دوشنبه 27 خرداد 1398 - 12:42:03

گریمور حرفه ای عروس در تهران

بهترین آرایشگاه عروس در شمال تهران

میکاپ آرتیست حرفه ای در پاسداران

62826_1558771798_5ce9379ee0416.jpg

 

 

آرایش و پاکسازی پوست چرب

جوش یا آکنه، عارضه ای است که به علت تجمع چربی در زیر پوست به صورت کیست های برجسته بر روی پوست نمایان می شود. بهتر است برای پاکسازی این مدل پوست ها، از یک ماه قبل از عروسی اقدام کنیم و حداقل دو یا سه روز مانده به تاریخ میکاپ، از دستکاری و تحریک جوش های صورت جدا خودداری نماییم.


ابتدا با استفاده از تونر مخصوص پوست چرب و آنتی آکنه، پوست را به خوبی تمیز می نماییم. سپس با یک نوترالایزر قوی ضد جوش و سپس مرطوب کننده اویل فری و فاقد چربی، پوست را آبرسانی می کنیم.


در مرحله بعد می توان از پرایمرهای کرمی و کانسیلر مایل به رنگ زرد برای پوشاندن جوش ها استفاده کرد و در هر مرحله نیز فیکساتور مناسب به کار می بریم. برای پوست های چرب بهتر است که از فوندیشن های کاملا مات و یکنواخت نخودی کم چرب و سبک استفاده کرد.

 

آرایشگاه خوب زنانه پاسداران

در سالن زیبایی بیتا عبدالهی گریمور عروس حرفه ای در پاسداران، خدمات فوق تخصصی گریم و میکاپ عروس، رنگ ومش با بهترین برندهای آرایشی و رنگ مو ارائه میشود. گریم عروس فوق حرفه ای توسط میکاپ آرتیست حرفه ای خانم بیتا عبدالهی با استفاده از بهترین  محصولات  آرایشی معتبرو ارائه کامل ترین پکیج های گریم مطابق با سلیقه ی شما ،  با شناخت کامل آناتومی صورت و چهره های متفاوت تمام مهارت خود را برای زیبا تر دیده شدن وداشتن گریمی متفاوت برای شما انجام می دهند

 خانم عبداللهی علاوه بر آموزش و خدمات فوق تخصصی گریم و میکاپ عروس به برگزاری کلاس های آموزشی و ورکشاپ هایی رنگ و مش نیز می پردازند

 

جهت تعیین وقت و مشاوره می توانید با شماره تلفن ذیل تماس حاصل نمایید:

09128399463


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: