شنبه 31 فروردین 1398 - 09:24:16

مرکز تخصصی میکرواسکالپ در غرب تهران

شبیه سازی موی سر در سعادت آباد

میکرواسکالپ سر در سعادت آباد

59045_1555406174_5cb5dca62de1a.jpg

 

 

ویژگی یک مرکز اسکالپ خوب

مراکز اسکالپ، در واقع مراکزی هستند که این خدمات را ارائه می دهند. این خدمات به دو نوع میکروپیگمنتیشن (روش جدید اسکالپ که در آن از دستگاه استفاده می شود) و میکروبلیدینگ (تکنیک قدیمی تر اسکالپ که با استفاده از دست انجام می شده) تقسیم بندی می شوند. البته از لحاظ ناحیه ای که در آن این خدمات انجام می شود می توان اسکالپ را به سه دسته تقسیم بندی کرد:

• اسکالپ سر
• اسکالپ ابرو
• اسکالپ صورت (لب و یا نواحی دیگر)

هر کدام از این سه دسته کاربردهای خود و همچنین طرفداران خود را دارند. برای مثال اسکالپ سر هم بین مردان و زنان طرفداران خود را دارد ولی اسکالپ ابرو و یا اسکالپ لب بیشتر در بین خانمها محبوبیت دارد. معمولا از اسکالپ سر و ابرو برای کسانی استفاده می شود که دچار ریزش شدید و یا کم پشت شدن موها در این نواحی شده اند. این کار به افراد کمک می کند تا بجای استفاده از روش هایی مانند کاشت مو، با استفاده از اسکالپ با هزینه ای بسیار مناسب بتوانند نواحی کم پشت سر و یا ابرو را پوشش دهند. 

 

 

مرکز تخصصی اسکالپ مو در سعادت آباد


سرکار خانم مهندس مریم آیرملو مدیریت مرکز تخصصی اسکالپ مو آیرملو در سعادت آباد هستند .

مرکز تخصصی اسکالپ مو آیرملو ، ارائه دهنده تخصصی خدمات میکرواسکالپ براساس آخرین استانداردهای روز دنیا و اصول برندینگ به همراه تیم حرفه ای و تحت نظر پزشکان متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی میکرواسکالپ می باشد.
به منظور بالا بردن سطح آگاهی و آرامش خاطر مراجعین محترم در جلسه اول ابتدا شما مشاوره رایگان گشته و در این جلسه مشکلتــان بطور کامل بررسی میگردد و اطلاعات کاملی پیرامون مشکل مربوطه و روشهـــای درمانی در اختیارتان قرار میگیرد  و راهکارهای لازم توضیح داده میشود .در انتها به تمام سوالات شما با کمال صبر و حوصله پاسخ داده میشود تا به این ترتیب تصویر روشنی از مسیر درمان در پیش رویتان قرار گیرد .

پزشکان و متخصصان این مرکز در نهایت تخصص , تعهد و دلسوزی شما را در این مسیر همراهی کرده و تمامی پرسنل این مرکز آماده ارائه بهترین خدمات به شما خوبان هستند.

 

 


آدرس مرکز تخصصی اسکالپ مو مریم آیرملو

تهران – سعادت آباد – بلوار 24 متری

تلفن کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

شماره تماس میکرو اسکالپ مریم آیرملو

 


همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به آدرس وب سایت ایشان مراجعه کنید:

www.clinicirana.com

 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: