شنبه 19 مرداد 1398 - 12:06:47

رنگ کردن مو

 

بهترین آرایشگاه رنگ و مش شمال تهران
جدیدترین رنگ و مش و لایت ها در پریس

 

 

 
 

 

رفع مشکل موهای دو رنگ شده

 

موهای دو رنگ شده یا چند رنگ شده و حتی اینکه اگر رنگ مو تیره شد چه کنیم و روشهای مقابله با آن را در این مقاله به طور کامل فراخواهید گرفت که در عین حال همه موارد گفته شده هم می تواند ظاهر شما را زیبا کند، هم می تواند ظاهر شما را نامرتب نشان دهد. آمبره و سامبره، هایلایت و لولایت و سایر تکنیک ها، از جمله مثالهایی است که رنگ موی دورنگ شده و یا موهای چند رنگ به وجود می آورند. اما مشکلاتی مانند ریشه های بدون رنگ،ریشه گیری موهای مش شده با روش اشتباه, عدم رنگ کردن صحیح موها ، دکلره هایی که در بین موهایتان رنگ نگرفته و غیره همه و همه باعث می شود مشکل موهای دو رنگ شده و یا موهای چند رنگ شده شما را آزار دهد. از اینها که بگذریم خیلی وقتها آرایشگران به دلیل تجربه کم, ناخواسته این مشکل را برای شما به وجود میاورند و موهای شما را دچاره تیره و روشنی هایی هرچند کم یا زیاد می کنند.

ریشه های بدون رنگ و یا ریشه گیری موهای مش شده ( رنگ ریشه)


مشکلی که بسیار متدوال و رایج می باشد و ناشی از رشد طبیعی موها می باشد، ریشه های بدون رنگ است. مشکل موهای دو رنگ شده وقتی شدید و چشمگیر است که ریشه  و ساقه دو رنگ کاملا متفاوت باشند. از آنجا که اکثر خانمها در ایران، مویشان تیره و معمولا مشکی است، بنابراین این مشکل بیشتر به چشم می آید. اگر ساقه مویتان بلوند یعنی از پایه 7 تا 9 باشد، بایستی ریشه مو ( و فقط ریشه مو) توسط دکلره روشن گردد و سپس رنگ متناسب با فرمول ساقه مو با اکسیدان 6 درصد بر روی مو قرار گیرد تا در نهایت ساقه و ریشه تک رنگ شود. اگر پایه رنگ متوسط یعنی 6 تا 7 باشد می توان رنگ ریشه را بدون دکلره هم، همرنگ ساقه کرد یعنی رنگ متناسب با ساقه رنگ را با اکسیدان 9 درصد بر روی ریشه قرار داد و پس از گذشت مدت زمان لازم از 20 دقیقه تا 1 ساعت (بستگی به جنس مو) بتوان موها را یکنواخت کرد.

 

آموزشگاه تخصصی رنگ مو در پاسداران

✅ آموزش فوق تخصصی رنگ و مش و ترکیب رنگ‌ها با متد 2019
✅آموزش انواع هایلایت – لولایت – سان لایت – سی لایت – دلایت – موی لایت
✅  سایر مش‎های فانتزی، همراه با ترکیب رنگ مو تخصصی
✅ آموزش بالیاژ
✅ آموزش سانتاژ
✅ آموزش دکلره و دکاپاژ و دکلره‌های نامریی با موادی که به مو آسیب نمی‌رساند.
✅ آموزش ریمور، پاک کردن تخصصی رنگ‌های شرابی و مشکی
✅ آموزش اولاپلکس

 

خانم فریبا صارمی با 30 سال سابقه کار، در زمینه رنگ و مش، دارای سابقه تدریس کار با مواد در کشور امارات، دبی هستند. سالن زیبایی پریس با مدیریت خانم فریبا صارمی، یکی از بهترین و معروفترین آرایشگاههای زنانه تهران است. یکی از ویژگی های متمایز سالن آرایشی پریس در زمینه رنگ مو، حذف واریاسیون در جهت تقویت موها است. متخصصین کار با مواد پریس می توانند، موهای شما را بدون استفاده از واریاسیون با بهترین کیفیت ممکن رنگ کنند.

 

 

 

 

 

شماره تماس و رزرو وقت در آرایشگاه پریس

 

اینستاگرام: Parisbeauty.salon


 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
پنجمین ماه سال را وارد کنید.
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: