شنبه 20 بهمن 1397 - 12:14:20

آیا اسکالپ عوارض دارد؟

مزایا و معایب اسکالپ سر چیست؟

مرکز تخصصی میکرواسکالپ سر در سعادت آباد

59045_1549634393_5c5dbc91b4d46.jpg

 

آیا اسکالپ سر عوارض دارد؟

اسکالپ هیچگونه عارضه ای نداشته و خود به نوعی کار درمانی محسوب میشود . اسکالپ با رنگدانه ارگانیک و کاملا ایمن مخصوص اسکالپ و دستگاه پزشکی زیبایی آمیامد آلمان انجام میشه . این دستگاه توسط پزشکان جهت درمان ریزش مو تحت عنوان میکرونیدلینگ یا مزونیدلینگ بکار میره  .و تکنیک کار در اسکالپ دقیقا مشابه کار مزونیدلینگ هست تنها تفاوت در اینه که در اسکالپ سوزن همراه با رنگدانه وارد پوست میشه و در مزونیدلینگ همراه با دارو .و این پروسه سبب افزایش خونرسانی در کف سر و افزایش فاکتور رشد میشه و سبب تقویت فولیکول موها میشود همچنین عمق کار اسکالپ در لایه سطحی پوست و بالاتر از سطح ریشه موهاست و آسیبی نخواهد رسید .

 

 

بهترین مرکز اسکالپ سر در سعادت آباد


سرکار خانم مهندس مریم آیرملو مدیریت مرکز تخصصی اسکالپ مو آیرملو در سعادت آباد هستند .

مرکز تخصصی اسکالپ مو آیرملو ، ارائه دهنده تخصصی خدمات میکرواسکالپ براساس آخرین استانداردهای روز دنیا و اصول برندینگ به همراه تیم حرفه ای و تحت نظر پزشکان متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی میکرواسکالپ می باشد.
به منظور بالا بردن سطح آگاهی و آرامش خاطر مراجعین محترم در جلسه اول ابتدا شما مشاوره رایگان گشته و در این جلسه مشکلتــان بطور کامل بررسی میگردد و اطلاعات کاملی پیرامون مشکل مربوطه و روشهـــای درمانی در اختیارتان قرار میگیرد  و راهکارهای لازم توضیح داده میشود .در انتها به تمام سوالات شما با کمال صبر و حوصله پاسخ داده میشود تا به این ترتیب تصویر روشنی از مسیر درمان در پیش رویتان قرار گیرد .

پزشکان و متخصصان این مرکز در نهایت تخصص , تعهد و دلسوزی شما را در این مسیر همراهی کرده و تمامی پرسنل این مرکز آماده ارائه بهترین خدمات به شما خوبان هستند.

 

 


آدرس مرکز تخصصی اسکالپ مو مریم آیرملو

تهران – سعادت آباد – بلوار 24 متری

تلفن کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

شماره تماس میکرو اسکالپ مریم آیرملو

 


همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به آدرس وب سایت ایشان مراجعه کنید:

www.clinicirana.com

 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: