شنبه 23 شهریور 1398 - 15:15:09

بهترین آرایشگاه تهران برای کوتاهی مو

 

آموزش کوتاهی مو زنانه

کوپ مو

 

آموزش کوتاهی مو زنانه

 

کوتاهی مو یکی از دلایل خانم ها برای مراجعه به سالن های زیبایی می باشد. بسیاری از افراد بدون کسب آگاهی از میزان تبحر آرایشگر یا مدل موی مورد نظر خود به آرایشگاه می روند و پس از این که موهایشان کوتاه شد متوجه می شوند که انتخاب اشتباهی داشته اند. اما دیگر پشیمانی سودی ندارد و نمی توان موهای کوتاه شده را بازگرداند. در ادامه این مطلب از سایت رژلب قصد داریم یکی از بهترین آرایشگاه تهران برای کوتاهی مو را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.


عوامل تاثیرگذار در کوتاهی مو


قبل از کوتاهی مو بهتر است نکات بسیاری همچون سن، فصل، جنس مو، فرم صورت و ... را مد نظر قرار داد. به طور مثال، مدل موی کوتاه بیشتر در فصول گرم سال که میزان تعریق بیشتر است، کاربرد دارد. در این صورت، علاوه بر صرفه جویی در زمان شستشوی موها، احساس راحتی بیشتری نیز خواهید داشت. فرم صورت نیز بسیار موثر واقع می شود؛ صورت های گرد یا کشیده هر کدام مدل موهای مختص خود را خواهند داشت که در ادامه بیشتر در مورد آن شرح خواهیم داد.
مدل موی انتخابی باید با توجه به سبک و شیوه زندگی فرد در نظر گرفته شود؛ این به معنی آن است که برخی افراد مدت زمان بیشتری صرف مراقبت از موهای خود می کنند و تعداد دفعات بیشتری به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. این در حالی است که برخی افراد به دنبال مدل موهایی هستند که به سادگی حالت گرفته و مدتی پس از کوتاهی و در حین بلند شدن موها، کوپ انجام شده و شکل و مدل اولیه خود را از دست ندهد.
دومین نکته مهم در انتخاب مدل مو این است که مرتب کردن موهای کوتاه یا بلند، مدت زمان متفاوتی دارد. به طور مثال موهای کوتاه را بهتر است هر 4 تا 6 هفته مرتب کرد. این در حالی است که برخی از مدل موهای بلند نیاز به مرتب کردن نداشته و می توان هر 8-10 هفته این موها را مرتب کرد.

 

آموزش کوتاهی مو زنانه


برای کوتاه کردن موها، پیشنهاد ما به شما سالن آرایش و زیبایی شراره واحدی به مدیریت خانم شراره واحدی است. در این مجموعه از کادر متخصص در امور انواع لاین های آرایشی استفاده شده است که تجربه خوبی را برایتان رقم می زنند. جهت تعیین وقت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: