شنبه 27 بهمن 1397 - 17:13:59

بهترین گریمور عروس در سعادت آباد

بهترین آرایشگاه عروس در سعادت آباد

گریمور حرفه ای در عروس سرای شراره واحدی

 


 زیرسازی پوست قبل از گریم عروس

آماده سازی پوست برای آرایش مهمترین گام در آرایش محسوب میشود
برای زیرساز آرایش عروس، پیش از هرچیزی، مناسب کردن بستر پوست، برای یک آرایش بادوام از اهمیت بالایی برخوردار است.
برای اینکار، دو روز قبل نیاز به پاکسازی اولیه میباشد که شامل بخور، اسکراپ لایه بردار، کرمهای مغذی، آبرسان و مرطوب کننده هاست.
در روز اجرای آرایش، برای یک میکاپ بادوام قبل از هرچیزی، پاک کردن پوست و بستن منافذ پوست اولین قدم اجرائی ست که باید انجام دهیم.
هر پوستی پاک کننده ی مخصوص به خود را دارد که بهترین آنها شیرپاک کن ها هستند که بسته به نیاز پوست، مخصوص پوست چرب، خشک و معمولی در بازار موجود است.
شیر پاک کن را بطور مستقیم بر روی پوست میزنیم و با حالت دورانی، ماساژ میدهیم.
سپس توسط پد یا حوله ی مرطوب، مواد را از روی پوست پاک میکنیم. در واقع، شیر پاک کن به پوست کمک میکند تا اکسیژن بیشتری را جذب کند و شادابی بیشتری به پوست میدهد.
ربعد از استفاده از شیر پاک کن، از تونر آرایشی که با توجه به نوع پوست انتخاب میشود، استفاده میکنیم که پوست را شاداب می کند، منافذ پوست راجمع میکند وچربی پوست را کنترل کرده و چربی زاید آن را میگیرد. تونر را با  یک پنبه به پوست میزنیم و اجازه میدهیم تا خشک شود .

سپس از یک مرطوب کننده ی فاقد چربی استفاده میکنیم  و نیم ساعت صبر میکنیم. در این نیمساعت، میتوانیم کارهای مربوط به سایه ی چشم و گذاشتن مژه را انجام دهیم.
نیم ساعت پس از استفاده از مرطوب کننده، از یک بیس آرایشی، پرایمر که در حقیقت هر کدام برای یک نوع پوست تهیه شده اند، استفاده میکنید، معمولا بیس ها و پرایمرها به یک مکث ده دقیقه ای نیاز دارند که بتوانند فعل و انفعالات خود را بر روی پوست انجام دهند. پس از ده دقیقه مکث، از فوندییشن های مخصوص بر روی پوست مشتری استفاده میکنیم و آن را کاملا بر روی پوست، پخش میکنی .
پس از آن عملیات گریم، هایلایت و کانتورینگ را انجام میدهیم و مرزها را فید میکنیم.با پودر فیکس، کار را ثابت و خشک میکنی . پس از استفاده از فیکساتور، میتوان ابروها ، رژگونه و لبها را طراحی کرد .

 

آرایشگاه عروس در سعادت آباد

 گریم و میکاپ حرفه ای عروس با بهترین مواد  در بهترین آرایشگاه عروس سعادت آباد با بهترین کیفیت و مرغوب ترین تجهیزات و مواد آرایشی در بهترین شب زندگی خود  بدرخشید

انجام جدیدترین گریم و آرایش عروس وانواع شینیون های جدید و فانتزی در آرایشگاه عروس شراره واحدی

آرایشگاه عروس شراره واحدی با خدمات تخصصی کادری مجرب و آموزش دیده زیبائی خود را به ما بسپارید

 

 

 آرایش عروس در آرایشگاه شراره واحدی، بالاترین کیفیت و ماندگاری را دارد. در این آرایشگاه می توانید، با استفاده از محصولات وبهترین برند های آرایشی شکیل ترین گریم و میکاپ عروس را داشته باشید 

 

 دسترسی به آرایشگاه شراره واحدی

 

بهترین مسیر برای رسیدن به آرایشگاه عروس شراره واحدی، استفاده از اتوبوس های خط پل مدیریت- بلوار امامزاده است که بعد از میدان شهرداری یا همان میدان قیصر امین پور نیز ایستگاه دارد.

آدرس آرایشگاه عروس شراره واحدی: سعادت آباد بین میدان شهرداری و کاج بعد از مخابرات سلمان فارسی پ35 ساختمان نگین سرو واحد 17 ط سوم زیبایی شراره واحدی

 

 

 

تلفن های تماس با آرایشگاه عروس شراره واحدی


09198486797

 

زیبایی در شما فراوان است، ما آن را نمایان میکنیم 
 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (3)

یکشنبه 20 مرداد 1398 - 15:42:47
از همه نظرات شما دوستان بهره میبرم
یکشنبه 28 بهمن 1397 - 23:03:20
ایولا داره
شنبه 27 بهمن 1397 - 22:40:12
واقعا زیرسازی پوستش عالیه
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: