سه شنبه 28 خرداد 1398 - 16:42:11

آموزش گریم و میکاپ عروس صادقیه

بهترین سالن آرایش و زیبایی بلوار فردوس

سبک های آرایش صورت

 

گریم عروس

آموزش گریم و میکاپ عروس صادقیه

 


از گذشته های دور تاکنون، زیبایی و میل به آن در ذات همه انسان ها وجود داشته است. هر فردی تمایل دارد در انظار عموم و مراسمی که در آن شرکت می کند، به بهترین شکل ممکن بدرخشد؛ چه بسا آن شخص عروس خانم باشد! معمولا عروس خانم ها از ماه ها قبل از تاریخ مراسم شان به دنبال سالن آرایش و زیبایی خوب می گردند. وب سایت رژلب تصمیم دارد در این مقاله یکی از بهترین سالن های آرایش و زیبایی عروس را به شما معرفی کند. همچنین، به افراد علاقه مند به یادگیری میکاپ و گریم عروس نیز این مژده را می دهیم که برای یافتن بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ عروس به کدام مرکز مراجعه کنند. با ما همراه باشید.


مدل های مختلف آرایش عروس


- سبک ایرانی آرایش عروس، یک متد بین سبک اروپایی و سبک عربی است. بدین معنی که می توان از رنگ های گرم و متوسط برای سایه چشم، رژلب و رژگونه استفاده کرد. استفاده از خط چشم با در نظر گرفتن فرم پلک های مشتری، بلامانع است. در صورتی که تمایل داشتید آرایش چشم مشتری را کمی تیره تر در نظر بگیرید، بهتر است برای زدن رژلب از یک رنگ ملایم استفاده کنید. برعکس، اگر قصد دارید رنگ سایه را مات و ملایم در نظر بگیرید، بهتر است برای زدن رژلب از رنگ های شاد و کمی جیغ استفاده نمایید.

- یکی از پرطرفدارترین سبک های آرایش عروس، متد لایت است که دارای غلظت بیشتری نسبت به سبک اروپایی دارد. در این سبک نیز شدت رژلب، سایه، رژگونه نباید به حدی زیاد باشد که کار از حالت ملایم خود خارج شود. در سبک آرایش عروس لایت می توان از رنگ هایی همچون کرم، قهوه ای روشن و متوسط، هلویی، صورتی، رزگلد و ... استفاده کرد. بهتر است در این سبک تمرکز را روی زیرسازی پوست و تکنیک های کانتورینگ قرار داد تا عیوب چهره به خوبی برطرف شوند. از آن جایی که این سبک میکاپ بسیار ملایم است، می توان از رنگ های شاد اما روشن برای رژلب استفاده کرد. گلبهی، صورتی، تناژهایی از قهوه ای روشن، بهترین گزینه برای این کار هستند. بهتر است رنگ های رژلب و رژگونه در یک تناژ مشابه باشند.

- در تکنیک آرایش عروس اروپایی، چهره فرد باید در ساده ترین و طبیعی ترین حالت ممکن خود باید. رنگ های مورد استفاده در این سبک، باید به رنگ طبیعی اجزای صورت نزدیک باشد. می توان از کانتورینگ با سایه روشن هایی نزدیک به رنگ طبیعی پوست استفاده کرد. همچنین، بهتر است به جای کشیدن خط چشم، بیشتر روی سایه مانور دارد. البته سایه چشم نیز باید در رنگ های خنثی و طبیعی مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که تمایل به کشیدن خط چشم داشتید، می توانید به یک خط بسیار باریک بسنده نمایید. برای رژلب نیز بهتر است از رنگ کرم یا قهوه ای بسیار روشن استفاده کنید. استفاده از برق لب بدون رنگ هم گزینه بسیار عالی برای آرایش اروپایی است. این سبک آرایش نیز مانند همه سبک آرایش ها، باید به چهره شخص سازگار باشد. بدین معنی که شما نمی توانید روی شخصی که با آرایش ملایم، بسیار رنگ پریده و بی روح نشان داده می شود را میکاپ اروپایی کنید.

- آرایش عربی عروس دارای مدل های مختلف تیره، متوسط و ملایم است که انتخاب آن کاملا به سلیقه مشتری و همچنین اجزای صورت وی دارد. اگر فاصله چشم و ابروی مدل زیاد و پلک از استاندارد مورد نظر برخوردار باشد، می توان از رنگ های غلیظ و تیره استفاده کرد. در این سبک می توان از رنگ های مکمل در کنار رنگ های اصلی نیز استفاده کرد. به عنوان مثال، قرارگیری رنگ نارنجی در کنار طیفی از رنگ آبی در صورتی که در جای درست خود استفاده شود، جلوه بسیار زیبایی را رقم خواهد زد. رژلب های براق و تیره و همچنین کانتورینگ صورت می تواند میکاپ شما را بسیار برجسته نشان دهد.

 

بهترین سالن زیبایی

آرایشگاه بانو شفیعی واقع در بلوار فردوس


تکنیک های آرایش صورت

 

حال که با مدل های مختلف آرایش آشنا شدیم، باید بدانیم که چه تکنیک هایی برای پیاده سازی آن ها لازم است. یکی از اصلی ترین بخش های آرایش، برجسته سازی اجزای صورت با استفاده از تعیین حد و مرزها است.انجام این کار با استفاده از روش گریم صورت می گیرد. البته نگران نباشید؛ با کمی تکرار و تمرین نیز می توانید خودتان عمل گریم را در منزل پیاده سازی کنید.
برای طراحی گریم، دو روش اصلی و قابل استفاده وجود دارد که لولایت یا تکنیک کم رنگ کردن و هایلایت یا تکنیک پر رنگ و برجسته کردن می گوییم. در واقع از لولایت برای پوشاندن قسمت هایی از صورت که نمی خواهیم به چشم بیایند، استفاده می شود و معمولا با به کار بردن یک رنگ تیره تر امکان پذیر است. برعکس، تکنیک هایلایت جهت برجسته نشان دادن اجزایی به کار می رود که تمایل به نشان دادن آن داریم و معمولا با به کارگیری سایه های مات و براق امکان پذیر می شود.

 

استفاده از تکنیک هایلایت و لولایت در اجزای صورت

 

به کارگیری این تکنیک ها در اقصی نقاط صورت متفاوت است که در ادامه به هر کدام اشاره خواهیم کرد:

گریم گونه

با استفاده از برس گونه متوسط یا بزرگ و سایه لولایت تیره، در زیر استخوان گونه یک خط ایجاد کنید. قسمت بالای لولایت را نیز هایلایت کنید. می توانید برای این کار، رنگ براق و درخشان را در امتداد استخوان های گونه زده و سپس با استفاده از برس، محو کنید.

گریم بینی

یکی از استراتژی های تکنیک گریم این است که بینی را کی باریک تر از آن چه هست نشان دهید. سایه لولایت را برداشته و گوشه درونی ابرو شروع کنید و تا انتهای هر دو طرف بینی ادامه دهید. سپس از بالا تا پایین پل بینی را برجسته یا همان هایلایت کنید. بهتر است برای آرایش بینی از محصولات مات استفاده کنید.

چشم

چشم ها را می توان در دو مرحله آرایش کرد؛ بدین صورت که ابتدا کار را با لولایت شروع کرده و روی چین و چروک ها و پلک استفاده می کنیم. سپس با استفاده از یک قلموی باریک، زیر ابرو را هایلایت کنید.

گریم فک

از زیر فک تا امتداد خط فک را لولایت کنید و این کار را تا نقطه ارتباطی فک با گردن ادامه دهید. بهتر است برای این که خط ایجاد شده دیده نشود، با استفاده از یک قلموی تمیز، زیر فک و گردن را برس بزنید تا یکدست شود. حال بالای خط فک را هایلایت کرده و با نواحی اطراف هماهنگ کنید.البته این کار را برای اطراف چانه به کار نبرید؛ چون هدف این است که دو طرف فک پایین برجسته شود.

 

آرایش عروس

آرایش عروس حرفه ای

 

آموزش گریم و میکاپ عروس صادقیه


سالن بانو شفیعی این اطمینان به شما خواهد داد که بهترین خدمات روز دنیا را با کادری متخصص تجربه کنید. تیم تخصصی میکاپ و شینیون عروس در آرایشگاه عروس بانوشفیعی در بلوار فردوس با قیمت مناسب و کیفیت کار و مواد آرایشی بالا، طبق نظر و خواست شما بهترین و جدیدترین خدمات عروس را انجام خواهند داد.

 

آدرس سالن زیبایی و آموزش گریم و میکاپ عروس بانو شفیعی

 

برای تجربه این حس خوب به ما مراجعه کنید: بلوار فردوس شرقی،کوچه زمانی،پلاک١٢(سالن زیبایی بانو شفیعی)چشمانتان از رضایت برق خواهد زد.
هدف ما رضایت شماست.

 

 

عروس سرای بانو شفیعی

 

 

تلفنن آرایشگاه عروس خوب در بلوار فردوس

٠٢١٤٤٠١٢١٥٠
٠٢١٤٤٠١٢١٥١
٠٢١٤٤٩٥٠٨٢٤
٠٢١٤٤٩٥٠٨٢٥

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: