یکشنبه 05 خرداد 1398 - 17:31:16

معروف ترین متخصص کاربامواد شمال تهران

بهترین متخصص کاربامواد در شمال تهران

رنگ و مش کار حرفه ای در الهیه

 
کار با مواد

خدمات و آموزش تخصصی رنگ و کراتینه مو توسط خانم محمدزاده در شمال تهران

 

 

قبل از دکلره  و رنگ کردن مو آن را تثبیت کنید

قبل از رنگ کردن موها و یا دکلره کردن انها لازم است تست اولیه ای روی تکه کوچکی از موها انجام دهید. بعلاوه قبل از استفاده از هر نوع رنگ و اکسیدان باید تست پوستی انجام شود. در صورت حساسیت دچار درماتیت یا التهاب پوستی خواهید شد و این حساسیت می تواند خفیف یا خیلی شدید باشد. حساسیت ممکن است در حد قرمزی و خارش پوست و یا حتی شدید تر به صورت تورم پوست سر و اطراف چشم و سوختگی و زخم های دارای ترشح باشد. افرادی که به یک مارک خاص حساسیت نشان می دهند ممکن است به همه رنگ ها حساسیت داشته باشند. در این موارد توصیه می شود از دیگر رنگ های نیمه دائمی ان هم به شرط تست پوستی استفاده کنند.

 

معروف ترین رنگ و مش کار شمال تهران

رنگ و مش می‌تواند به طرز شگفت‌انگیزی موجب زیبایی و تغییر چهره افراد شود و هایلایت‌های مختلف علاوه بر ایجاد تنوع و زیبایی مو باعث می‌شوند تا ریشه مو‌هایی که تازه رشد می‌کنند تا مدت‌ها در لابه‌لای رنگ و لایت پنهان بمانند. 
اگر به دنبال معروف ترین رنگ و مش کار شمال تهران هستید، پیشنهاد ما به شما خانم شیما محمدزاده کارشناس کاربامواد حرفه ای با بیش از 10 سال تجربه، به صورت تخصصی در زمینه رنگ و کراتینه مو هستند. ایشان
 علاوه بر ارائه خدمات تخصصی رنگ و مش، در کلاس های خصوصی رفع اشکال، تمام فوت و فن های کاربردی را برای هنرجویان خود مطرح می کنند.

 

 

خدمات تخصصی رنگ و مش شمال تهران

انواع رنگ مو و هایلایت  فوق تخصصی

انواع رنگ و مش (مش فویل، سوییت مش )

رنگ و مش با تکنیک آمبره، سامبره، بالیاژ

کراتینه و احیاء مو

 

 

 

 

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات رنگ و کراتینه مو خانم محمدزاده می توانید با شماره درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 

رنگ مو

 

 

 


واتس اپ تماس با شیما محمد زاده

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: