دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 - 12:37:34

آموزش اسکالپ سر فوق تخصصی سعادت آباد

بهترین مرکز آموزش میکرواسکالپ در غرب تهران

آموزش فوق تخصصی میکرواسکالپ سر سعات آباد

59045_1557849156_5cdb238c80663.jpg

 

میکرواسکالپ سر بهتر است یا کاشت مو؟

این دو راه های رایجی هستند که معمولا افراد مبتلا به کم مویی و یا طاسی برای حل مشکل خود انتخاب می‌کنند. اما در مرحله مشاوره معمولا این سوال برای بیماران پیش می‌آید که واقعا فرق این دو باهم چیست و کدامیک را باید انتخاب کنم؟ در این مطلب به پاسخ این سوال خواهیم پرداخت.

در واقع اگر بخواهیم بررسی کنیم، میکرواسکالپ سر کارش پرپشت نشان دادن مو می‌باشد ولی کاشت مو کار دیگری انجام می‌دهد. در کاشت مو، شما مو را از قسمت های مختلف بدن خود بر روی سرتان می‌کارید و این مو برای شما مثل موی اولتان رشد خواهد کرد، ولی در میکرواسکالپ سر، رنگدانه ها به پوست شما تزریق خواهند شد تا بدینوسیله موی شما پرپشت تر دیده شود.

از نظر سختی کار اگر بخواهیم این دو مورد را باهم مقایسه کنیم، کار اسکالپ سر بسیار ساده تر از کاشت مو است و دوره مراقبت پس از اتمام کار هم بسیار کم تر از کاشت مو می‌باشد، به همین دلیل هم هزینه‌ی تمام شده میکرواسکالپ سر بسیار کمتر از کاشت مو خواهد شد. این کاهش سختی و هزینه به طبع باعث کاهش زمان انجام کار می‌شود و باعث می‌شود میکرواسکالپ سر راهی زود بازده تر به حساب آید.

یکی دیگر از برتری های میکرواسکالپ سر نسبت به کاشت مو در این است که شما پس از کاشت مو نیاز دارید تا مدتی صبر کنید تا بتوانید نتیجه کار را بر روی سر خود مشاهده کنید، ولی در میکرواسکالپ، به محض خروج از مطب می‌توانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید و نیازی به صبر کردن نیست.

یکی دیگر از موارد در کاشت مو این است که ممکن است، بعد از چند سال دوباره همین موهای کاشته شده نیز دچار ریزش شوند و یا اصلا بقیه موهای سر شما (بغیر از موهای کاشته شده) بریزند و دوباره دچار کم پشتی شوید ولی با انجام میکرواسکالپ دیگر این مشکل برای شما بوجود نخواهد آمد.

و آخرین موضوعی که تصمیم داریم به بررسی آن بپردازیم، موردی است که تا به حال زیاد راجع به آن برای شما گفته ایم. میکرواسکالپ کمترین میزان مراقبت و محدودیت را نسبت به روش های مشابه با خود دارد. مراقبت های پس از انجام میکرواسکالپ سر بسیار ساده هستند و شما را مثل مراقبت های پس از کاشت مو محدود نخواهند کرد.

 

بهترین مرکز آموزش اسکالپ سر فوق تخصصی غرب تهران


سرکار خانم مهندس مریم آیرملو مدیر و مدرس  مرکز آموزش فوق تخصصی اسکالپ آیرملو در سعادت آباد هستند .

🔴 تحصیلات دانشگاهی ایشان کارشناس ارشد مهندسی پزشکی است.
🔴 در حوزه اسکالپ مبتکر تکنیک اسکالپ سه بعدی برای اولین بار در ایران و حتی جهان بوده اند و مدرس بین المللی رشته تخصصی میکرواسکالپ می باشند.

🔴 ایشان در اجلاس بین المللی بانوان کارآفرین سال 1396 از سوی مسئولین به عنوان بانوی کارآفرین انتخاب شدند.

🔴 ایشان برگزار کننده دوره های تخصصی اسکالپ در ایران هستند.

🔴 مرکز اسکالپ آیرملو در همایش بزرگ اصناف استان تهران از طرف اتاق اصناف به عنوان واحد صنفی نمونه معرفی شد.


مرکز تخصصی اسکالپ آیرملو به مدیریت سرکار خانم مهندس مریم آیرملو، ارائه دهنده تخصصی خدمات میکرواسکالپ براساس آخرین استانداردهای روز دنیا و اصول برندینگ به همراه تیم حرفه ای و تحت نظر پزشکان متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی میکرواسکالپ می باشد.

 


آدرس کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

تهران – سعادت آباد – بلوار 24 متری

تلفن کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

شماره تماس میکرو اسکالپ مریم آیرملو

 


همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به آدرس وب سایت ایشان مراجعه کنید:

www.clinicirana.com

 

 


تماس با مرکز تخصصی اسکالپ مریم آیرملو
تماس با مرکز تخصصی اسکالپ مریم آیرملو
فیلم های آرایشی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: