شنبه 28 آبان 1401 - 15:14:17

بررسی مرکز رنگ و مش فرمانیه

 

خانم شبنم جودکی بهترین آرایشگر در منطقه فرمانیه تهران. برای بهره مندی از خدمات ایشان با شماره زیر تماس بگیرید

بررسی مرکز رنگ و مش فرمانیه

امروزه آرایشگاه ها خدمات زیادی به مردم ارائه می دهند و خانم ها مشتریان پروپاقرص این آرایشگاه ها هستند. زیبایی امری است که همه خواهان آن می باشند و دوست دارند که همیشه و هر لحظه زیبا باشند. آرایشگاه ها خدماتی مثل کاشت ناخن، رنگ و مش موها، کوتاهی مو، اصلاح و … انجام می دهند که رنگ و مش لاینی پرطرفدار و جذاب برای خانم می باشد. زیرا با این خدمت می توانند چهره خود را بشاش و جذاب تر کنند.
در تهران نیز آرایشگاه های زیادی در هر منطقه وجود دارد که در این جا قصد داریم در رابطه با خدمات رنگ و مش فرمانیه صحبت کنیم. مشتریان خدمات رنگ و مش فرمانیه تنها محدود به منطقه فرمانیه نمی باشد، بلکه از تمام نقاط شهر به دلیل خدمات عالی که هست به این مرکز سرازیر می شوند. برای انجام رنگ و مش حتما باید آرایشگر شخصی کاربلد در این زمینه باشد، زیرا ممکن است در صورت ناشی بودن لطمات جبران ناپذیری به شخص وارد کند. مو عضوی حساس می باشد که در زیبایی ما نقش بسزایی دارد. در صورت آسیب رسیدن به آن می توان گفت جبرانش کاری سخت و دشوار و در بعضی مواقع غیر ممکن است. قبل از انجام هر کاری در رابطه با آرایشگر خود پرس و جو کنید و نمونه کارهایش را ببینید. رنگ و مش میرداماد همان مرکزی می باشد که شما می توانید با خیال راحت موهای خود را به آنجا بسپارید، و از نتیجه کار لذت ببرید.

فهرست مطالب

خدمات رنگ و مش فرمانیه 
انواع تکنیک های رنگ و مش فرمانیه
در مراکز خدمات رنگ و مش چه می گذرد ؟

 

 

رنگ و مش فرمانیه 

 

خدمات رنگ و مش فرمانیه

فرقی نمی کند شما ساکن کدام منطقه و کدام شهر باشید، مطمئنا زیبایی و سلامتی موهای شما ارزشی بیش از یک رفت و آمد را دارد. شما با خدمات رنگ و مش فرمانیه می توانید از این خدمات زیبایی به بهترین حالت ممکن استفاده کنید. در مرکز رنگ و مش فرمانیه از بهترین پرسنل در زمینه رنگ و مش استفاده شده است، و می توانید جدیدترین مدل های رنگ و هایلایت و مش را در این مرکز ببینید. در این مرکز شما تنها خدمات رنگ و مش را دریافت نمی کنید بلکه، می توانید از خدماتی مثل ریمو رنگ نیز استفاده کنید.
اگر در گذشته رنگ مویی بر روی موهای خود گذاشته اید که خوب نشده، و یا دوستش ندارید می توانید در این مرکز آن را به راحتی تغییردهید. همچنین اگر موهای خود را مشکی کرده اید ولی اکنون می خواهید رنگ آن را تغییر دهید می توانید از خدمات ریمو این مرکز استفاده کنید. رنگ و مش فرمانیه همانجایی است که شما با یکبار مراجعه و گرفتن خدمات دیگر‌مشتری ثابت آنجا خواهید شد. تنها کافیست عکس رنگ‌ مورد علاقه خود را به متخصصین این مرکز نشان دهید، بعد از چند ساعت مطمئنا از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد. موهای شما سرمایه ای جبران ناپذیر است، با مراجعه به هر مرکزی آن ها را آسیب پذیر نکنید.
در مرکز رنگ و مش میرداماد از جدیدترین متد روز دنیا استفاده می شود، و تمام متخصصین این مجموعه دارای مدارک بین المللی هستند. آنها دوره های خود را در کشورهایی که تخصص در زمینه رنگ و مش و لایت دارند گذرانده اند. به همین دلیل دیگر در مرکز رنگ و مش میرداماد شما با روش های قدیمی مواجه نمی شوید. در اینجا می توانید انواع آمبره، سامبره، رنگ، لایت،‌مش ‌… را انجام دهید.

 

 

رنگ و مش فرمانیه

 

انواع تکنیک های رنگ و مش فرمانیه 

آموزش رنگ و مش با متد جدید به دسته های مختلفی تقسیم می شود. از جمله:
دو رنگ، هایلایت، بالیاژ، آمبره، بیبی لایت، لولایت، سامبره. شما اگر بتوانید در ورکشاپ رنگ و مش شرکت کنید، علاوه بر اینکه با این متد که نحوه عملی کردن رنگ و مش است، آشنا خواهید شد بلکه با ترکیب رنگ ها و میزان درصدی که در هر ترکیب باید استفاده شود هم کاملا آشنا می شوید. مهمترین مسئله قبل از اجرای رنگ و مش بر روی موها، ترکیب رنگ است. جدیدا هم ترکیب رنگها بسیار متنوع شده و دیگر فقط به رنگ هایی همچون کاهی و زیتونی و.. منتهی نمی شود.

 

 

رنگ و مش فرمانیه

 

تکنیک بالیاژ
اگر در کلاس آموزش رنگ و مش قرار است شرکت کنید، یکی از روش هایی که تدریس می شود، ترکیب بالیاژ است. موها به شکل دسته ای در فویل پیچیده می شود و هر دسته در فویلی جداگانه رنگ می شود ( ریشه ها رنگ نمی شوند). هم بر روی موهای طبیعی و هم بر روی موهای رنگ شده می توان این روش را پیاده کرد.

 

تکنیک آمبره
در این روش موها از سمت تیره به سمت روشن می روند. یعنی از ریشه تا نیمه های ساقه مو، رنگ طبیعی و تیره و هر چه به سمت نوک مو و پایین پیش می رویم، موها روشن و روشن تر می شوند.

 

تکنیک سامبره
این روش هم شبیه به آمبره است با این تفاوت که رنگ مو از طیف تیره به روشن خیلی آهسته تر پیش می‌رود و ما شاهد تغییر ناگهانی در طیف رنگ ها نخواهیم بود. به عبارتی قدرت تشخیص این مساله را به راحتی از روی ظاهر مو نداریم.

 

 

رنگ و مش فرمانیه

 

در مراکز خدمات رنگ و مش چه می گذرد ؟

در مرکز رنگ و مش فرمانیه دیگر استفاده از روش هایی مثل فویل و کلاه را نمی بینید. یک حسنی که می توان گفت در مرکز رنگ و مش میرداماد دیده می شود این است که، برای موهای شما از رنگ های بدون آمونیاک استفاده می‌کنند. این رنگ ها حداقل ترین ضرر را برای موها دارند. در نظر داشته باشید شاید شما رنگی را بخواهید اما استقامت موهای شما کم باشد، در این مرکز به هیچ وجه این کار را برای شما انجام نمی دهند. زیرا اولویت متخصصین مرکز رنگ و مش فرمانیه در قدم اول سلامتی موهای شما است. همچنین شاید با شنیدن قیمت های این مرکز شگفت زده شوید. گرفتن این خدمات با قیمت های کم واقعا اعجاب انگیز است.
مطمئنا بعد از یکبار استفاده از مرکز رنگ و مش فرمانیه این مرکز را به تمام دوستان و آشنایان خود معرفی خواهید کرد، و از زیبایی رنگ و لایت موهای خود لذت خواهید برد‌. اگر سلامتی موهایتان برای شما مهم است و کاری حرفه ای می خواهید پس به مرکز حرفه ای نیز بروید. موهای خود را به حرفه ای ها بسپارید و از زیبایی آن لذت ببرید. برای خود و سلامتی موهای خود ارزش قایل شوید و آن ها را به دست افرادی که متخصص نیستند نسپارید 

در مرکز رنگ و مش فرمانیه علاوه بر تمامی مزایایی که در بالا ذکر شد مزیت قابل ذکر دیگر این است که در این مکان فضا و وسایل و صندلی در اختیار هنرجویان عزیز قرار میگیرد و تمامی کلاس ها و تمرین ها زیر نظر مدرسین حرفه ای انجام می شود و دارای پشتبانی هستند. 


 

 

خانم شبنم جودکی بهترین آرایشگر در منطقه فرمانیه تهران. برای بهره مندی از خدمات ایشان با شماره زیر تماس بگیرید


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 - 10:42:23
کجا میرداماد هستن ایشون؟
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 - 09:01:58
خانم ابراهیمی عزیز کارتون خیلی خوبه
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: