شنبه 31 فروردین 1398 - 09:19:44

بهترین مرکز میکرواسکالپ در سعادت آباد

مرکز تخصصی اسکالپ سر در غرب تهران
اسکالپ سر در سعادت آباد

59045_1555405690_5cb5dac2b4709.jpg

 

بهترین مرکز میکرواسکالپ در سعادت آباد

اسکالپ یکی از بهترین تکنیک هایی است که تاکنون جهت زیبایی سر و صورت ابداع شده و سالهاست که مورد استفاده کلینیک ها و مراکز مختلف در جهان قرار می گیرد. این تکنیک کاربردهای زیادی دارد و امروزه به عنوان جایگزین روش های تاتو قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد. از اسکالپ در سر، ابرو، روی لب ها جهت هاشور زدن و حتی از بین بردن و پنهان کردن اثر زخم اسکار، خال و موارد دیگر استفاده می شود.

به همین جهت میکرواسکالپ امروزه نه تنها به جای روش های سنتی تاتو مورد استفاده قرار می گیرد بلکه کاربردهای آن فراتر رفته و به همین جهت مورد استقبال بسیاری از متخصصین و جوانان علاقه مند قرار گرفته است.
به همین جهت گفته می شود که کاربردهای اسکالپ فراوان و متعدد هستند و بسیاری از کسانی که دچار مشکلاتی از قبیل ریزش مو، ریزش ابرو، افزایش مژه ها، برطرف کردن برخی مشکلات مویرگها، برخی مشکلات و یا لکه های پوستی (مانند ماه گرفتگی، زخم های بجا مانده از عمل های جراحی، بیماری پیسی و ...) هستند با استفاده از تکنیک های اسکالپ می توانند براحتی هر یک موارد ذکر شده را برطرف کنند. 

 

 

مرکز تخصصی اسکالپ مو در سعادت آباد


سرکار خانم مهندس مریم آیرملو مدیریت مرکز تخصصی اسکالپ مو آیرملو در سعادت آباد هستند .

مرکز تخصصی اسکالپ مو آیرملو ، ارائه دهنده تخصصی خدمات میکرواسکالپ براساس آخرین استانداردهای روز دنیا و اصول برندینگ به همراه تیم حرفه ای و تحت نظر پزشکان متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی میکرواسکالپ می باشد.
به منظور بالا بردن سطح آگاهی و آرامش خاطر مراجعین محترم در جلسه اول ابتدا شما مشاوره رایگان گشته و در این جلسه مشکلتــان بطور کامل بررسی میگردد و اطلاعات کاملی پیرامون مشکل مربوطه و روشهـــای درمانی در اختیارتان قرار میگیرد  و راهکارهای لازم توضیح داده میشود .در انتها به تمام سوالات شما با کمال صبر و حوصله پاسخ داده میشود تا به این ترتیب تصویر روشنی از مسیر درمان در پیش رویتان قرار گیرد .

پزشکان و متخصصان این مرکز در نهایت تخصص , تعهد و دلسوزی شما را در این مسیر همراهی کرده و تمامی پرسنل این مرکز آماده ارائه بهترین خدمات به شما خوبان هستند.

 

 


آدرس مرکز تخصصی اسکالپ مو مریم آیرملو

تهران – سعادت آباد – بلوار 24 متری

تلفن کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

شماره تماس میکرو اسکالپ مریم آیرملو

 


همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به آدرس وب سایت ایشان مراجعه کنید:

www.clinicirana.com

 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: