چهارشنبه 27 شهریور 1398 - 15:25:47

آموزش هاشور فیبروز

 

آموزش فیبروز ابرو

هاشور ابرو به روش فیبروز

 

آموزش هاشور فیبروز در سالن آرایش و زیبایی شراره واحدی

 


فیبروز ابرو، روشی نیمه دائمی برای آرایش ابروها است که در آن از طراحی هاشور به کمک شیدینگ یا سایه استفاده می شود. این عمل معمولا به صورت دستی و با استفاده از سوزن های یک بار مصرف صورت می گیرد. همچنین، از آن جایی که تزریق در لایه های سطحی پوست انجام می شود، درد و خونریزی زیادی را به دنبال نخواهد داشت. به دلیل آن که طراحی هاشور ابرو بر عکس روش تاتو به صورت نامنظم و با خطوط ریز انجام می شود، فرم زیبا و طبیعی را برای ابروها به ارمغان خواهد آورد.


طراحی ابرو با کمک تکنیک فیبروز، بر اساس فرم کلی صورت فرد و اجزای آن انجام می گیرد؛ این موضوع به معنی آن است که مشتری هیچ نقشی در تصمیم گیری مدل آن نخواهد داشت. بلکه درستی انجام این عمل و رضایت از نتیجه کار کاملا به تخصص و حرفه تاتو کار بستگی دارد.

 

تاتو و هاشور ابرو به سبک فیبروز در سالن آرایش و زیبایی شراره واحدی

 


معمولا در طراحی ابرو به روش فیبروز از قانون نسبت طلایی استفاده می شود که در آن نسبت اجزای مختلف صورت که بیشترین هماهنگی را با هم دارند، عدد 1.618 تعیین کرده اند. برای انجام هر چه دقیق تر این تکنیک می توان از خط کش فی یا دیوایدر استفاده کرد. توجه داشته باشید که طراحی ابرو معمولا بر اساس عدد پی و جام چهره مراجعه کننده انجام می شود.


هاشور ابرو به روش فیبروز به دلیل اینکه بسیار طبیعی تر و دخترانه است، بسیار مورد استقبال قرار گرفته و تقاضا برای انجام آن بیشتر است. اگر شما هم به دنبال یک مرکز تاتو و فیبروز ابرو حرفه ای هستید، ما به شما سالن شراره واحدی به مدیریت خانم شراره واحدی را پیشنهاد می کنیم. در این مجموعه از کادر متخصص در امور انواع لاین های آرایشی استفاده شده است که تجربه خوبی را برایتان رقم می زنند. جهت تعیین وقت و مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: