چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 - 12:23:01

از بین بردن رنگ حنا از روی مو

 سریع ترین و بی ضررترین روش پاک کردن رنگ حنا از روی مو

پاک کردن رنگ حنا از روی مو

18436_1557887710_5cdbba26d1952.jpg

 

 

از بین بردن رنگ حنا از روی مو


حنا رنگی است که از برگهای پودر شده درختچه ای با همین نام بدست می آید و در کشورهای آسیایی برای براق کردن واستفاده از حنا برای ایجاد رنگی مایل به قرمز روی مو قدمت زیادی دارد و به جز رنگ دادن به مو همانطور که می دانید حنا برای تقویت مو بسیار مفید است .
رنگ کننده های طبیعی دیگری نیز مشابه با حنا مثل گیاه نیل ( وسمه) و سایر رنگدانه ها و روغن های گیاهی دیگری نیز در مخلوط های حنا های موجود در بازار وجود دارد و بخاطر خاصیت تقویت مو از محبوبیت زیادی بین افرادی که مخالف استفاده از مواد شیمیایی برای رنگ کردن موهای خود هستند برخوردار است با توجه به توضیحات بالا تا اینجا رنگ کردن با حنا بسیار جذاب به نظر می رسد .
مشکل اینجاست که پاک کردن حنا که اغلب با سایر عناصرگیاهی نیز مخلوط شده است با استفاده از مواد شیمیایی غیر ممکن است و حنا در اغلب موارد به رنگ مو و موادی که برای پاک کردن رنگ مو استفاده می شود به شدت عکس العمل نشان می دهد که باعث آسیب رسیدن به مو می شود .
این واکنش شیمیایی که بین نمک های فلزی موجود در ترکیبات گیاهی با اکسیدان موجود در رنگ ها ی شیمیایی به وجود می آید نه تنها حنا را از مو پاک نمی کند بلکه باعث آسیب رسیدن به مو و حتی سوختن پوست سر شود .
همین واکنش بین نمک های فلزی موجود در حنا با اکسیدان باعث می شود حنا در مقابل بیلیچینگ و روشن کننده ها هم مقاومت نشان می دهد پس برای رسیدن به رنگ موی مورد نظرتان باید حنا را پاک کنید .
تکنیک های خانگی زیادی از جمله استفاده از روغن نارگیل ، روغن ریتون به روش ها ی مختلف مثل گرم کردن یا ماسک مو با این روغن ها برای پاک کردن تدریجی حنا شناخته شده است ولی برای موهایی که برای مدت طولانی با حنا رنگ شده استفاده از این روش ممکن است ماهها طول بکشد و با اینکه این روش ها آسیب کمی به مو وارد می آورند به هیچ عنوان باعث روشن شدن رنگ مو نمی شود . بیشتر افراد پاک کردن حنا را غیر ممکن و صبر کردن را تنها راه حل را رشد تدریجی مو و کوتاهی های مکرر تا از بین رفتن کلیه موهای حنا شده می دانند .
آکادمی تخصصی موی شادی همایونی با دانش کسب شده از طریق شرکت در برترین دوره های رنگ موی حرفه ای جهان و استفاده از تجربه های کسب شده طی 15 سال فعالیت در حرفه ی رنگ مو در کنار استفاده از نظرات استادان رشته شیمی دانشگاههای برتر ایران توانسته است روشی منحصر به فرد برای رنگ کردن مو بعد از حنا را امکان پذیر نماید با تمرکز بر خنثی کردن نمک های فلزی فقط در چند ساعت موها را به رنگ بلوند قابل تغییر است در ضمن این کار با کمترین آسیب به مو انجام می شود . بی ضرر بودن این روش در حدی است که برای پاک کردن حنا از روی موی خانم های باردار نیز قابل اجراست .
طبیعی است هر چه زمان استفاده از حنا طولانی تر باشد نیاز به تلاش بیشتری است ولی غیر ممکن نیست بطور خلاصه با اجرای این روش دستیابی به رنگ موی دلخواه حتمی است .
کافیست ترکیباتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم را به روشی که به صورت کامل و مرحله به مرحله به شما آموزش داده می شود به دقت اجرا کنید .
البته ما به هیچ عنوان مخالف استفاده از روش های سنتی مثل تراپی مو با روغن داغ همزمان با این روش نیستیم حتی برای دستیابی به نتیجه بهتر این تراپی را پیشنهاد می کنیم اما در زمان مناسب و در مرحله ای که مو بیشترین آمادگی برای جذب روغن را دارد .

 

آرایشگاه رنگ مو شادی همایونی

 

یکی از بهترین آرایشگاه ها برای رنگ مو، آرایشگاه رنگ مو شادی همایونی در سعادت آباد است. برای دکلره کردن ریشه موها به اونجا برید و اطمینان داشته باشید که از نتیجه کار راضی خواهید بود و موهای سالم بدون  شکنندگی و آسیب دیدگی در انتظار شماست.  خانم شادی همایونی از بهترین متخصصین  رنگ مو می باشد.

 

شماره تماس با کارشناس آکادمی تخصصی موی شادی همایونی برای استفاده از خدمات و آموزش ترکیب رنگ های فوق :09192039642

 

آموزش رنگ مو 

خدمات تکنیک های جدید رنگ مو ، رنگ و مش شامل: اسپلش لایت، چانک لایت، نئون لایت، پیکسلیشن، پنتین، یوکو و ...آمبره، سامبره، کهکشانی، ریباندینگ، کراتین، المنت، بوتاکس تراپی اولاپلکس، انواع لایت پوشش سفیدی

 

تلفن آموزشگاه رنگ مو شادی همایونی

09192039642

02188698115

02188698116

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: