سه شنبه 15 مرداد 1398 - 17:01:15

تاتو سر

 اسکالپ و انواع هاشور سر و میکروپیگمنتیشن
بهترین مرکز فوق تخصصی اسکالپ در سعادت آباد

 

تاتو کف سر

 

اسکالپ فضای آناتومیکالی است که از جلو به صورت و از اطراف به گردن محدود می شود. یکی از موارد بسیار جالب توجه در حوزه میکروپیگمنتیشن ، انجام آن در ناحیه سر می باشد. انجام پیوند مو، همیشه به راحتی امکان پذیر نیست. در بسیاری موارد امکان انجام پیوند مو مهیا نمی باشد و یا انجام این عمل، کمک کننده نیست. زمانی که در اثر انجام پیوند مو ، اسکارهایی با عرض زیاد بر روی پوست سر ایجاد می شود. معمولا درهنگام انجام پیوند مو، تمام تدابیر توسط پزشک متخصص اندیشیده می شود که اسکار ایجاد شده عرض زیادی نداشته باشد ، اما گاهی اوقات بروز چنین مواردی اجتناب ناپذیر خواهد بود.
یکی از کاربردهای میکروپیگمنتیشن ، ایجاد طرح هایی شبیه به مو ، برای این نواحی می باشد به گونه ای که اسکار موجود در پشت سر ، در میان این طرح ها گم شود.
در برخی موارد ، پیوند مو در جلو سر انجام شده و به دلیل کم پشت بودن موها ، بیمار دهنده مناسبی برای کاشتن مو نیست و نمی توان برای پشت سر هم از پیوند مو استفاده کرد ، در این موارد هم، باز میکرو پیمگنتیشن می تواند کمک کننده باشد.
روش اسکالپ فقط برای افرادی با موی مشکی مناسب نیست بلکه لازم است بدانید که تنوع رنگی در اسکالپ هم بسته به رنگ پوست و موی افراد بسیار متفاوت است و براساس رنگ مو و پوست افراد طیف کاری مناسبی را برای هر فرد انتخاب میکنیم.

 

 

 

بهترین مرکز آموزش اسکالپ سر فوق تخصصی غرب تهران


سرکار خانم مهندس مریم آیرملو مدیر و مدرس  مرکز آموزش فوق تخصصی اسکالپ آیرملو در سعادت آباد هستند .

🔴 تحصیلات دانشگاهی ایشان کارشناس ارشد مهندسی پزشکی است.
🔴 در حوزه اسکالپ مبتکر تکنیک اسکالپ سه بعدی برای اولین بار در ایران و حتی جهان بوده اند و مدرس بین المللی رشته تخصصی میکرواسکالپ می باشند.

🔴 ایشان در اجلاس بین المللی بانوان کارآفرین سال 1396 از سوی مسئولین به عنوان بانوی کارآفرین انتخاب شدند.

🔴 ایشان برگزار کننده دوره های تخصصی اسکالپ در ایران هستند.

🔴 مرکز اسکالپ آیرملو در همایش بزرگ اصناف استان تهران از طرف اتاق اصناف به عنوان واحد صنفی نمونه معرفی شد.


مرکز تخصصی اسکالپ آیرملو به مدیریت سرکار خانم مهندس مریم آیرملو، ارائه دهنده تخصصی خدمات میکرواسکالپ براساس آخرین استانداردهای روز دنیا و اصول برندینگ به همراه تیم حرفه ای و تحت نظر پزشکان متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی میکرواسکالپ می باشد.

 


آدرس کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

تهران – سعادت آباد – بلوار 24 متری

تلفن کلینیک فوق تخصصی میکرواسکالپ مریم آیرملو

شماره تماس میکرو اسکالپ مریم آیرملو

 


همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به آدرس وب سایت ایشان مراجعه کنید:

www.clinicirana.com

 

 


نرم افزار آرایشگاهی
آگهی ها
مرکز میکروپیگمنتیشن نسترن خورشیدیفرزانه علیزادهورکشاپ تخصصی کراتین و احیاء موآموزشگاه آرایشگری پرنیامرکز پوست و میکروپیگمنتیشن شقایق قنبریمرکز تخصصی اسکالپ مریم آیرملوبنر دینا تقویسالن زیبایی لی لیسالن زیبایی کیمیاورکشاپ تخصصی شینیون و میکاپسالن زیبایی صورتیآکادمی اسکالپ نرگس علیپورآموزشگاه آرایشگری چهره آرایانمرکز کراتینه بهرامیآکادمی فیبروز در سعادت آبادورکشاپ میکروبلیدینگ دی ماهبهترین رنگ و مش کار در شمال تهران شیما محمد زاده

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: