستنشن به شمار میرود و مناسب افرادی که خواهان نصب راحت اکستنشن برای مدت کوتاه بین دو هفته تا دو ماه هستند.

اکستنشن استیکری

در این ویدئو نمونه هایی از اکستنشن مژه رو خواهید دید. امروزه کمتر خانمی پیدا می شود که نداند اکستنشن مژه چیست و به چه صورتهایی انجام می شود. در اکستنشن مژه، با مژه های اضافی می توانید مژه هاتون رو پرحجم و زیبا کنید

اکستنشن مژه

نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: